Нова якість звуку

Телевізори Sony забезпечують якісне зображення й звучання. Завдяки унікальним передовим аудіотехнологіям ви відчуватимете себе в центрі сюжету.

Новий вимір об’ємного звучання

Технологія Acoustic Surface Audio+™ забезпечує відтворення звуку безпосередньо з екрана. Завдяки вібрації трьох приводів на задній панелі телевізора звук рухається разом із зображенням. Два бічні сабвуфери відтворюють потужні баси та підтримують просторовий ефект, завдяки чому звук поширюється з одного боку кімнати в інший.

Використання телевізора A9F у режимі центрального динаміка

Поширення звуку з центру екрана

Режим центрального динаміка телевізора

Підключіть підсилювач до виходу на задній панелі AF9, щоб перетворити телевізор на центральний динамік із високоякісним звуком. Завдяки технології Acoustic Surface Audio+™ кожне слово й нота у фільмах і концертах лунають безпосередньо з екрана.

Екран, що випромінює звук 

Завдяки технології Acoustic Surface™ звук надходить безпосередньо від екрана. Два інноваційні приводи на задній панелі телевізора злегка вібрують, щоб створити звук, який точно супроводжує зображення. Тому діалоги та спеціальні ефекти можна почути в потрібний момент. Сабвуфер забезпечує глибокі та потужні баси для динамічних сцен.

Завжди точне налаштування 

Sony ClearAudio+ – це пакет аудіотехнологій для автоматичного точного налаштування звуку телевізора. Переглядаючи будь-який контент, ви отримуєте ще реалістичніші враження від ефекту присутності.

  • Технологія S-Force Front Surround 3D
  • DSEE
  • Чиста фаза