Під'єднуйтеся, творіть.

Коли Ви публікуєте чи читаєте записи Twitter, обмінюєтеся знімками чи записуєте власну музичну композицію, завдяки програмам VAIO Ваш комп'ютер стане потужним творчим інструментом.

Уявіть і зробіть

Збагатіть свій творчий проект із Imagination Studio™ VAIO Edition.

Мисліть масштабно завдяки зручному пакету з чотирьох потужних програм VAIO. Створюйте оригінальну музику. Професійно редагуйте аудіоматеріали. Створюйте вражаючі DVD. Та найголовніше – робіть усе це легко завдяки навчальним матеріалам та всеосяжній довідковій системі.

Насолода улюбленими знімками і відео

Можливо, у Вас на комп'ютері настільки багато чудових зображень і відео, що їх важко відшукати. PlayMemories Home від Sony дозволяє впорядкувати Ваші архіви і навіть вдосконалити їх за допомогою оригінальної програми прив'язки до мапи.

PlayMemories Home на комп'ютері Sony
Швидко знаходьте свої улюблені знімки

Знімки та відеозаписи впорядковуються за датою та часом зйомки – Ви можете швидко знаходити і переглядати необхідне.

Map View у PlayMemories Home
Відстежуйте свої подорожі за допомогою Map View

Збагачуйте свої оповіді інформацією про місцезнаходження, щоб додати знімки та відео, створені з використанням сумісних камер Sony.

Миттєво публікуйте свої спогади із програмою Album

Розсилання окремих зображень потребує чимало часу. Ця програма VAIO дозволяє миттєво розміщувати знімки та відео у відкритих чи приватних альбомах або завантажувати їх безпосередньо на сайти соціальних мереж.

Спілкуйтеся за допомогою Socialife

Відвідуйте ще більше місць із ще більшою легкістю

Стеження за різними блогами, оновленнями, записами Twitter, повідомленнями, новинами та відеозаписами з котами, що грають на піаніно, є найскладнішою проблемою соціальних мереж, але рішення існує – це Socialife від Sony з повністю оновленим дизайном.

Socialife із планшетом Sony Tablet
Пошук на сенсорному екрані VAIO

Миттєво та інтуїтивно

Безперешкодно здійснюйте пошук, не перериваючи свій робочий процес. Із легкістю виконуйте пошук за допомогою сенсорного екрана та насолоджуйтеся зручністю перегляду на добре впорядкованій панелі результатів пошуку в Інтернеті, серед Ваших програм, файлів і папок.

Розумний посібник користувача телевізора

Програма TV SideView перетворює Ваш планшет, ноутбук чи смартфон на універсальний пульт дистанційного керування. Переглядайте вміст, обговорюйте із друзями останні передачі і, певна річ, перемикайте сотні каналів легким рухом пальця – або за допомогою простої голосової команди.

Переходьте одразу до найкращого за допомогою Sony Select

Забудьте про неактуальні рекламні повідомлення: Sony Select дає змогу переглядати лише ті спеціальні пропозиції, програми, поради та інші матеріали, що стосуються Вашої моделі VAIO.

Логотип VAIO Care
Використовуйте свій VAIO з максимальною віддачею

Універсальна програма VAIO Care від Sony забезпечує автоматичну оцінку продуктивності, пошук та усунення несправностей, зручні у використанні засоби діагностики та чимало інших функцій для догляду за Вашим комп'ютером VAIO.