Нова якість звуку

Красиве зображення заслуговує на чарівний звук. Телевізори Sony мають унікальні та сучасні звукові технології, які дають змогу опинитися в центрі подій і отримати неймовірні враження.

Екран, що випромінює звук 

Завдяки технології Acoustic Surface™ звук надходить безпосередньо від екрана. Два інноваційні приводи на задній панелі телевізора злегка вібрують, щоб створити звук, який точно супроводжує зображення. Тому діалоги та спеціальні ефекти можна почути в потрібний момент. Сабвуфер забезпечує глибокі та потужні баси для динамічних сцен.

Завжди точне налаштування 

Sony ClearAudio+ – це пакет аудіотехнологій для автоматичного точного налаштування звуку телевізора. Переглядаючи будь-який контент, ви отримуєте ще реалістичніші враження від ефекту присутності.

  • Технологія S-Force Front Surround 3D
  • DSEE
  • Чиста фаза

Створіть атмосферу кінотеатру завдяки аудіопанелі 

Під’єднайте відповідну звукову панель до телевізора Sony з підтримкою Dolby Vision™, щоб влаштувати справжній домашній кінотеатр. Доповніть якісні зображення об’ємним і потужним звуком. Деякі моделі пропонують технології для точного спрямування звуку та просторового звучання, як-от Dolby Atmos®.

Фільм Spider-Man™ "Людина-павук: Повернення додому" вже доступний у форматі 4K Ultra HD™.