Підсилення реалістичності

За кожним екраном телевізора Sony стоїть безліч унікальних технологій обробки сигналу та керування за допомогою панелі, які створюють зображення, що змушує затамувати подих.

Дізнайтеся, що робить наші процесори особливими

4K HDR Processor X1™ Extreme

Процесор 4K HDR X1™ Extreme

Особливості:

Технологія об’єктозорієнтованого оновлення HDR
Технологія Super Bit Mapping™ 4K HDR
Технологія Dual database processing
Динамічне підсилення контрастності
Точне відображення кольорів

Процесор 4K HDR X1

Процесор 4K HDR X1

Особливості:

Об’єктозорієнтоване оновлення HDR
Super Bit Mapping™ 4K HDR
Динамічне покращення контрастності

Реалістичніші кольори й контрастність

Об’єктозорієнтоване оновлення HDR

Технологія об’єктозорієнтованого оновлення HDR аналізує кольори та регулює контрастність кожного об’єкта на екрані, тоді як в інших телевізорах враховується лише одна крива контрастності для чорно-білої гами. Обробляючи кожен об’єкт окремо, цей телевізор передає глибші кольори й текстури, а отже зображення виглядає природніше.

Менш різке розподілення відтінків для плавнішої градації кольорів

Super Bit Mapping™ 4K HDR 

Проміння на заході сонця – це тисячі тонів, відтінків і градацій світла. Усі вони передаються завдяки технології Super Bit Mapping 4K HDR. Вона забезпечує природне зображення з плавними переходами відтінків без границь між ними, що можуть виникати на інших телевізорах.

Без Super Bit Mapping™ 4K HDR
8-РОЗРЯДНЕ ДЖЕРЕЛО
8-бітне джерело порівняно з технологією Super Bit Mapping 4K HDR
ПІСЛЯ 14-РОЗРЯДНОЇ ОБРОБКИ

Більша деталізація з базами даних для шумопоглинання і підвищення якості

Обробка зображення за допомогою двох баз даних

Одна база даних очищує зображення, зменшуючи екранні шуми. А інша підвищує роздільну здатність, покращуючи чіткість зображення. Ці дві потужні бази даних для покращення зображення працюють разом, динамічно впливаючи на кожен піксель зображення в реальному часі. Кожна база даних має десятки тисяч посилань, які ми збирали протягом багатьох років, створюючи вміст для телебачення та кіно.

1. База даних для шумопоглинання

Шуми, які виникають через стиснення даних, виявляються базою даних, що містить дані «до та після» про те, як має виглядати зображення, і видаляє шуми із зображення.

2. База даних для підвищення якості

База даних для підвищення якості також містить дані «до та після», які використовуються для покращення сигналу та створення реалістичнішого зображення.

Потужні алгоритми для покращення кожного зображення

У легендарних процесорах 4K X-Reality PRO й X-Reality PRO використовуються алгоритми, що аналізують кожну сцену, порівнюючи її з базою знімальних і монтажних матеріалів численних фільмів і телепередач. Завдяки цьому досягається розподільча здатність 4K з оптимальними відтінками, насиченістю та яскравістю зображення.

Логотип 4K X-Reality™ PRO
Логотип X-Reality™ PRO
  • Оживляйте кожен піксель
  • Збільшення достовірності

Мільйони автономних OLED-пікселів

Цей екран складається з мільйонів самопідсвічуваних OLED-пікселів, які можна вмикати окремо, щоб переглядати справді реалістичні зображення. Завдяки технології OLED кожна сцена має чіткіші деталі з бездоганним відтворенням кольорів і тіней.

OLED-телевізор Sony з гірським пейзажем на екрані

Надійність OLED-телевізорів Sony

Процесор 4K HDR X1™ Extreme у наших OLED-телевізорах визначає статичне зображення на екрані та зсуває пікселі, щоб запобігти їх вигоранню або залишковому зображенню.

Неперевершена контрастність – глибший чорний і яскравіші світлі кольори

Завдяки процесору 4K HDR X1™ Extreme і технології Backlight Master Drive телевізор може відтворювати динамічний діапазон із глибоким чорним і найяскравішими світлими кольорами. Ця система підсвічування вирізняється надщільною світлодіодною структурою, унікальним алгоритмом локального затемнення й оптичним дизайном.

Керування підсвічуванням
КЕРУВАННЯ ПІДСВІЧУВАННЯМ
Порівняння функції керування підсвічуванням із технологією Backlight Master Drive™
BACKLIGHT MASTER DRIVE 

DISCRETE LED CONTROL

Повний контроль, досконала майстерність

Задля максимальної ефективності технології Backlight Master Drive надщільною світлодіодною структурою керує новий інноваційний алгоритм. Кожен світлодіод контролюється окремо, створюючи винятково чітке зображення.

Світло саме там, де воно потрібно

Настроюване світлодіодне підсвічування

Унікальність дизайну за технологією Backlight Master Drive полягає в тому, що світлодіоди зосереджено в одному місці. Це зменшує розсіювання світла та ефект засвічення, які можна побачити на інших телевізорах із прямим світлодіодним підсвічуванням. Пряме випромінення від кожного світлодіода забезпечує чітке зображення з яскравими світлими та глибоким чорним кольорами.

Традиційна конструкція

Традиційна конструкція

Настроюване світлодіодне підсвічування

Настроюване світлодіодне підсвічування

Захоплення повного спектру відтінків темного та світлого

Шляхом затемнення одних ділянок екрана й підсвічування інших у технології X-tended Dynamic Range PRO™ досягається точний баланс світловіддачі. Тому цей телевізор покращує якість будь-якого джерела майже до HDR, відтворюючи втричі ширший діапазон яскравості, ніж стандартні телевізори зі світлодіодним підсвічуванням.

Яскраве та чітке відтворення динамічних сцен

На деяких екранах спортивні події та інші динамічні сцени можуть виглядати розмитими. З нашою найновішою технологією X-Motion Clarity зображення відтворюється плавно, яскраво й чітко. Шляхом індивідуальної обробки пікселів вибирається оптимальна тривалість і яскравість для кожної зміни в кадрі, тож ви не пропустите жодного руху.

1. X-Motion Clarity

2. Звичайний телевізор

Нові враження від перегляду

Технологія HDR

Розширений динамічний діапазон (HDR) покращує динамічний діапазон зображення, збільшуючи контраст між найсвітлішими відтінками білого та найтемнішими відтінками чорного. Кожен піксель став точнішим, відображаючи сцени з більшою деталізацією, незалежно від розподільчої здатності. Фільми та телепередачі в HDR ближчі до оригінального запису та задуму режисера, вони мають більшу яскравість, контрастність і колірну гаму для справді реалістичного перегляду.

Ширша колірна гама

Дисплей TRILUMINOS™ чудово відтворює такі складні для передавання кольори, як червоний, зелений і синій. Він передає найтонші відтінки кольорів, створюючи найкраще зображення.