Xperia 10 Plus

Більший екран – більше можливостей.

Отримуйте найкращі враження від перегляду на дисплеї Xperia 10 Plus із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9. Використовуйте дві програми одночасно, дивіться фільми у вихідному кінематографічному форматі та знімайте власне відео у форматі 21:9. І всі ці можливості поєднано в тонкому смартфоні, що ідеально лежить у руці.

СМАРТФОНИ

XPERIA 10 Plus: дисплей Full HD+ із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9 | Подвійна камера

Xperia 10 Plus
Зображення XPERIA 10 Plus: дисплей Full HD+ із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9 | Подвійна камера

goldnavysilverblack

Дисплей Full HD+ із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9
Дисплей Full HD+ із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9
Відеозйомка у форматі 21:9
Відеозйомка у форматі 21:9 за допомогою подвійної камери (12 + 8 Мп) з 2-кратним оптичним збільшенням
Аудіо Високої Точності
Аудіо високої точності з технологіями DSEE HX™ і LDAC

Дисплей

Зручний режим розділеного екрана

Дивіться відео, набираючи текст, або переглядайте новини, відповідаючи на електронні листи. Xperia 10 Plus обладнано дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:9, який чудово підходить для використання двох програм одночасно. Торкніться бічної грані смартфона та ввімкніть розділений екран за допомогою бічного сенсора.

Більше вмісту на більшому екрані

На дисплеї Xperia 10 Plus із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9 вміщається більше, тож ви менше прокручуватимете. А роздільна здатність Full HD+ забезпечує повну деталізацію.

Перегляд зі співвідношенням сторін 21:9

Дисплей Xperia 10 Plus має співвідношення сторін 21:9, що відповідає сучасному кінематографічному стандарту. Тож ви зможете глибше поринути в сюжет. Переглядайте улюблені фільми в оригінальному форматі на безрамному дисплеї.

© Columbia Pictures Industries, Inc., LSC Film Corporation, Village Roadshow Films Global Inc. і Wanda Culture Holding Co. Limited, 2016 р. Limited. Усі права захищено.

Камера

Відеозйомка у форматі 21:9

Записуйте відео кінематографічного стандарту 21:9 і переглядайте їх на дисплеї Xperia 10 Plus, що має таке саме співвідношення сторін.

Подвійна камера з 2-кратним оптичним збільшенням

Завдяки подвійній камері (12 + 8 Мп) ви отримуватимете якісні знімки та зможете застосовувати ефект "боке". Xperia 10 Plus також підтримує 2-кратне оптичне збільшення, завдяки якому можна закарбувати потрібні деталі на відстані.

Дизайн

Ідеальне розташування в руці

Xperia 10 Plus ідеально лежить у руці. Завдяки дисплею зі співвідношенням сторін 21:9 цим тонким стильним смартфоном дуже зручно користуватися.

Міцне та стильне скло Corning® Gorilla® Glass 5

Дисплей Xperia 10 Plus виготовлено з міцного й надійного скла Corning® Gorilla® Glass 5. А металеве покриття доповнює стильний дизайн смартфона.

Аудіо

Звук смартфона у форматі аудіо високої точності

У форматі аудіо високої точності з технологією DSEE HX звучання наближене до оригіналу. А технологія потокового відтворення LDAC забезпечує високу якість під час дротового й бездротового прослуховування.

Виразне чітке звучання кожної ноти

Інтелектуальний підсилювач забезпечує насиченіший і потужніший звук із глибшими басами. Тож ваша улюблена музика звучатиме якнайкраще будь-де.

Батарея

Акумулятор, заряду якого вистачає надовго

Акумулятор ємністю 3000 мА-год забезпечує тривалу роботу Xperia 10 Plus. А функція Smart Stamina визначає, на скільки вистачить заряду, і регулює споживання енергії для довшого користування.

Триваліший строк служби акумулятора

Завдяки технологіям заряджання від Sony акумулятор прослужить довше. Battery Care захищає від надмірного заряджання, а Xperia Adaptive Charging контролює стан акумулятора під час заряджання й запобігає його виснаженню.

Продуктивність

Відмінна швидкодія з потужним процесором

Переглядайте веб-сторінки, грайте та робіть кілька справ одночасно. Мобільна платформа Qualcomm® Snapdragon™ 636 забезпечує необхідну потужність для програм, фільмів, ігор тощо.

Гніздо для карти microSD™ ємністю 512 Гб
Розширення пам’яті

Збільште обсяг пам’яті смартфона за допомогою карти microSD™ ємністю до 512 Гб.

Дві SIM-картки
Дві SIM-картки – жодного пропущеного виклику

Працюйте й розважайтеся з одним смартфоном, який підтримує дві SIM-картки.

Знайомство з Xperia 10 Plus

Xperia 10 Plus – це тонкий зручний смартфон, обладнаний дисплеєм із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9. Подвійна камера підтримує зйомку у форматі 21:9 і 2-кратне оптичне збільшення.

Дисплей

Розділення екрана для кількох завдань

На дисплеї з діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9 зручно користуватися двома програмами одночасно. Пишіть листи, дивлячись улюблені телешоу, або спілкуйтеся з друзями, читаючи новини. Бічний сенсор і панель запуску програм дають змогу швидко розділити екран.

Легкий доступ до програм за допомогою бічного сенсора

Відкривайте улюблені програми за допомогою бічного сенсора. Прокручувати екран не потрібно. Двічі торкніться однієї з бічних граней Xperia 10 Plus, і алгоритм штучного інтелекту Xperia™ запропонує потрібні програми.

Дисплей зі співвідношенням сторін 21:9

Xperia 10 Plus обладнано дисплеєм зі співвідношенням сторін 21:9, що відповідає кінематографічному стандарту. Більшість смартфонів не підтримують цей формат і відображають чорні смуги у верхній і нижній частинах екрана. А на Xperia 10 Plus зображення займає весь екран.

Трансляція фільмів у форматі 21:9

На дисплеї зі співвідношенням сторін 21:9 ви можете переглядати сумісний контент із Netflix у вихідному кінематографічному форматі.

Необхідна передплата Netflix.

Камера

Зйомка в різних форматах

Робіть фотографії та знімайте відео з різним співвідношенням сторін залежно від ваших потреб. Створюйте й дивіться фільми у форматі 21:9, що використовується в кіно. А формат 1:1 ідеально підходить для знімків в Instagram.

Творчість із подвійною камерою (12 + 8 Мп)

12-мегапіксельна камера Xperia 10 Plus забезпечує відмінну якість зображення в будь-яких умовах і підтримує зйомку у форматі 21:9. 8-мегапіксельна камера дає змогу створювати чудові знімки з ефектом "боке" й наближувати об’єкти зйомки завдяки 2-кратному оптичному збільшенню.

Знімки з розмитим фоном одним натисканням

Боке – це ефект художнього розмиття фону, який раніше був доступний тільки в цифрових дзеркальних камерах. Але тепер завдяки подвійній камері Xperia 10 його можна застосувати одним натисканням кнопки.

Зйомка з 2-кратним оптичним збільшенням

Наближайте об’єкти фотозйомки за допомогою 2-кратного оптичного збільшення у 8-мегапіксельній камері Xperia 10 Plus і отримуйте максимально деталізоване зображення.

Дизайн

Ідеально лежить у руці

Завдяки ергономічному дизайну й обтічній формі смартфон Xperia 10 Plus дуже зручно тримати. А тонкий безрамний дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 дає змогу повністю поринути в перегляд.

Гра світла

Смартфон Xperia 10 Plus доступний у кількох стильних кольорах, що передають природні відблиски світла від металевої поверхні.

Користування однією рукою

Щоб зменшити розмір вікна й відкрити потрібні програми або функції, достатньо провести великим пальцем по екрану. Ви можете користуватися всіма функціями смартфона однією рукою.

Характеристики

Смартфон обладнано дисплеєм Full HD+ із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9, подвійною камерою (12 + 8 Мп) з функцією відеозйомки у форматі 21:9 і 2-кратним оптичним збільшенням, а також технологіями аудіо високої точності DSEE HX™ і LDAC.
  • Дисплей Full HD+ із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9

  • Відеозйомка у форматі 21:9

  • Подвійна камера (12 + 8 Мп) з 2-кратним оптичним збільшенням

  • Аудіо високої точності з технологіями DSEE HX™ і LDAC

  • Акумулятор ємністю 3000 мА-год

Розміри
167 x 73 x 8,3 мм
Вага
180 г
Водостійкість
-
Кількість SIM-карток
Одна SIM-картка, дві SIM-картки
Обсяг
3000 мА-год
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля