OLED від Sony: глибокий чорний і звук, що відповідає зображенню

OLED-дисплеї забезпечують яскраві кольори та глибокий чорний. Компанія Sony пішла далі й обладнала свої OLED-телевізори унікальною технологією якості зображення, об’ємним звуком і лаконічним дизайном. 

Чистий чорний для більшої глибини зображення 

OLED-дисплеї містять мільйони автономних пікселів, які обробляються окремо. Оскільки кожен піксель може бути повністю ввімкнуто або вимкнуто, різниця між світлим і темним значно збільшується завдяки глибокому чорному та яскравішим світлим відтінкам. Темні сцени деталізованіші, глибші й текстурованіші.

Покращені кольори й контрастність для додаткової глибини та реалізму

Технологія XR OLED Contrast Pro в OLED-телевізорах BRAVIA XR™ застосовує алгоритми, що імітують особливості зору людини, підсилюючи яскравість і контрастність у світлих ділянках і відтворюючи глибокий чорний колір так, як раніше це було просто неможливо. Простір між об’єктами на передньому й задньому плані набуває реалістичної глибини. Зображення має чітку деталізацію навіть у затемнених або засвічених ділянках. Наш процесор Cognitive Processor XR™ використовує когнітивний інтелект, щоб покращувати зображення й надавати йому ще більшої реалістичності.

Деталізоване зображення папуги на телевізорі зі світлодіодним підсвічуванням типу Edge
Світлодіодне підсвічування типу Edge
Деталізоване зображення папуги на звичайному OLED-телевізорі
Звичайний OLED-телевізор
Деталізоване зображення папуги на OLED-телевізорі з технологією Pixel Contrast Booster від Sony
OLED-телевізор з XR OLED Contrast Pro від Sony
Зображення динозаврів, яке демонструє технологію Acoustic Surface Audio, що відтворює звук із потрібної точки сцени
Театральне звучання завдяки звуку з екрана 

Завдяки технології Acoustic Surface Audio звук в OLED-телевізорах Sony точно синхронізується із зображенням і надходить просто з екрана, сприяючи більшому ефекту присутності. Почуйте звук, що надходить із потрібної точки сцени. 

Зображення вітальні, яке демонструє ефект об’ємного звуку з технологією XR Surround
Будь-який контент відтворюється з об’ємним 3D звуком

Телевізори BRAVIA XR додають об’ємний звук до будь-якого зображення. Технологія XR Surround поширює об’ємний звук із боків і у вертикальній площині, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок.