Xperia 10

Максимальна ширина

Отримуйте найкращі враження від перегляду на дисплеї Xperia 10 зі співвідношенням сторін 21:9. На ньому зручно робити кілька справ одночасно або переглядати широкоформатні фільми. Знімайте й переглядайте фотографії та відео зі співвідношенням сторін 21:9 на смартфоні, що ідеально лежить у руці.

СМАРТФОНИ

Xperia 10: 6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9 | Подвійна камера

Xperia 10

Зображення Xperia 10: 6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9 | Подвійна камера

pinknavysilverblack

6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9

6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9

Відеозйомка у форматі 21:9 і подвійна камера

Відеозйомка у форматі 21:9 і подвійна камера (13 + 5 Мп)

Аудіо Високої Точності

Аудіо високої точності з DSEE HX™ і LDAC

Дисплей 

Дисплей 21:9 для кількох завдань

На дисплеї зі співвідношенням сторін 21:9 зручно користуватися двома програмами одночасно, переглядати більше вмісту й дивитися фільми в цьому ж форматі. Використовуйте бічний сенсор і панель запуску програм, щоб швидко розділити екран.

Більше вмісту на більшому екрані

На глянцевому 6-дюймовому екрані зі співвідношенням сторін 21:9 доступно ще більше вмісту. Користуйтесь улюбленими програмами й менше прокручуйте, переглядаючи все необхідне у форматі Full HD+.

Кінематографічний формат 21:9

Xperia 10 обладнано безрамним дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:9. Пориньте в перегляд улюблених фільмів у вихідному кінематографічному форматі.

Камера

Відеозйомка у форматі 21:9

Записуйте відео в кінематографічному форматі 21:9 і переглядайте їх на широкоформатному дисплеї Xperia 10, що має таке саме співвідношення сторін.

Творчість із подвійною камерою

Завдяки подвійній камері (13 + 5 Мп) ви отримуватимете якісні знімки та зможете застосовувати ефект "боке".

Дизайн

Ідеальне розташування в руці

Xperia 10 ідеально лежить у руці. Завдяки дисплею зі співвідношенням сторін 21:9 цим тонким стильним смартфоном дуже зручно користуватися.

Міцне та стильне скло Corning® Gorilla® Glass 5

Дисплей Xperia 10 виготовлено з міцного й надійного скла Corning® Gorilla® Glass 5. А металеве покриття доповнює стильний дизайн смартфона.

Аудіо

Звук смартфона у форматі аудіо високої точності

У форматі аудіо високої точності з технологією DSEE HX звучання наближене до оригіналу. А технологія потокового відтворення LDAC забезпечує високу якість під час дротового й бездротового прослуховування.

Виразне чітке звучання кожної ноти

Інтелектуальний підсилювач забезпечує насиченіший і потужніший звук із глибшими басами. Тож ваша улюблена музика звучатиме якнайкраще будь-де.

Батарея

Акумулятор, заряду якого вистачає надовго

Акумулятор ємністю 2870 мА-год забезпечує тривалу роботу Xperia 10. А функція Smart Stamina визначає, на скільки вистачить заряду, і регулює споживання енергії для довшого користування.

Триваліший строк служби акумулятора

Завдяки технологіям заряджання від Sony акумулятор прослужить довше: Battery Care захищає від надмірного заряджання, а Xperia Adaptive Charging контролює стан акумулятора під час заряджання й запобігає його виснаженню.

Продуктивність

Встигайте більше з потужним процесором

Переглядайте веб-сторінки, грайте та робіть кілька справ одночасно. Мобільна платформа Qualcomm® Snapdragon™ 630 забезпечує необхідну потужність для програм, фільмів, ігор тощо.

Гніздо для карти microSD™ ємністю 512 Гб

Розширення пам’яті

Збільште обсяг пам’яті смартфона за допомогою карти microSD™ ємністю до 512 Гб.

Дві SIM-картки

Дві SIM-картки – жодного пропущеного виклику

Працюйте й розважайтеся з одним смартфоном, який підтримує дві SIM-картки.

Знайомство з Xperia 10

Тонкий Xperia 10 зручно лежить у руці, а дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 дає змогу виконувати кілька завдань одночасно й дивитися широкоформатні фільми. Подвійна камера підтримує відеозйомку у форматі 21:9.

Дисплей

Робота в кількох вікнах

6-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 дає змогу працювати одразу у двох програмах. Пишіть листи, дивлячись відео, або надсилайте повідомлення, читаючи новини. За допомогою бічного сенсора й панелі запуску програм можна швидко й легко розділити екран.

Легкий доступ до програм за допомогою бічного сенсора

Відкривайте улюблені програми за допомогою бічного сенсора. Прокручувати екран не потрібно. Двічі торкніться бічної грані Xperia 10, і алгоритм штучного інтелекту Xperia™ запропонує потрібні програми.

Дисплей зі співвідношенням сторін 21:9

Xperia 10 обладнано дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:9, яке часто використовується для зйомки фільмів. Більшість смартфонів не підтримують цей формат і відображають чорні смуги у верхній і нижній частинах екрана. А на Xperia 10 зображення займає весь екран.

Трансляція фільмів у форматі 21:9

На дисплеї зі співвідношенням сторін 21:9 ви можете переглядати сумісний контент із Netflix у вихідному кінематографічному форматі.

Необхідна передплата Netflix.

Камера

Зйомка в різних форматах

На камеру Xperia 10 можна робити фотографії та знімати відео з різним співвідношенням сторін. Створюйте й дивіться фільми у форматі 21:9, поширеному в кіно. А формат 1:1 ідеально підходить для знімків в Instagram.

Запис 4K

Запис 4K

Закарбовуйте кожну деталь, знімаючи з роздільною здатністю, у чотири рази вищою за Full HD.

Стабілізація зображення SteadyShot™

Плавна зйомка зі стабілізацією зображення

Знімайте відео без наслідків тремтіння камери навіть під час руху завдяки функції SteadyShot™.

Творчість із подвійною камерою (13 + 5 Мп)

13-мегапіксельна камера Xperia 10 забезпечує відмінну якість зображення в будь-яких умовах і підтримує зйомку у форматі 21:9. 5-мегапіксельна камера дає змогу створювати виразні портретні знімки з ефектом "боке".

Знімки з розмитим фоном одним натисканням

Боке – це ефект художнього розмиття фону, який раніше був доступний тільки в цифрових дзеркальних камерах. Але тепер завдяки подвійній камері Xperia 10 його можна застосувати одним натисканням кнопки.

Дизайн

Ідеально лежить у руці

Завдяки ергономічному дизайну й обтічній формі смартфон Xperia 10 дуже зручно тримати. А тонкий безрамний дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 дає змогу повністю поринути в перегляд.

Гра світла

Xperia 10 доступний у кількох стильних кольорах, що передають природні відблиски світла від металевої поверхні.

  • Xperia 10 у темно-синьому кольоріТемно-синій
  • Xperia 10 у сріблястому кольоріСріблястий
  • Xperia 10 у чорному кольоріЧорний
  • Xperia 10 у рожевому кольоріРожевий

Користування однією рукою

Щоб зменшити розмір вікна й відкрити потрібні програми або функції, достатньо провести великим пальцем по екрану. Ви можете користуватися всіма функціями смартфона однією рукою.

Характеристики
Смартфон обладнано 6-дюймовим дисплеєм Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9, подвійною камерою (13 + 5 Мп) з функцією відеозйомки у форматі 21:9, а також технологіями DSEE HX™ і LDAC для відтворення аудіо високої точності.
  • 6-дюймовий дисплей Full HD+ зі співвідношенням сторін 21:9

  • Відеозйомка у форматі 21:9

  • Подвійна камера (13 + 5 Мп)

  • Аудіо високої точності з технологіями DSEE HX™ і LDAC

  • Акумулятор ємністю 2870 мА-год

Розміри
156 x 68 x 8,4 мм
Вага
162 г
Водостійкість
-
Кількість SIM-карток
Одна SIM-картка, дві SIM-картки
Обсяг
2870 мА-год
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля