МАКРООБ'ЄКТИВ G FE 90 мм F2.8 OSS

Повні технічні характеристики та функції

SEL90M28G

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
90 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
135 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
11/15
Кут огляду (35 мм)
27°
Кут огляду (APS-C)
17°
Максимальна діафрагма (F)
2,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
9
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,28 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
1,0x
Діаметр фільтра (мм)
62 мм
Стабілізація зображень (SteadyShot)
Оптичний стабілізатор SteadyShot

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
79 x 130,5 мм
Вага
602 г

Примітки

*
Матриця зображення APS-C забезпечує для цифрового фотоапарата зі змінним об’єктивом «Фокусну відстань 35 мм (APS-C)» і «Кут огляду (APS-C)».

Що в комплекті

  • Бленда для об’єктива (ALC–SH138: кругла форма, байонетний тип)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об'єктива
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Визнаний ефект "боке" у фоні, що забезпечується об'єктивом G

Гарний ефект "боке" у фоні – синонім назви об'єктива G, і це справді дозволяє виділити об'єкт у кадрі. Індивідуальне калібрування кожного об'єктива забезпечує оптимальну компенсацію сферичної аберації, завдяки чому краї відтворюються плавно, без сліду потворного "нісен боке". Дев'ятипелюсткова кругла діафрагма також допомагає створити приємне на вигляд "боке".

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Чіткість усієї області зображення – від макро до нескінченності

Макрооб'єктиви часто використовуються для зйомки з різними фокусними відстанями, тому для оптимального усунення аберації під час фокусування на малій відстані було впроваджено механізм плаваючого фокусу. Плаваюча система дозволяє зменшити розмір об'єктива, зберігаючи відмінну чіткість по всій області зображення на фокусних відстанях від макро до нескінченності.

Дізнатися більше

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Точне, безшумне фокусування для фото та відео

Інноваційна система DDSSM (безшумний механізм автофокуса із прямим приводом) забезпечує роботу із двома фокусними групами в конфігурації плаваючого фокусу, дозволяючи плавно та точно регулювати положення для відносно важких об'єктивів, завдяки чому з'являється можливість збільшення для повнокадрової макрозйомки. Ця система вирізняється тихою роботою і є ідеальною для фотографування та зйомки на відео тварин і комах.

Дізнатися більше

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Різкість і чіткість без штатива

Хоча вважається, що для чітких результатів під час макрозйомки використання штатива є обов'язковим, вбудована система стабілізації зображення OSS (Optical SteadyShot) дозволяє робити чіткі макрознімки з рук. Об'єктив із потужною стабілізацією має чутливий лінійний привід для швидкої та точної стабілізації.

Дізнатися більше

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Швидке перемикання автоматичного/ручного фокусування

Якщо вам доведеться відвести око від видошукача, щоб змінити режим фокусування з автоматичного на ручний, можна пропустити важливий кадр. У цьому об'єктиві кільце фокусування, на якому рука зазвичай лежить під час зйомки, просто зсувається назад і вперед для перемикання режиму фокусування з автоматичного на ручний та навпаки. Неслизька поверхня забезпечує надійність під час роботи.

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Фіксація фокусу там, де це найбільше потрібно

За натискання кнопки утримання фокусу, зручно розташованої на корпусі об'єктива, фокус миттєво фіксується в поточному положенні і зберігається в такому стані аж до відпускання кнопки. Кнопка утримання фокусу доступна для використання навіть під час зйомки в режимі неперервного автофокуса.

Дізнатися більше

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Вибирайте діапазон фокусування для швидшої роботи АФ

Для фокусування на розташованому близько та/або далеко об'єкті можна налаштувати перемикач обмеження діапазону фокусування, що дозволяє досягти максимальної швидкості автоматичного фокусування. Для вибору доступні такі варіанти налаштування: ∞ ~ 0,5 метра для фокусування вдалині, 0,5 ~ 0,28 метра для фокусування на малій відстані, і FULL для фокусування по всьому діапазону.

Дізнатися більше

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Внутрішній фокус для більшої зручності утримування

У конструкції внутрішнього механізму фокусування рухаються лише внутрішні елементи об’єктива, тому загальна довжина об’єктива не змінюється. Така конструкція зручніша та забезпечує швидше автофокусування й коротшу мінімальну фокусну відстань. Різьба фільтра спереду на об’єктиві не прокручується, що є перевагою під час використання поляризуючого фільтра.

Дізнатися більше

Наближайте зображення, не змінюючи відстань до об'єкта

Середня фокусна відстань цього об'єктива забезпечує ідеальну робочу відстань за збільшення для макрозйомки, дозволяючи робити вражаючі макрознімки комах та інших об'єктів, до яких не можна наблизитись занадто сильно.

Чудово підходить як для фото, так і для відео

До певної міри вимоги до об'єктива для відеозйомки є більш суворими, ніж до об'єктива для фотографії. Sony докладає додаткових зусиль, щоб об'єктиви, призначені для використання з фотоапаратами, які підтримують відеозйомку, забезпечували необхідну функціональність. Наприклад, мінімальна зміна кута огляду під час зміни фокусної відстані та безшумність роботи є незамінними під час відеозйомки.

Зображення Макрооб'єктив G FE 90 мм F2.8 OSS

Надійність і простота за будь-яких обставин

Надійна робота в різних умовах забезпечується конструкцією, що запобігає потраплянню пилу і вологи всередину об'єктива.

Дізнатися більше