КАРТИ ПАМ’ЯТІ Й НАКОПИЧУВАЧІ

Картка пам’яті CFexpress Type A серії CEA-M

CEA-M960T / CEA-M1920T
Зображення CEA-M960T

960ГБ

CEA-M960T

Немає інформації про ціну

1920 ГБ

CEA-M1920T

Немає інформації про ціну

Зображення CEA-M1920T
Зображення Картка пам’яті CFexpress Type A серії CEA-M
Велика ємність для творчості без меж

Картки пам’яті CFexpress Type A серії M від Sony мають найбільшу у світі ємність – 1920 Гб і 960 Гб – для тривалої та вибагливої зйомки. Завдяки підтримці класу VPG200 вони забезпечують стабільний відеозапис із високим бітрейтом.

Зображення мотоцикліста.
Велика ємність і надійність

Пориньте в безмежну творчість і знімайте без турбот завдяки великій ємності. Обсяг пам’яті 960 Гб або 1920 Гб стане незамінним для операторів, які ведуть зйомку в польових умовах протягом тривалого часу.

Зображення чоловіка, що тримає камеру в руці та знімає відео.
Тривалий відеозапис

Картки пам’яті CFexpress Type A серії M підтримують безперервне швидкісне записування, що ідеально підходить для відеозйомки з високим бітрейтом, зокрема у форматі XAVC S-I 4K 120p. Профіль VPG200 за специфікацією VPG Profile 4.0 забезпечує надійну роботу, а систему розсіювання тепла спроєктовано спеціально для відеозйомки. Крім того, під час зйомки в польових умовах можна зберігати 2–3 години відеоданих.

Зображення людини, що редагує відеоролик, за комп’ютером і графічним планшетом.
Оптимізовані робочі процеси

Зчитувач карток MRW-G2 зі швидкістю зчитування до 800 Мбіт/с забезпечує швидке передавання й резервне копіювання даних. Працюйте з великими знімками з високою роздільною здатністю та відео з високим бітрейтом і втілюйте проєкти в життя зі швидкістю своєї уяви.

Міцна. Надійна. Завжди готова до роботи

У поєднанні з професійним обладнанням, як-от камерами FX6, FX3, α1, α7S III й α7 IV, картки пам’яті CFexpress Type A серії M ідеально підходять для зйомок динамічних спортивних подій і дикої природи. Знімайте, зберігайте файли, вставляйте й виймайте картку – вона не підведе навіть у складних умовах.

Зображення скелястого пагорба із заледенілим камінням на землі та гірською вершиною вдалині.
Для найскладніших умов

Завдяки унікальній конструкції TOUGH від Sony картки пам’яті CFexpress Type A серії M забезпечують надійність професійного рівня. Їхня стійкість до згинань становить до 150 ньютонів – це в 10 разів перевищує вимоги стандарту CFexpress 2.0. І вони здатні витримувати падіння з висоти до 7,5 м – це в 5 разів перевищує вимоги стандарту CFexpress 2.0.

Зображення сухої поверхні земляного кольору з тріщинами.
Для найскладніших умов

Картки пам’яті CFexpress Type A серії M безвідмовно працюють при екстремальних температурах, у суворих електростатичних умовах, під палючим сонцем і рентгенівськими променями. Їхня продумана внутрішня конструкція відповідає вимогам стандартів захисту від пилу й вологи: IP5X та IP7X (IP57).

Зображення картки пам’яті з піктограмою лупи на зоні дисплея.
Сканування й моніторинг пам'яті

Із часом флешпам’ять втрачає здатність записувати дані. Зі зчитувачем карток MRW-G2 Media Scan Utility від Sony автоматично сканує картку пам’яті CFexpress Type A та інформує вас про її стан, щоб ви вжили заходів до того, як кількість циклів записування буде вичерпано.

Відновлення втрачених файлів

Завантажте спеціальний додаток, призначений для користувачів карток пам’яті Sony. З ним можна відновити випадково видалені файли або пошкоджені фотографії та відео, і він підтримує більшість поширених форматів.

Зображення людини, що дивиться на дисплей настільного комп’ютера.

Технічні характеристики та функції

Картки пам’яті CFexpress Type A серії M від Sony мають надвелику ємність для тривалої зйомки та клас VPG200 для стабільного запису, що вкрай важливо для операторів.
  • Доступні варіанти ємності: 960 Гб і 1920 Гб для тривалого запису.

  • Висока швидкість запису класу VPG200 (Video Performance Guarantee) для тривалої відеозйомки

  • Максимальна швидкість запису: до 700 Мбіт/с , мінімальна: до 200 Мбіт/с. Швидкість зчитування: до 800 Мбіт/с

  • Специфікація TOUGH і стандарт IP57* для надійної професійної зйомки

  • Компактна конструкція 20 x 28 x2,8 мм (Ш x В x Г)

Швидкість передачі даних (запис)
Максимальна швидкість: 700 Мбіт/с
Швидкість передачі даних (зчитування)
Максимальна швидкість: 800 Мбіт/с
Інтерфейс
PCI Express Gen3 (1 шт.)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля