FE 70-300MM F4.5-5.6 G OSS

Повні технічні характеристики та функції

SEL70300G

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
70–300 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
105–450 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
13 / 16
Кут огляду (35 мм)
34° – 8°10'
Кут огляду (APS-C)
23° – 5°20'
Максимальна діафрагма (F)
4,5–5,6
Мінімальна діафрагма (F)
22-29
Пластини діафрагми
9
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,9 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,31 x
Діаметр фільтра (мм)
72 мм
Стабілізація зображень (SteadyShot)
Оптичний стабілізатор SteadyShot
Тип бленди
Кругла форма, байонетний тип

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
84 x 143,5 мм
Вага
854 г

Що в комплекті

  • Бленда (ALC-SH144)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об'єктива
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS

Розширений діапазон збільшення FE 70–300 мм

Це перший об’єктив E-mount, що охоплює діапазон фокусних відстаней 70–300 мм. Це робить його універсальним фотопристроєм, пристосованим для зйомки найрізноманітніших сюжетів – від портретів до пейзажів, від спортивних змагань до живої природи. В об’єктиві APS-C максимальна фокусна відстань становить 450 мм, що дорівнює характеристикам професійних супертелеоб’єктивів.

Зображення FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS

Висока роздільність за будь-якої фокусної відстані

Чотири асферичні елементи та два елементи наднизького розсіювання разом з антибліковим нанопокриттям Sony сприяють ефективному усуненню всіх видів оптичної аберації для досягнення чудової розподільчої здатності на всій площині зображення. Ця конструкція також уможливлює створення чудового ефекту "боке", що є однією з найвиразніших можливостей об’єктивів G.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS

Провідні у своєму класі характеристики зйомки крупним планом

Завдяки мінімальній фокусній відстані 0,9 метра та максимальному збільшенню 0,31x цей універсальний об’єктив зі змінною фокусною відстанню дозволяє знімати об’єкти з дуже малої відстані для захоплення нових деталей і перспектив, що розкриють ваші творчі здібності з інших ракурсів. Цей об’єктив поєднує в собі характеристики високоефективного "середнього" об’єктива, супертелеоб’єктива та телеоб’єктива, оптимізованого для макрозйомки.

Зображення FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS

Чіткі чисті знімки за зйомки з рук

Вбудований оптичний стабілізатор SteadyShot зменшує ефект тремтіння під час зйомки з рук, спрощуючи отримання чітких чистих зображень, що повністю розкривають потенціал цього об’єктива. Оптичний стабілізатор SteadyShot зберігає ефективність на всіх фокусних відстанях і значно підвищує вірогідність отримання чудових знімків навіть за слабкого освітлення.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS

Надійний навіть за роботи у складних умовах

Герметична пило- та водостійка конструкція забезпечує додатковий захист і надійну роботу у складних умовах. Упевнено знімайте під час невеликого дощу або у вітряну погоду.** Хоча конструкція є пило- та водостійкою, гарантія повного захисту від пилу та вологи не надається.

Дізнатися більше

Зображення FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS

Миттєвий точний фокус

Прогресивна технологія приводу максимально збільшує швидкість і точність автофокусування за зйомки найрізноманітніших об’єктів у найрізноманітніших умовах. Фокусування працює плавно та безшумно, що є однаково важливим для фото- та відеозйомки.

Зображення FE 70-300mm F4.5-5.6 G OSS

Оптимізоване керування для використання різноманітних функцій

Наявність на об’єктиві великої кількість регуляторів розширює можливості зйомки в найрізноманітніших ситуаціях. Перемикач режиму фокусування дозволяє перемикатися між ручним фокусом і автофокусом просто на ходу. Кнопка утримування фокуса може утримувати фокусну точку навіть у режимі безперервного АФ, а перемикач обмежувача діапазону фокусування можна використати для попереднього налаштування діапазону фокусної відстані для максимальної швидкості АФ.

Дізнатися більше