РОЗВИВАЙТЕ ДОПИТЛИВІСТЬ

Безмежне дозвілля

Відкрийте для себе ігри та фото, музику та фільми, Інтернет та програми. Завдяки технології Android TV™ від Sony Ви відкриєте для себе абсолютно новий світ розваг

Зручний голосовий пошук

Більше не потрібно вводити текст. За допомогою голосового пошуку можна легко знаходити потрібний контент і акції. Насолоджуйтесь улюбленими матеріалами від різних провайдерів, зокрема Netflix, Hulu, Google Play Movies & TV, YouTube™ і Spotify®.

Нове життя з розумними технологіями

Передавайте дані на більший і кращий екран із технологією Chromecast built-in

За допомогою технології Chromecast built-in можна передавати з мобільного пристрою на телевізор улюблені відео, ігри та програми без втрати якості. Достатньо один раз натиснути кнопку трансляції на пристрої Android або iOS. Транслюйте контент і водночас користуйтеся смартфоном або планшетом.

  • Режим калібрування Netflix
  • Рекомендовано Netflix
  • Кнопка Netflix
  • Безкоштовна пробна передплата

Безмежні розваги

Улюблені програми на екрані вашого телевізора

Тепер усе під рукою – найновіші онлайн-фільми, ігри, музика та телепрограми. Насолоджуйтесь величезною кількістю розваг.

Підтримка Apple AirPlay і Apple HomeKit

З Apple AirPlay можна транслювати відео та аудіо на телевізор безпосередньо з iPhone, iPad або Mac. Дивіться фільми й телепередачі з iTunes та інших програм, навіть із браузера Safari. Переглядайте фотографії з усіма, хто перебуває в кімнаті.

Підтримка Apple AirPlay і Apple HomeKit