Xperia 10

Максимальна ширина

Отримуйте найкращі враження від перегляду на дисплеї Xperia 10 зі співвідношенням сторін 21:9. На ньому зручно робити кілька справ одночасно або переглядати широкоформатні фільми. Знімайте й переглядайте фотографії та відео зі співвідношенням сторін 21:9 на смартфоні, що ідеально лежить у руці.

СМАРТФОНИ

Xperia 10: 6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9 | Подвійна камера

Xperia 10
Зображення Xperia 10: 6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9 | Подвійна камера

pinknavysilverblack

6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9
6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9
Відеозйомка у форматі 21:9 і подвійна камера
Відеозйомка у форматі 21:9 і подвійна камера (13 + 5 Мп)
Аудіо Високої Точності
Аудіо високої точності з DSEE HX™ і LDAC

Дисплей 

Дисплей 21:9 для кількох завдань

На дисплеї зі співвідношенням сторін 21:9 зручно користуватися двома програмами одночасно, переглядати більше вмісту й дивитися фільми в цьому ж форматі. За допомогою бічного сенсора та панелі запуску програм можна швидко й легко розділити екран.

Більше вмісту на більшому екрані

На глянцевому 6-дюймовому екрані зі співвідношенням сторін 21:9 доступно ще більше вмісту. Користуйтесь улюбленими програмами й менше прокручуйте, переглядаючи все необхідне у форматі Full HD+.

Кінематографічний формат 21:9

Xperia 10 обладнано безрамним дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:9. Пориньте в перегляд улюблених фільмів у вихідному кінематографічному форматі.

Камера

Відеозйомка у форматі 21:9

Записуйте відео в кінематографічному форматі 21:9 і переглядайте їх на широкоформатному дисплеї Xperia 10, що має таке саме співвідношення сторін.

Творчість із подвійною камерою

Завдяки подвійній камері (13 + 5 Мп) ви отримуватимете якісні знімки та зможете застосовувати ефект "боке".

Дизайн

Ідеальне розташування в руці

Xperia 10 ідеально лежить у руці. Завдяки дисплею зі співвідношенням сторін 21:9 цим тонким стильним смартфоном дуже зручно користуватися.

Міцне та стильне скло Corning® Gorilla® Glass 5

Дисплей Xperia 10 виготовлено з міцного й надійного скла Corning® Gorilla® Glass 5. А металеве покриття доповнює стильний дизайн смартфона.

Аудіо

Звук смартфона у форматі аудіо високої точності

У форматі аудіо високої точності з технологією DSEE HX звучання наближене до оригіналу. А технологія потокового відтворення LDAC забезпечує високу якість під час дротового й бездротового прослуховування.

Виразне чітке звучання кожної ноти

Інтелектуальний підсилювач забезпечує насиченіший і потужніший звук із глибшими басами. Тож ваша улюблена музика звучатиме якнайкраще будь-де.

Батарея

Акумулятор, заряду якого вистачає надовго

Акумулятор ємністю 2870 мА-год забезпечує тривалу роботу Xperia 10. А функція Smart Stamina визначає, на скільки вистачить заряду, і регулює споживання енергії для довшого користування.

Триваліший строк служби акумулятора

Завдяки технологіям заряджання від Sony акумулятор прослужить довше: Battery Care захищає від надмірного заряджання, а Xperia Adaptive Charging контролює стан акумулятора під час заряджання й запобігає його виснаженню.

Продуктивність

Встигайте більше з потужним процесором

Переглядайте веб-сторінки, грайте та робіть кілька справ одночасно. Мобільна платформа Qualcomm® Snapdragon™ 630 забезпечує необхідну потужність для програм, фільмів, ігор тощо.

Гніздо для карти microSD™ ємністю 512 Гб
Розширення пам’яті

Збільште обсяг пам’яті смартфона за допомогою карти microSD™ ємністю до 512 Гб.

Дві SIM-картки
Дві SIM-картки – жодного пропущеного виклику

Працюйте й розважайтеся з одним смартфоном, який підтримує дві SIM-картки.

Знайомство з Xperia 10

Тонкий Xperia 10 зручно лежить у руці, а дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 дає змогу виконувати кілька завдань одночасно й дивитися широкоформатні фільми. Подвійна камера підтримує відеозйомку у форматі 21:9.

Дисплей

Робота в кількох вікнах

6-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 дає змогу працювати у двох програмах одночасно. Пишіть листи, дивлячись відео, або надсилайте текстові повідомлення, читаючи новини. За допомогою бічного сенсора й панелі запуску програм можна швидко й легко розділити екран.

Легкий доступ до улюблених програм за допомогою бічного сенсора

За допомогою бічного сенсора можна миттєво відобразити улюблені програми. Прокручувати екран не потрібно. Двічі торкніться бічної грані Xperia 10, і алгоритм штучного інтелекту Xperia™ запропонує потрібні програми.

Дисплей зі співвідношенням сторін 21:9

Xperia 10 обладнано дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:9, яке часто використовується для зйомки фільмів. Більшість смартфонів не підтримують цей формат і відображають чорні смуги у верхній і нижній частинах екрана. А на Xperia 10 зображення займає весь екран.

Трансляція фільмів у форматі 21:9

На дисплеї зі співвідношенням сторін 21:9 ви можете переглядати сумісний контент із Netflix* у вихідному кінематографічному форматі.

* Потребується передплата Netflix.

Камера

Зйомка в різних форматах

На камеру Xperia 10 можна робити фотографії та знімати відео з різним співвідношенням сторін. Створюйте й дивіться фільми у форматі 21:9, поширеному в кіно. А формат 1:1 ідеально підходить для публікації в соціальних мережах.

Запис 4K
Запис 4K

Закарбовуйте кожну деталь, знімаючи з роздільною здатністю, у чотири рази вищою за Full HD.

Стабілізація зображення SteadyShot™
Плавна зйомка зі стабілізацією зображення

Знімайте відео без наслідків тремтіння камери навіть під час руху завдяки функції SteadyShot™.

Творчість із подвійною камерою (13 + 5 Мп)

13-мегапіксельна камера Xperia 10 забезпечує відмінну якість зображення в будь-яких умовах і підтримує зйомку у форматі 21:9. 5-мегапіксельна камера дає змогу створювати виразні портретні знімки з ефектом "боке".

Знімки з розмитим фоном одним натисканням

Боке – це ефект художнього розмиття фону, який раніше був доступний тільки в цифрових дзеркальних камерах. Але тепер завдяки подвійній камері Xperia 10 його можна застосувати одним натисканням кнопки.

Дизайн

Ідеально лежить у руці

Завдяки ергономічному дизайну й обтічній формі смартфон Xperia 10 дуже зручно тримати. А тонкий безрамний дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 дає змогу повністю поринути в перегляд.

Гра світла

Xperia 10 доступний у кількох стильних кольорах, що передають природні відблиски світла від металевої поверхні.

Користування однією рукою

Щоб зменшити розмір вікна й відкрити потрібні програми або функції, достатньо провести великим пальцем по екрану. Ви можете користуватися всіма функціями смартфона однією рукою.

Характеристики

Смартфон обладнано 6-дюймовим дисплеєм Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9, подвійною камерою (13 + 5 Мп) з функцією відеозйомки у форматі 21:9, а також технологіями DSEE HX™ і LDAC для відтворення аудіо високої точності.
  • 6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9

  • Відеозйомка у форматі 21:9

  • Подвійна камера (13 + 5 Мп)

  • Аудіо високої точності з технологіями DSEE HX™ і LDAC

  • Акумулятор ємністю 2870 мА-год

Розміри
156 x 68 x 8,4 мм
Вага
162 г
Водостійкість
-
Кількість SIM-карток
Одна SIM-картка, дві SIM-картки
Обсяг
2870 мА-год
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля