Зручніше керування з Android TV

Користуйтесь улюбленими програмами за допомогою голосу без жодних затримок.

Понад 5000 програм – більше, ніж деінде

Знайти більше в магазині Google Play

Неперевершені враження з Netflix

Рекомендовано Netflix
Телевізори з Android TV, рекомендовані Netflix

З Netflix ви знайдете інтелектуальні телевізори з кращими технічними характеристиками, легшим доступом до програм і новими функціями. Дивіться фільми й телепередачі на Netflix Recommended TV зі спеціальною кнопкою та голосовим керуванням.

Netflix Calibrated Mode
Студійна якість із Netflix Calibrated Mode

Режим Netflix Calibrated Mode розроблено спеціально для перегляду контенту від Netflix. Він забезпечує студійну якість зображення й точно втілює бачення та задуми режисерів .

Dolby Vision і Dolby Atmos
Домашній перегляд із технологіями Dolby

Деякі телевізори з Android TV підтримують технології Dolby Vision® і Dolby Atmos®, що забезпечують об’ємний звук і ефект присутності.

Зручне керування різними пристроями за допомогою інтелектуального пульта ДК
Зручне керування з інтелектуальним пультом

Підключайте приставку й інші пристрої до інтелектуального OLED-телевізора через HDMI і керуйте ними за допомогою одного інтелектуального пульта з мікрофоном для голосових команд. Він тонший, має заокруглені краї та зручніше розташування кнопок.

Сумісність з Apple AirPlay і Apple HomeKit

З Apple AirPlay можна транслювати відео й аудіо на телевізор безпосередньо з iPhone, iPad або комп’ютера Mac. Дивіться фільми й телепередачі в Apple TV та інших програмах, навіть у браузері Safari. Переглядайте фотографії з усіма присутніми.

Підтримка Apple AirPlay і Apple
Chromecast built-in для трансляції на більший і кращий екран

За допомогою технології Chromecast можна передавати з мобільного пристрою на телевізор улюблені відео, ігри та програми без втрати якості. Щоб насолоджуватися ними на великому екрані, достатньо один раз натиснути кнопку трансляції на пристрої Android або iOS. Транслюйте контент і водночас користуйтеся смартфоном або планшетом.

Логотип Chromecast built-in