Ідентифікатор статті : 00229616 / Останні зміни : 03.07.2019

Дата відображається неправильно – 4 липня 2019 р.

  Дякуємо за Ваш незмінний інтерес до продукції Sony.

  Ми виявили проблему, яка стосується певних продуктів, а саме – дата позиціонування GPS стала відображатися неправильно. Причиною цього є явище, відоме як "перенесення номера тижня GPS": номер тижня, який передається супутником GPS, обнуляється кожні 1024 тижні. Саме це сталося 7 квітня 2019 р. (за місцевим часом Японії), і в результаті інформацію щодо дати GPS не було розпізнано й дату було ненавмисно змінено. Окрім цього, виник збій у роботі функції автоматичного коригування часу.

  Ця проблема стосується всіх цифрових відеокамер Handycam®, цифрових біноклів із функцією запису, цифрових однооб’єктивних дзеркальних фотоапаратів α™ (Alpha™) зі змінним об’єктивом, а також цифрових фотоапаратів Cyber-shot®, які були випущені в 2010–2013 роках. Ви можете переглянути список моделей, на які поширюється ця проблема, у розділі [Продукти й категорії, які згадуються в цій статті].

  Щоб уникнути цієї проблеми, вимкніть функцію автоматичного коригування часу, а потім знову встановіть час перед наступним використанням продукту. Ми гарантуємо, що наразі немає жодних проблем, які стосуються результатів позиціонування GPS або функцій автоматичної корекції області.

  Ми просимо вибачення в наших клієнтів за те, що робимо це оголошення тільки зараз.

  Ми також просимо вибачення за будь-які можливі незручності. Сподіваємося, що Ви й надалі будете використовувати продукти Sony.