FE 70-200MM F2.8 GM OSS II

Повні технічні характеристики та функції

SEL70200GM2

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
70–200
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
105-300
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
14–17
Кут огляду (35 мм)
34°–12°30
Кут огляду (APS-C)
23゚–8゚
Максимальна діафрагма (F)
2,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
11
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,4–0,82 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,3
Діаметр фільтра (мм)
77
Стабілізація зображень (SteadyShot)
Оптичний стабілізатор SteadyShot
Механізм збільшення
Ручне управління
Сумісність телеконвертера (x1,4)
SEL14TC
Сумісність телеконвертера (x2,0)
SEL20TC
Тип бленди
Кругла форма, байонетний тип

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
88 × 200 мм
Вага
1045 г (без штатива)

Що в комплекті

  • Модель бленди: ALC-SH167
  • Передня кришка об’єктива: ALC-F77S
  • Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM
  • М’який футляр
  • Кріплення для штатива
Placeholder

Функції

Лісовий пейзаж

Елемент XA для високої роздільної здатності

Висока роздільна здатність об’єктива G Master зберігається в усьому діапазоні масштабування від 70 до 200 мм за всіх фокусних відстаней. Два асферичні елементи й один елемент типу XA (надзвичайно асферичний) виготовлено з точністю, що дорівнює 0,01 мікрона. Це дає змогу ефективно керувати абераціями, пов’язаними з відстанню, і забезпечує високу роздільну здатність по всій площі зображення.

Дізнайтеся більше про об’єктиви XA

Зображення дороги, оточеної пагорбами

Керування аберацією для відмінних знімків

Два сферичні елементи зі скла наднизького розсіювання ED і ще два елементи зі скла Super ED зменшують хроматичні аберації для чіткого зображення без розмиття кольорів. Крім того, використовується асферичний елемент наднизького розсіювання (ED), який зменшує хроматичну й сферичну аберації, типові для телеоб’єктивів.

Докладніше про високоефективне скло наднизького розсіювання (ED і Super ED)

Зображення квітки великим планом

Висока якість знімків великим планом

Цей об’єктив забезпечує високу якість знімків великим планом із масштабуванням. Мінімальна фокусна відстань – 0,4 м при 70 мм і 0,82 м при 200 мм. Максимальне збільшення – 0,3х. Глибокий ефект боке з діафрагмою F/2,8 додає виразності знімкам великим планом. Механізм плаваючого фокуса забезпечує чіткість навіть на мінімальній фокусній відстані, а внутрішня система фокусування дає змогу наближувати об’єкти зйомки.

Зображення берега озера на заході сонця

Антиблікове покриття Nano AR Coating II для максимальної чіткості зображення

Покриття Nano AR Coating II утворює на поверхні об’єктива рівномірне антиблікове покриття, ефективно усуваючи засвічення й побічні зображення. Оптична конструкція об’єктива усуває внутрішні відблиски, що зменшують чіткість під час зйомки пейзажів і спортивних подій.

Докладніше про покриття Nano AR II

Праве око людини, що дивиться вперед

Вражаючий ефект боке з об’єктивами G Master

Елемент типу XA виготовлено з точністю, що дорівнює 0,01 мікрона. Він запобігає появі кільцевих спотворень, а точний контроль сферичних аберацій покращує якість ефекту боке. Сферичні елементи зі скла наднизького розсіювання (ED й Super ED) і один асферичний елемент ED ефективно зменшують розмиття кольорів для ефекту боке й усувають неприродне забарвлення.

Дізнайтеся більше про об’єктиви XA

Зображення лози

Новий удосконалений блок діафрагми

Блок діафрагми в об’єктиві було вдосконалено, щоб відповідати найвищим стандартам якості G Master. Новий блок діафрагми з 11 пелюстками залишається майже ідеально круглим: від повного розкриття до зменшення на 2 F-числа. Це забезпечує красивий круглий ефект боке, характерний для об’єктива G Master.

Докладніше про круглу діафрагму 

Зображення лінійних приводів XD

Швидке точне автофокусування

Цей об’єктив підходить для корпусів серії α й забезпечує чітке фокусування та відстеження швидких об’єктів. Чотири потужні лінійні приводи XD й передова технологія контролю забезпечують до 4 разів швидше автофокусування, ніж модель SEL70200GM. Відстеження фокусування під час масштабування покращено майже на 30% як порівняти з моделлю SEL70200GM.

Докладніше про лінійні приводи XD

Зображення двох телеконвертерів

Високопродуктивні телеконвертери

Додаткові високоефективні телеконвертери 1,4x і 2,0x збільшують фокусну відстань максимум до 400 мм (600 мм для камери з матрицею APS-C) при діафрагмі F/5,6. Повна функціональність об’єктива G Master досягається за умови використання телеконвертерів. Максимальна діафрагма з телеконвертерами 1,4x і 2,0x становить F/4 та F/5,6 відповідно.

Зображення камери, установленої на моноподі

Створено для високоякісної відеозйомки

Нова технологія конструкції об’єктива зменшує зміни фокусної відстані, зсув фокуса та зсув за осями під час масштабування. Лінійні приводи XD й новий привод діафрагми забезпечують тихішу роботу, зменшують шум і вібрації, які можуть впливати на запис відео.

Зображення виробу, на якому показано розташування перемикача ON/OFF на об’єктиві

Зручне керування відеозйомкою вручну

Окремі кільцеві регулятори для збільшення, фокусування й діафрагми забезпечують точне ручне керування під час відеозйомки. Кільце діафрагми обладнано перемикачем клацання, який дає змогу ввімкнути тактильний відгук для зйомки фото або вимкнути його для плавного й безшумного керування діафрагмою під час відеозйомки.

Докладніше про перемикач клацання під час налаштування діафрагми

Фотограф, що знімає пляжний волейбол

Найлегший об’єктив для зручної зйомки

Цей найлегший у світі об’єктив із фокусною відстанню 70–200 мм і діафрагмою F/2,8 має відмінні оптичні характеристики й автофокусування. Завдяки лінійним приводам XD й компонентам із магнієвого сплаву об’єктив важить 1045 г, що майже на 29% легше, ніж попередня модель. Удосконалена конструкція покращує баланс і керування зйомкою.

Докладніше про внутрішнє масштабування

Зображення FE 70-200mm F2.8 GM OSS II

Блокування діафрагми запобігає небажаним змінам експозиції

Перемикач блокування діафрагми запобігає небажаним змінам експозиції під час зйомки. Коли його зафіксовано, діафрагма блокується в положенні [A] або її можна повертати між будь-якими ручними налаштуваннями від F/2,8 до F/22. В іншому разі кільце діафрагми можна без обмежень повертати між положенням [A] і будь-якими ручними налаштуваннями.

Докладніше про блокування діафрагми

Комбіноване зображення виробу в розрізі, що демонструє фіксацію положень діафрагми, кільце фокусування й блокування діафрагми

Функція Full-time DMF (Миттєве ввімкнення безпосереднього ручного фокусування) підтримує точне фокусування

Коли перемикач Full-time DMF (Миттєве ввімкнення безпосереднього ручного фокусування) установлено в положення ON (Увімк.), можна налаштувати фокус вручну за допомогою кільця фокусування, навіть у режимі AF-C. Це дає змогу швидко змінити об’єкт фокусування й скоригувати фокус, після того як його було встановлено в режимі автофокусування. Обмежувач діапазону фокусування не впливає на функцію Full-time DMF.

Зображення виробу, на якому показано обертання кільця фокусування із символом стрілки

Інтуїтивне ручне фокусування з лінійним відгуком

Під час фото- й відеозйомки в режимі ручного фокусування з лінійним відгуком можна зручно й швидко налаштовувати фокус. Під час зйомки фокус змінюється миттєво та плавно у відповідь на повертання кільця фокусування. 

Докладніше про режим ручного фокусування з лінійним відгуком

Зображення об’єктива, на якому показано розташування перемикачів системи стабілізації OSS

Оптична стабілізація зображення в режимі MODE 3

Вбудована система оптичної стабілізації забезпечує чітке зображення під час зйомки з рук. Режим MODE 2 оптимізовано для панорамних знімків, а режим MODE 3 полегшує компонування кадру під час зйомки рухомих об’єктів. 5-осьова стабілізація зображення доступна, коли об’єктив використовується з корпусами серії α, що мають вбудовану функцію стабілізації зображення.

Докладніше про систему стабілізації зображення й режим оптичного стабілізатора

Зображення об’єктива, на якому показано розташування кнопки утримування фокуса

Три налаштовувані кнопки утримування фокуса

Три настроювані кнопки утримування фокуса забезпечують швидкий доступ до налаштувань і зручне керування зйомкою в горизонтальній і вертикальній орієнтаціях майже під будь-яким кутом. Кнопкам утримування фокуса можна призначати функцію з основного меню.

Докладніше про кнопку утримування фокуса

Зображення об’єктива, на якому показано розташування обмежувача діапазону фокусування

Обмежувач діапазону фокусування

Перемикач обмежувача діапазону фокусування дає змогу встановити діапазон від нескінченності до 3 м для швидшого автофокусування тільки на потрібних об’єктах.

Докладніше про обмежувач діапазону фокусування

Зображення FE 70-200mm F2.8 GM OSS II

Пило- й водостійка конструкція

Стійкість до пилу й вологи суттєво покращено як порівняти з попередньою моделлю. Покращено герметичність усіх швів корпусу, кнопки й перемикачі мають силіконові прокладки, а гумове кільце ущільнює кріплення об’єктива. Внутрішній механізм масштабування надійно захищено від пилу й вологи, зберігаючи незмінним розмір об’єктива.

Докладніше про конструкцію із захистом від пилу та вологи

Зображення виробу, на якому показано поверхню елемента об’єктива

Фторовмісне покриття переднього елемента

Передній елемент об’єктива має фторовмісне покриття, що запобігає налипанню бруду, жиру, появі слідів від води, відбитків пальців тощо. Крім того, його легко чистити.

Докладніше про фторовмісне покриття

Зображення бленди для об’єктива

Нова конструкція бленди

Бленда з комплекту об’єктива має отвір, за допомогою якого можна зручно використовувати округлий поляризуючий фільтр або змінні нейтральні фільтри. Бленда має внутрішнє оздоблення, яке ефективно запобігає небажаним відблискам. Силіконова вставка на круглому передньому краю бленди полегшує використання.

Зображення виробу, на якому показано розташування кріплення для штатива

Знімне кріплення для штатива

Знімне кріплення дає змогу швидко й легко встановлювати й від’єднувати штатив. Його зручно транспортувати й зберігати, а механізм фіксації запобігає випадковому від’єднанню.