Пориньте у світ природних відчуттів

Наблизьтеся до реальності з технологією OLED від Sony

Понад 8 млн автономних пікселів OLED-дисплея обробляються окремо та забезпечують природні кольори з глибоким чорним, а також надзвичайну контрастність.

Глибокий чорний колір і бездоганна якість зображення 

Кожен з автономних OLED-пікселів може бути повністю вимкнутий для відтворення бездоганно чорного кольору. Завдяки цій неперевершеній контрастності створюється справді реалістичне зображення, наповнене деталями, глибиною, текстурою та кольором. 

OLED-екран Sony
OLED
Звичайний екран
ТРАДИЦІЙНИЙ

Яскравіші кольори та глибокий чорний

Наше сприйняття кольорів залежить від їхнього оточення. Тільки поряд із глибоким чорним кольори виглядають дійсно яскравими. 

Мільйони автономних OLED-пікселів

Цей екран складається з мільйонів автономних OLED-пікселів, що обробляються окремо для створення найбільш реалістичного зображення, кожна сцена якого наповнена чіткими деталями з бездоганним відтворенням кольорів і тіней.

OLED-телевізор Sony з гірським пейзажем на екрані

Надійність OLED-телевізорів Sony

Унікальний процесор у наших OLED-телевізорах визначає статичне зображення на екрані та зсуває пікселі, щоб запобігти їх вигоранню або залишковому зображенню.

Бездоганно чітке й чисте зображення

Навіть наповнені рухом сцени відтворюються абсолютно чітко без жодного розмиття. Кожен піксель може ввімкнутися чи вимкнутися за частку секунди. 

Звичайний екран із розмитим зображенням
Зображення без розмиття
OLED
Традиційний
  • OLED
  • Традиційний

Бездоганна якість зображення під будь-яким кутом

Зображення залишається яскравим і чітким під будь-яким кутом. Збирайтеся всією родиною – насолодитися переглядом зможе кожен, хоч би де він сидів.