Зображення Програвач 3D Blu-ray Disc™
Зображення Програвач 3D Blu-ray Disc™
Оживляйте фільми

Програвач дисків Blu-ray Disc™ S4100 дозволить отримувати максимум переваг від фільмів. Наближайте якість вмісту своїх DVD до HD-якості та відчувайте себе частиною подій завдяки 3D-можливостям.

Підвищуйте якість вмісту DVD майже до HD

Дивіться улюблені фільми на DVD з чіткими деталями та насиченими кольорами. S4100 покращує якість вмісту DVD стандартної чіткості, наближаючи її до якості Full HD.

Підвищення якості до HD
Пориньте у вир подій завдяки 3D

Фільми Blu-ray, спортивні події, серіали і вміст DVD – усе в 3D. Реалістична чистота і деталізація.

Різкі лінії, плавність дизайну

Завдяки стильному дизайну Sense of Quartz, в основу якого лягли природні контури кристалів, кожний кут поверхні моделі S4100 сяє, коли на нього потрапляє світло.

Світ онлайн-кіно, телебачення та іншого вмісту

Під'єднуйтеся до Інтернету для безмежних розваг

Вирушайте до світу онлайн-розваг. Пориньте у світ найновіших кінострічок, музики, служби повторення телепрограм тощо. Дивіться різні онлайн-канали або завантажуйте найсвіжіші відео з YouTube™.

USB-порт
Переглядайте фото, відео та інший вміст на великому екрані

Просто підключайтеся до USB-порту, а функція відтворення через USB вже подбає про все інше. Дивіться фільми у форматі Xvid/MPEG-4, прослуховуйте вміст у форматі MP3 або переглядайте святкові знімки на великому екрані.

Технічні характеристики та функції

  • Неймовірна якість зображення Full HD

  • Переглядайте вміст DVD-дисків, телепередач і спортивних програм у 3D

  • Миттєвий початок роботи завдяки надшвидкому запуску

  • Підвищуйте якість вмісту DVD-дисків майже до рівня HD

  • Вхід HDMI для високоякісного зображення і звуку

Що в комплекті

Посібник користувача, Пульт дистанційного керування, Батареї (Тип AA x 2), *Елементи можуть відрізнятися залежно від країни та моделі

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів