Ідентифікатор статті : 00172005 / Останні зміни : 16.04.2019Друк

Сповіщення про припинення підтримки виробів із операційною системою Windows Vista

  Опубліковано: 02.03.2017


  Шановні клієнти!

  Корпорація Microsoft® оголосила, що 11 квітня 2017 року вона припинить підтримку операційної системи Windows® Vista, після чого Microsoft більше не надаватиме оновлень безпеки, виправлень помилок і технічної підтримки.


  З огляду на це компанія Sony більше не зможе забезпечувати допомогу з вирішенням нових технічних помилок і проблем із якістю або безпекою наших виробів, якщо вони пов’язані з Windows Vista, і ми більше не зможемо надавати оновлення безпеки або здійснювати зміни та перевірки наших виробів, які працюють на Windows Vista.  Майте на увазі, що такі вироби можуть не працювати належним або безпечним чином, якщо ви продовжите користуватися ними з ОС Windows Vista.


  Окремі вироби сумісні з новішими версіями операційної системи Windows.
  Перейдіть на сторінку підтримки вашої моделі вашого виробу, щоб дізнатися про її сумісність із операційною системою Windows і доступними оновленнями.


  Примітка. Компанія Sony не може надавати для своїх виробів допомогу у вирішенні нових технічних помилок та проблем із якістю або безпекою, якщо вони спричинені використанням старих версій операційної системи Windows, наприклад, Windows® 95, Windows® 98, Windows® Me, Windows® 2000, Windows® XP тощо, підтримку яких компанія Microsoft вже припинила.