Ідентифікатор статті : 00192342 / Останні зміни : 12.07.2018Друк

Як налаштувати чи переналаштувати Android TV від Sony (із одинарною супутниковою антеною)?

  Це покрокове керівництво для базового налаштування одинарної супутникової антени (супутниковий конвертер).

  УВАГА! Перед початком процедури налаштування вам знадобиться базова інформація щодо вашої супутникової системи (наприклад, з якого супутника отримується сигнал чи як він розповсюджується із супутникової антени на телевізор). Цю інформацію можна отримати від провайдера телевізійного сигналу чи постачальника супутникової антени.

  Наведена далі процедура застосовується для всіх телевізорів Android TV від Sony. Однак у залежності від моделі телевізора можливі деякі відмінності в розташуванні кнопок на пульті дистанційного керування та в інтерфейсі меню.
  Якщо в якийсь момент вам знадобиться допомога, ви можете отримати більше інформації з вбудованого довідника вашого телевізора чи на сторінці підтримки для вашої моделі телевізора.

  Напрямки навігації пульта дистанційного керування Напрямки навігації пульта дистанційного керування
  Використовуйте кнопки зі стрілками на пульті ДК, щоб переміщатися в меню телевізора. Вибирайте пункти кнопкою «плюс». Це кругла кнопка в центрі кругової області меню на пульті ДК.

   

  1. Увімкніть телевізор та переконайтеся, що кабель супутникової (наземної) антени підключений до телевізора належним чином.
  2. Натисніть кнопку [HOME] на пульті дистанційного керування.

  3. Перейдіть до меню Налаштування, що знаходиться внизу на головному екрані.
   Напрямки навігації пульта дистанційного керування

  4. Виберіть Channel Setup (Встановлення параметрів каналів)Digital Setup (Встановлення цифрових параметрів)Satellite Set-up (Встановлення параметрів супутникової антени) → Digital Satellite Tuning (Цифрове налаштування супутникової антени).

  5. Коли відобразиться питання Хочете почати цифрове налаштування супутникової антени?, виберіть Так.
  6. Вам буде запропоновано обрати конфігурацію супутникової антени. 
   У пункті Antenna Configuration (Конфігурація антени) оберіть між варіантами Fixed antenna (Стаціонарна антена), DiSEqC чи Single cable distribution (Передача однимкабелем) і виберіть Next (Далі).
  7. На цьому етапі вам буде необхідно обрати один із двох списків каналів супутникового телебачення: Улюблений супутник або Звичайний супутник.
    
   • Улюблений супутник містить список каналів від обраного провайдера разом із деякими параметрами за замовчуванням, що допоможуть вам у налаштуванні каналів.
   • Звичайний супутник буде відображати всі канали обраної супутникової антени. Для параметрів отримання сигналу та налаштування використовуються установки за замовчуванням та можуть бути потрібні зміни в залежності від типу встановлення.

   Рекомендується вибрати Улюблений супутник.
  8. На наступному етапі буде відображений список провайдерів. Виберіть свого супутникового провайдера.
   ПРИМІТКА. Якщо ви не можете знайти бажаного оператора в списку, поверніться на попередню сторінку та виберіть Звичайний супутник, як зазначено в Кроці 7.
  9. Тепер ви зможете встановити параметри мережі шляхом вибору супутника зі списку. Для базового налаштування залиште параметри за замовчуванням.

   ПРИМІТКА. Під час налаштування для пункту Улюблений супутник можна змінити деякі параметри, а під час налаштування для пункту Звичайний супутник – усі параметри. Більш детальну інформацію щодо того, які параметри необхідно встановити, можна отримати у провайдера чи постачальника супутникової антени.
  10. Виберіть Пуск.

   

  Телевізор запустить налаштування. В залежності від обраної конфігурації цей процес може зайняти до однієї години.