Xperia 1

Новий Xperia 1 має найкращі характеристики завдяки передовим технологіям, що використовуються в професійних моніторах, камерах і аудіопристроях Sony. Це перший у світі смартфон, обладнаний OLED-дисплеєм 4K HDR формату CinemaWide™ зі співвідношенням сторін 21:9 і потрійною камерою професійного рівня.

СМАРТФОНИ

Xperia 1 – смартфон із потрійною камерою

Xperia 1
Зображення Xperia 1 – смартфон із потрійною камерою

grayblack

OLED-дисплей 4K HDR формату CinemaWide зі співвідношенням сторін 21:9
OLED-дисплей 4K HDR формату CinemaWide 21:9
Потрійна камера
Потрійна камера, 2-кратне збільшення й автофокусування на очах
Режими Creator і Cinema Pro від розробників CineAlta
Режими Creator і Cinema Pro від розробників CineAlta
Логотипи нагород iF Design Award 2020 і Red Dot Winner 2020
Виріб, відзначений нагородами

Нагороди iF DESIGN AWARD 2020 і Red Dot Award 2020 за дизайн виробу

Дисплей

Перший у світі смартфон з OLED-дисплеєм 4K

Новий смартфон Xperia 1 обладнано OLED-дисплеєм 4K HDR формату CinemaWide із діагоналлю 6,5 дюйма, кінематографічним співвідношенням сторін 21:9 і технологією точного відтворення кольорів від розробників CineAlta.

Екран 4K

Зображення 4K має широкий діапазон кольорів, відмінну чіткість і контрастність.

OLED-дисплей HDR

OLED-дисплей забезпечує надзвичайно контрастне зображення з природними кольорами та глибоким чорним.

Процесор обробки зображення Sony BRAVIA X1

Новий процесор X1 для мобільних пристроїв, розроблений на базі технологій, що використовуються в телевізорах Sony BRAVIA®, забезпечує якісне зображення із ширшою колірною гамою, вищою деталізацією та контрастністю.

Creator від розробників CineAlta

Новий режим Creator від розробників CineAlta використовує технології Sony на основі професійних інструментів у мастер-моніторі, які застосовуються в найвідоміших голлівудських кіностудіях. Завдяки цьому досягається уніфіковане відображення кольорів, що точно втілює задум режисерів.

Аудіо

Кінематографічний звук Dolby Atmos®

Відтепер технологія Dolby Atmos реалізована в смартфоні: багатовимірний звук поширюється довкола слухачів і над ними, а технології від Sony Pictures Entertainment забезпечують оптимальне звучання.

Камера

Потрійна камера для різних типів зйомки

Потрійна камера смартфона забезпечує якісні знімки в будь-яких ситуаціях і умовах освітлення: ширококутна (16 мм), універсальна (26 мм) і з 2-кратним оптичним збільшенням (52 мм).

16-міліметровий ширококутний об’єктив
16-міліметровий ширококутний об’єктив
26-міліметровий об’єктив
26-міліметровий об’єктив
52-міліметровий портретний і телеоб’єктив
52-міліметровий портретний і телеоб’єктив
Технології серії α в процесорі BIONZ X™ для мобільних пристроїв

Це перший у світі смартфон, обладнаний функцією автофокусування на очах і режимом серійної зйомки (до 10 кадр./с) з відстеженням положення об’єкта для автофокусування або автоекспозиції. Технологія шумопоглинання для формату RAW забезпечує чіткі знімки навіть при низькій освітленості. А точна система фокусування дає змогу створювати вражаючі портрети.

Створюйте кінематографічні шедеври щодня

Знімайте фільми, використовуючи режими й колірні налаштування професійного класу за допомогою функції, створеної за співпраці кінооператорів та інженерів Sony.

Ігри

Новий рівень ігор для смартфона

Оптимізатор ігор забезпечує зручний доступ до всіх ваших ігор. Ви можете блокувати сповіщення, покращувати швидкодію, користуватися підказками з Інтернету, записувати сеанси й відео ігор із друзями.

© Epic Games, Inc., 2019 р. Усі права захищено. Epic, Epic Games, логотип Epic Games, Fortnite і Fortnite (у стилізованому вигляді) є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками компанії Epic Games, Inc. у США та в будь-яких інших країнах.

Дизайн

Стильна ергономічна конструкція

Xperia 1 приємний як на вигляд, так і на дотик. Суцільний корпус зручно лежить у руці. Передню й задню панелі виготовлено з міцного скла Corning® Gorilla® Glass 6 і доповнено стильною металевою рамкою.

Виконання кількох завдань одночасно

На дисплеї зі співвідношенням сторін 21:9 зручно переглядати більше вмісту й користуватися двома програмами одночасно. За допомогою бічного сенсора та панелі запуску програм можна розділити екран лише трьома дотиками.

Захист від води, пилу й ударів

Xperia 1 має міцну й надійну конструкцію зі склом Corning® Gorilla® Glass 6. Смартфон захищено від води й пилу відповідно до стандарту IP65/68.

Продуктивність

Наш найпотужніший процесор

Відкрийте для себе відмінну швидкодію та енергоефективність із мобільною платформою Qualcomm® Snapdragon™ 855, що забезпечує необхідну потужність для ігор і програм.

6 Гб оперативної пам’яті
6 Гб оперативної пам’яті

Із 6 Гб оперативної пам’яті всі програми й функції працюватимуть швидше.

Гніздо картки SD ємністю до 512 Гб
Розширення пам’яті

Збільште обсяг пам’яті смартфона за допомогою картки microSD ємністю до 512 Гб.

Передавання даних зі швидкістю 1,6 Гбіт/с
Передавання даних зі швидкістю до 1,6 Гбіт/с

Найновіша платформа Qualcomm® забезпечує надшвидке завантаження даних і відкриття веб-сторінок.

Батарея

Акумулятор, заряду якого вистачає надовго

Акумулятор ємністю 3330 мА-год забезпечує тривалу роботу Xperia 1. А функція Smart Stamina визначає, на скільки вистачить заряду, і регулює споживання енергії для довшого користування.

Функції для тривалої служби акумулятора

Завдяки технологіям заряджання від Sony акумулятор прослужить довше: Battery Care захищає від надмірного заряджання, а Xperia Adaptive Charging контролює стан акумулятора під час заряджання й запобігає його виснаженню.

Заряджання до 50% лише за 30 хвилин

До комплекту Xperia 1 входить пристрій UCH32C, що забезпечує максимально швидке заряджання.

Знайомство з Xperia 1

Смартфон Xperia 1 втілює найкраще від Sony для професійних дисплеїв, камер і аудіопристроїв. Зокрема, його обладнано OLED-дисплеєм 4K HDR формату CinemaWide™ із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9, потрійною камерою та Dolby Atmos® для кінематографічного багатовимірного звуку.

Дисплей

Перший у світі OLED-дисплей 4K HDR

На OLED-дисплеї 4K HDR формату CinemaWide із діагоналлю 6,5 дюйма та кінематографічним співвідношенням сторін 21:9 кольори відображаються, як задумано режисерами.

ФІЛЬМ "ПРОБУДЖЕННЯ" (PASSENGERS) ВІДТЕПЕР ДОСТУПНИЙ У ФОРМАТІ 4K ULTRA HD.

© Columbia Pictures Industries, Inc., LSC Film Corporation, Village Roadshow Films Global Inc. і Wanda Culture Holding Co. Limited, 2016 р. Усі права захищено.

Трансляція з Netflix у форматі 21:9

Дисплей формату CinemaWide зі співвідношенням сторін 21:9 і режимом Creator від розробників CineAlta відтворює фільми з Netflix* у вихідному кінематографічному форматі й точно передає кольори.

Потрібно оформити передплату в службі Netflix. Для контенту 4K Ultra HD застосовуються обмеження.

Ідеальний вигляд будь-якого контенту

Процесор X1™ для мобільних пристроїв використовує телевізійні технології BRAVIA та покращує будь-яке зображення до рівня HDR. Навіть потокові трансляції відтворюються контрастніше, чіткіше та яскравіше.

Професійні технології відтворення кольорів

Режим Creator від розробників CineAlta забезпечує уніфіковане відображення кольорів у фільмах. Дисплей зі спеціальним алгоритмом обробки зображення підтримує широкий колірний простір за стандартами ITU-R BT.2020 і DCI-P3 з Illuminant D65.

Екран із 10-бітною глибиною кольору
Плавніші переходи кольорів

Дисплей Xperia 1 відображає мільярди кольорів без різких переходів. Завдяки поєднанню 8-бітного формату та 2-бітного згладжування досягається глибина кольору, еквівалентна 10 біт.

Контрастність 1 000 000:1
Дисплей професійного класу

На екрані Xperia 1 відтворюється глибокий чорний, а інші кольори виглядають природніше. Дисплей має контрастність 1 000 000:1 і підтримує професійні стандарти відтворення кольорів, зокрема DCI-P3 100%, колірний простір BT2020 і стандарт D65 для білого.

Багатовимірний кінематографічний звук із технологією Dolby Atmos®

Розроблений для кінотеатрів формат Dolby Atmos® забезпечує багатовимірний звук, що поширюється довкола слухачів і над ними, створюючи ефект присутності.

Дисплей для кількох справ одночасно

Завдяки дисплею формату CinemaWide із діагоналлю 6,5 дюйма та співвідношенням сторін 21:9 ви встигатимете більше, адже на ньому зручно користуватися двома програмами одночасно.

Камера

Професійна якість зображення з потрійною камерою

Камера Xperia 1 має три об’єктиви із широкою діафрагмою та великим кроком пікселя для різних типів зйомки, зокрема в умовах низької освітленості: надширококутний (16 мм), універсальний (26 мм) і з 2-кратним оптичним збільшенням (52 мм).

Процесор BIONZ X для мобільних пристроїв і технології, що застосовуються в камерах Sony серії α

Завдяки новому процесору BIONZ X для мобільних пристроїв у смартфоні Xperia застосовано технології камер Sony серії α: режим серійної зйомки (до 10 кадр./с) з відстеженням для автофокусування або автоекспозиції, технологію шумопоглинання для формату RAW і (уперше в смартфоні) автофокусування на очах.

Технологія шумопоглинання для формату RAW
Краща якість зображення при низькій освітленості

Xperia 1 обладнано передовими технологіями для якісної зйомки в умовах низької освітленості. Основна камера має матрицю 1/2,6 дюйма, крок пікселя 1,4 мкм, діафрагму F/1,6, систему оптичної стабілізації зображення й технологію шумопоглинання для формату RAW, що застосовується в камерах Sony серії α й забезпечує чіткіші й виразніші знімки.

Автофокусування на очах
Перший смартфон з автофокусуванням на очах

Точне фокусування на очах об’єкта зйомки є важливою вимогою для створення якісних портретів. Технологія автофокусування на очах із відстеженням забезпечує надійний і точний результат.

Серійна зйомка (до 10 кадр./с) з АФ або АЕ

Режим серійної зйомки підтримує швидкість до 10 кадр./с з відстеженням положення об’єкта для автофокусування або автоекспозиції. Завдяки цьому ви отримуватимете точно сфокусовані та збалансовані фотографії рухомих об’єктів.

Фокусування в умовах низької освітленості

Система з подвійним фотодіодом забезпечує швидке автофокусування при низькій освітленості.

Повністю ручне налаштування витримки й ISO

Камера смартфона підтримує налаштування, доступні в професійних камерах: режим повністю ручного керування витримкою й ISO, а також довшу витримку (до 30 с) для творчих знімків.

Створюйте вражаючі
фільми 4K HDR

Xperia 1 підтримує відеозйомку у форматі 4K HDR. Зображення виходить контрастним, а кольори розширеного динамічного діапазону виглядають природно навіть при низькій освітленості або з контровим світлом.

Оптичний стабілізатор Optical SteadyShot™

Xperia 1 обладнано унікальною гібридною системою стабілізації зображення. Завдяки поєднанню засобів оптичної та цифрової стабілізації забезпечується плавність і усуваються наслідки тремтіння камери навіть під час руху.

Cinema Pro від розробників CineAlta та відеозйомка 21:9

Знімайте фільми, використовуючи професійні колірні налаштування. У цьому смартфоні доступні цифрові технології від кінооператорів Sony, попередні налаштування кольору в режимі Look, співвідношення сторін 21:9, формат 4K HDR і швидкість 24 кадр./с.

Професійні колірні режими Look

Виберіть один із восьми режимів кольору відповідно до стилю свого відео.

Аудіо

Аудіо високої точності для бездротового відтворення в смартфоні

Xperia 1 підтримує аудіо високої точності для бездротового відтворення. Звук із вбудованих стереодинаміків лунає гучно й чисто.

Ігри на дисплеї формату CinemaWide 21:9

Xperia 1 обладнано дисплеєм формату CinemaWide зі співвідношенням сторін 21:9, на якому відображається більше вмісту.

© Epic Games, Inc., 2019 р. Усі права захищено. Epic, Epic Games, логотип Epic Games, Fortnite і Fortnite (у стилізованому вигляді) є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками компанії Epic Games, Inc. у США та в будь-яких інших країнах.

Усі ваші ігри в одній програмі

З програмою "Оптимізатор ігор" ви маєте зручний доступ до всіх ігор на смартфоні.

Fortnite: © Epic Games, Inc., 2019 р. Усі права захищено. Epic, Epic Games, логотип Epic Games, Fortnite і Fortnite (у стилізованому вигляді) є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками компанії Epic Games, Inc. у США та в будь-яких інших країнах.
Asphalt 9: © Gameloft, 2019 р. Усі права захищено. Назви всіх виробників, автомобілів, імена, бренди й пов’язані з ними зображення є товарними знаками та/або захищеними авторським правом матеріалами відповідних власників.
Arena of Valor: © Tencent, 1998–2019 рр. Усі права захищено.

Дизайн

Стильна суцільна конструкція

Завдяки суцільній конструкції зі скляними панелями та металевою рамкою смартфон стильно виглядає та зручно лежить у руці.

Скло Gorilla® Glass 6 і захист IP65/68

Xperia 1 має клас водо- й пилонепроникності IP65/68. Передню й задню панелі смартфона виготовлено з міцного скла Corning® Gorilla® Glass 6.

Виберіть колір на свій смак

Смартфон Xperia 1 доступний у кількох кольорах, що пасуватимуть вашому стилю.

Інтелектуальний бічний сенсор

Відображайте потрібні програми за допомогою бічного сенсора на базі алгоритмів штучного інтелекту. Ці алгоритми враховують, які програми відкривалися нещодавно, відомості про час, розташування тощо. Підтримується навіть запуск двох програм одночасно в різних вікнах.

Характеристики

OLED-дисплей 4K HDR формату CinemaWide™ зі співвідношенням сторін 21:9, потрійна камера з 2-кратним оптичним збільшенням, автофокусуванням на очах, режимами Creator і Cinema Pro від розробників CineAlta
  • OLED-дисплей 4K HDR формату CinemaWide™ зі співвідношенням сторін 21:9

  • Потрійна камера з 2-кратним оптичним збільшенням і ширококутним об’єктивом

  • Відеозйомка у форматі 4K HDR

  • Кінематографічний звук із технологією Dolby Atmos®

  • Акумулятор ємністю 3330 мА-год

Розміри
167 x 72 x 8,2 мм
Вага
178 г
Водостійкість
Водостійкість (IP65/68)
Кількість SIM-карток
Дві SIM-картки, гібридне гніздо
Обсяг
3330 мА-год
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Нагороди

Нагороди