Ідентифікатор статті : 00192324 / Останні зміни : 12.07.2018Друк

Як налаштувати чи переналаштувати Android TV від Sony (з багатоелементною супутниковою антеною)?

  Це покрокове керівництво по базовому налаштуванню одинарної супутникових антен, що мають до чотирьох елементів (супутниковий конвертер).

  УВАГА! Перед початком процедури налаштування вам знадобиться базова інформація щодо вашої супутникової системи (наприклад, з якого супутника отримується сигнал чи як він розповсюджується із супутникової антени на телевізор). Цю інформацію можна отримати від провайдера телевізійного сигналу чи постачальника супутникової антени.

  Наведена далі процедура застосовується для всіх телевізорів Android TV від Sony. Однак у залежності від моделі телевізора можливі деякі відмінності в розташуванні кнопок на пульті дистанційного керування та в інтерфейсі меню.

  Якщо в якийсь момент вам знадобиться допомога, ви можете отримати більше інформації з вбудованого довідника вашого телевізора чи на сторінці підтримки для вашої моделі телевізора.
   

  Напрямки навігації пульта дистанційного керування Напрямки навігації пульта дистанційного керування
  Використовуйте кнопки зі стрілками на пульті ДК, щоб переміщатися в меню телевізора Вибирайте пункти кнопкою «плюс». Це кругла кнопка в центрі кругової області меню на пульті ДК.

   

  1. Увімкніть телевізор та переконайтеся, що кабель супутникової (наземної) антени підключений до телевізора належним чином.
  2. Натисніть кнопку [HOME] на пульті дистанційного керування.
  3. Виберіть Налаштування → Встановлення параметрів каналівВстановлення цифрових параметрів Встановлення параметрів супутникової антени →Цифрове налаштування супутникової антени.

   Настройки

   Встановлення параметрів каналів

   Встановлення цифрових параметрів
  4. Коли відобразиться питання Хочете почати цифрове налаштування супутникової антени?, виберіть Так.

   Запуск налаштування
  5. Виберіть Стаціонарна антена або DiSEqC та натисніть Далі.

   Стаціонарна антена або DiSEqC
  6. На цьому етапі вам буде необхідно обрати один із двох списків каналів супутникового телебачення: Улюблений супутник або Звичайний супутник.

   Улюблений або звичайний супутник
    
   • Улюблений супутник містить список каналів від обраного провайдера разом із параметрами за замовчуванням, що допоможуть вам у налаштуванні каналів.
   • Звичайний супутник буде відображати всі канали обраної супутникової антени. Для параметрів отримання сигналу та налаштування використовуються установки за замовчуванням та можуть бути потрібні зміни в залежності від типу встановлення.

   • ПРИМІТКА. Під час налаштування для пункту Улюблений супутник можна змінити деякі параметри, а під час налаштування для пункту Звичайний супутник – усі параметри. Більш детальну інформацію щодо того, які параметри необхідно встановити, можна отримати у провайдера чи постачальника супутникової антени.

   Якщо обрати пункт Улюблений супутник,
    
   1. відобразиться список провайдерів. Виберіть свого обраного супутникового провайдера.
   2. Почнеться налаштування супутника. Після закінчення налаштування з’явиться сповіщення.

   Якщо обрати пункт Звичайний супутник,
    
   1. почніть з вибору варіанта Супутник 1
    Улюблений або звичайний супутник
   2. Переконайтеся, що для пункту Супутник 1 встановлено значення ВВІМКН.
   3. Встановіть для пункту Тип перевірки значення Повна.
   4. Перейдіть до пункту Вибір супутника та оберіть зі списку свій супутник.
   5. Перейдіть до пункту Конфігурація супутникового конвертера та встановіть Керування DiSEqC в положення A та підтвердьте свій вибір.
    Улюблений або звичайний супутник
   6. Тепер ви можете бачити індикатори Потужність сигналу та Якість сигналу. Їх показники повинні бути близькі до позначки МАКС. Це означає, що ви отримуєте сигнал із супутника та можете почати налаштування каналів.

    ПРИМІТКА. Якщо потужність сигналу на індикаторах занадто мала або відсутня, необхідно змінити параметри налаштування (зазвичай Напруга супутникового конвертера та / або Керування DiSEqC у пункті Конфігурація супутникового конвертера або поляризація в пункті Налаштування транспондера). Як тільки індикатори потужності сигналу та якості почнуть працювати, можна починати налаштування каналів.
     
   7. Установіть параметри другого супутника таким самим чином, але встановіть Керування DiSEqC в положення B у пункті Конфігурації супутникового конвертера. Повторіть процедуру в разі, якщо хочете встановити параметри для Супутника 3 (DiSEqC C) та / або Супутника 4 (DiSEqC D).

    Улюблений або звичайний супутник
    Улюблений або звичайний супутник
     
   8. Поверніться до екрана із супутниками, натиснувши кнопку [НАЗАД] на пульті ДК.

    Улюблений або звичайний супутник
     
   9. Натисніть кнопку Пуск, щоб почати налаштування.

    УВАГА! Повне налаштування зі скануванням для двох чи кількох супутників може зайняти до однієї години.

    Улюблений або звичайний супутник
    Улюблений або звичайний супутник

    ПРИМІТКА. Знімки екрана надано лише з метою довідки. Фактичний екран може дещо відрізнятися, залежно від країни, моделі чи версії мікропрограми.