Інтерв’ю з Кадзуо Хіраі

Нове звучання музики з аудіо високої точності

Якщо ви слідкуєте за останніми новинами в світі музики, мабуть ви помітили, що зараз у всіх на вустах словосполучення "аудіо високої точності". Але що це таке? Невже можна дійсно почути різницю? Чи варто воно вкладених коштів?

Аудіо високої точності, що має частоту 192 кГц та глибину 24 біти, вміщує в сім разів більше даних, ніж формат CD. Іншими словами, аудіо високої точності дозволяє слухачам почути всі деталі, структуру та відтінки, які втрачаються під час прослуховування MP3.

То чи готовий світ до переваг аудіо неперевершеної якості?

Генеральний директор Sony Кадзуо Хіраі ділиться своїми думками на тему того, чому аудіо високої точності вихором увійде в музичну індустрію.

З: Чому аудіо високої точності настільки важливе для Sony? Як воно буде впливати на музичну індустрію?

Кадзуо Хіраі: Я завжди розглядав музику як форму мистецтва та вважаю, що насолоджуватися нею потрібно належним чином. Запис композиції потребує неймовірних зусиль. Чому б не надати палким шанувальникам музики можливість слухати улюблені записи саме в тому вигляді, в якому їх створював виконавець?

Я насправді вірю, що аудіо високої точності оживить музичну індустрію, дозволивши слухачам зануритися у музику глибше, ніж будь-коли. Це і є майбутнє.

З: Яке обладнання для аудіо високої точності пропонує Sony?

Кадзуо Хіраі: Ми пропонуємо широкий асортимент продукції для відтворення аудіо високої точності – від хайенд-систем домашнього кінотеатру для справжніх аудіофілів до більш доступних моделей для початківців. Ми розуміємо, що компактність та зручність дуже важливі для цінителів музики, тому насамперед пропонуємо продукти для аудіо високої точності, які можна брати із собою у дорогу. Серед наших мобільних продуктів є як цифровий аудіопрогравач високої точності Walkman® з об’ємом пам’яті 64 ГБ, так і смартфони Xperia, які підтримують відтворення аудіо високої точності.

З: Чому молоде покоління має зацікавитися аудіо високої точності?

Кадзуо Хіраі: Немає нічого кращого за прослуховування аудіо високої точності вперше. Це єдиний спосіб пізнати реальні емоції, що були вкладені в пісню. Я хочу, щоб молоде покоління пережило те саме враження на кшталт "Нічого собі!". Я хочу, щоб вони надягали навушники та відчували, ніби вони знаходяться на живому концерті, а музиканти грають саме для них. Вам знайоме почуття єдності з улюбленим музикантом, яке виникає на його концерті? Тепер такий самий емоційний зв’язок можна відчути в комфортних умовах власного будинку. Як тільки ви почуєте аудіо високої точності, вороття до звичайної якості звуку не буде. Це навіть не можна порівнювати.