Підсилення реалістичності

За кожним екраном телевізора Sony стоїть безліч унікальних технологій обробки сигналу та керування за допомогою панелі. Саме ці технології й створюють зображення, що змушує затамувати подих.

Неперевершена контрастність – глибший чорний і яскравіші світлі кольори

Завдяки технології Backlight Master Drive телевізор може відтворювати динамічний діапазон із глибоким чорним і найяскравішими світлими кольорами. Ця система підсвічування вирізняється надщільною світлодіодною структурою, унікальним алгоритмом локального затемнення й оптичним дизайном.

Повний контроль, досконала майстерність

КЕРУВАННЯ ОКРЕМИМИ СВІТЛОДІОДНИМИ МОДУЛЯМИ

Задля максимальної ефективності технології Backlight Master Drive надщільною світлодіодною структурою керує інноваційний алгоритм. Кожен світлодіодний модуль контролюється окремо, створюючи винятково чітке зображення.

Світло саме там, де воно потрібно

Настроюване світлодіодне підсвічування

Унікальність дизайну за технологією Backlight Master Drive полягає в тому, що світлодіоди зосереджено в одному місці. Це зменшує розсіювання світла та ефект засвічення, які можна побачити на інших телевізорах із прямим світлодіодним підсвічуванням. Пряме випромінення від кожного світлодіода забезпечує чітке зображення з яскравими світлими та глибоким чорним кольорами.

Традиційна конструкція

Традиційна конструкція

Настроюване світлодіодне підсвічування

Настроюване світлодіодне підсвічування

Обробка сигналу 

Дізнайтеся, що робить наші процесори особливими

Процесор зображення X1™ Ultimate

Процесор зображення X1™ Ultimate

Технології й можливості:

Технологія Object-based Super Resolution
Технологія об’єктозорієнтованого оновлення HDR
Технологія Super Bit Mapping HDR
Дві бази даних для обробки зображення
Динамічне покращення контрастності
Точне відтворення кольорів

4K HDR Processor X1™ Extreme

Процесор 4K HDR X1™ Extreme

Особливості:

Технологія об’єктозорієнтованого оновлення HDR
Технологія Super Bit Mapping HDR
Дві бази даних для обробки зображення
Динамічне покращення контрастності
Точне відтворення кольорів

Процесор 4K HDR X1

Процесор 4K HDR X1

Характеристики

Технологія об’єктозорієнтованого оновлення HDR
Технологія Super Bit Mapping HDR
Динамічне покращення контрастності

Аналіз і покращення окремих об’єктів

Технологія Object-based Super Resolution

Технологія Object-based Super Resolution забезпечує надвисоку роздільну здатність і відтворює зображення максимально точно й деталізовано завдяки індивідуальній обробці кількох сотень об’єктів на екрані.

Реалістичніші кольори й контрастність

Об’єктозорієнтоване оновлення HDR

Технологія об’єктозорієнтованого оновлення HDR аналізує кольори та регулює контрастність кожного об’єкта на екрані, тоді як в інших телевізорах враховується лише одна крива контрастності для чорно-білої гами. Обробляючи кожен об’єкт окремо, цей телевізор передає глибше, текстурованіше й природніше зображення.

Менш різке розподілення відтінків для плавнішої градації кольорів

Super Bit Mapping HDR

Захід сонця – це тисячі тонів, відтінків і градацій світла. Завдяки технології Super Bit Mapping™ HDR телевізор відтворює їх усі, забезпечуючи природне зображення з плавним переходом кольорів без ефекту сегментації, що може виникати на інших телевізорах.

Без Super Bit Mapping™ 4K HDR
8-РОЗРЯДНЕ ДЖЕРЕЛО
8-бітне джерело порівняно з технологією Super Bit Mapping 4K HDR
ПІСЛЯ 14-РОЗРЯДНОЇ ОБРОБКИ

Більша деталізація з базами даних для шумопоглинання і підвищення якості

Dual database processing

Одна база даних очищує зображення, зменшуючи екранні шуми. Інша – підвищує роздільну здатність, покращуючи чіткість зображення. Ці дві потужні бази даних для покращення зображення працюють разом, динамічно впливаючи на кожен піксель зображення в реальному часі. Кожна база даних має десятки тисяч посилань, які ми збирали протягом багатьох років, створюючи контент для телебачення та кіно.

1. База даних для шумопоглинання

База даних виявляє шуми, які виникають через стиснення матеріалів. Вона містить інформацію "до та після" про те, як має виглядати зображення, і видаляє з нього шуми.

2. База даних для підвищення якості

База даних для підвищення якості також містить дані «до та після», які використовуються для покращення сигналу та створення реалістичнішого зображення.

Потужні алгоритми для покращення зображення 

У легендарних процесорах 4K X-Reality™ PRO й X-Reality™ PRO використовуються алгоритми, що аналізують кожну сцену, порівнюючи її з базою знімальних і монтажних матеріалів численних фільмів і телепередач. Завдяки цьому зображення відтворюється з оптимальними відтінками, насиченістю та яскравістю для відповідної роздільної здатності.

  • Оживляйте кожен піксель
  • Збільшення чіткості

Панель керування OLED 

Мільйони автономних OLED-пікселів

Цей екран складається з мільйонів автономних OLED-пікселів, що обробляються окремо для створення найбільш реалістичного зображення, кожна сцена якого наповнена чіткими деталями з бездоганним відтворенням кольорів і тіней.

Надійність OLED-телевізорів Sony

Надійність OLED-телевізорів Sony

Процесори X1™ Ultimate і 4K HDR X1™ Extreme у наших OLED-телевізорах визначають статичне зображення на екрані та зсувають пікселі, щоб запобігти їх вигоранню або залишковому зображенню.

Ширший і природніший спектр кольорів 

Спеціально розроблена технологія керування OLED-панеллю забезпечує максимальний динамічний діапазон, розширюючи область відтворюваних кольорів за високих значень яскравості. Зображення набуває додаткової деталізації та текстури.

Світлодіодна панель керування 

Реалістичні кольори під будь-яким кутом 

Тепер зображення на екрані виглядає чудово з будь-якого місця в кімнаті. Кольори на дисплеї з технологією X-Wide Angle відтворюються реалістично під будь-яким кутом завдяки спеціальній оптичній конструкції для керування підсвічуванням від Sony.

Охоплення повного спектра відтінків темного та світлого

Шляхом затемнення одних ділянок екрана й підсвічування інших технологія X-tended Dynamic Range™ PRO забезпечує точний баланс світловіддачі. Тому цей телевізор покращує якість будь-якого матеріалу майже до HDR, відтворюючи втричі ширший діапазон яскравості, ніж звичайні LED-телевізори із заднім підсвічуванням.

Яскраве та чітке відтворення динамічних сцен

На деяких екранах спортивні події та інші динамічні сцени можуть виглядати розмитими. З нашою найновішою технологією X-Motion Clarity™ зображення відтворюється плавно, яскраво й чітко. Шляхом індивідуальної обробки пікселів вибирається оптимальна тривалість і яскравість для кожної зміни в кадрі, тож ви не пропустите жодного руху.

1. X-Motion Clarity

2. Звичайний телевізор

HDR і широка колірна гама

Нові враження від перегляду

Технологія HDR

Розширений динамічний діапазон (HDR) покращує динамічний діапазон зображення, збільшуючи контраст між найсвітлішими відтінками білого та найтемнішими відтінками чорного. Незалежно від роздільної здатності, кожен піксель став точнішим, відображаючи сцени з більшою деталізацією. Фільми та телепередачі в HDR більш наближені до оригінального запису та задуму режисера. Вони відтворюються яскравіше, контрастніше та з насиченою кольоровою гамою для справді реалістичного перегляду.

Ширша колірна гама

Дисплей TRILUMINOS™ чудово відтворює такі складні для передавання кольори, як червоний, зелений і синій. Він передає найтонші відтінки кольорів, створюючи найкраще зображення.