Нова якість звуку

Телевізори Sony забезпечують якісне зображення й звучання. Завдяки інноваційним технологіям відтворення звуку ви відчуватимете себе в центрі подій.

Sound-from-Picture Reality™

Новий вимір об’ємного звучання

Технологія Acoustic Surface Audio+™ і режим центрального динаміка забезпечують поширення звуку безпосередньо з центра екрана. Завдяки вібрації приводів на задній панелі телевізора звук рухається разом із зображенням. Два сабвуфери відтворюють потужні баси та підтримують просторовий ефект, завдяки чому звук надходить з одного боку кімнати в інший.

Використання телевізора A9F у режимі центрального динаміка
Поширення звуку з центру екрана

Режим центрального динаміка телевізора

Підключіть підсилювач до виходу на задній панелі телевізора, щоб перетворити останній на центральний динамік із якісним звуком. Завдяки технології Acoustic Surface Audio+™ кожне слово й кожна нота у фільмах і концертах лунають безпосередньо з екрана.

Екран, що випромінює звук 

Завдяки технології Acoustic Surface Audio™ звук поширюється безпосередньо з екрана. Два інноваційні приводи на задній панелі телевізора злегка вібрують, щоб створювати звук, який точно супроводжує зображення. Тому діалоги та спеціальні ефекти надходять із відповідного об’єкта на екрані.

Звук, що переносить у центр подій

Займайте місця в першому ряду. Завдяки аудіотехнологіям Sound-from-Picture Reality™ і Acoustic Multi-Audio™ ви відчуєте себе в центрі подій під час перегляду концертів і фільмів.

Високочастотні динаміки, що скеровують звук

Аудіосистему телевізора доповнюють два високочастотні динаміки на задній панелі, що імітують поширення звуку з центра екрана для точної відповідності зображенню. 

Вібруючий високочастотний динамік у рамці
Високочастотний динамік у рамці

Вібруючий високочастотний динамік поєднує звук із зображенням задля більшої реалістичності.

Завжди точне налаштування 

Sony ClearAudio+ – це пакет аудіотехнологій для автоматичного точного налаштування звуку телевізора. Переглядаючи будь-який контент, ви отримуєте ще реалістичніші враження від ефекту присутності.