SONNAR T* FE 35 ММ F2.8 ZA

Повні технічні характеристики та функції

SEL35F28Z

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
35 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
52,5 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
5/7
Кут огляду (35 мм)
63°
Кут огляду (APS-C)
44°
Максимальна діафрагма (F)
2,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
7
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,35 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,12x
Діаметр фільтра (мм)
49 мм

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
61,5 x 36,5 мм
Вага
120 г

Примітки

*
Матриця зображення APS-C забезпечує для цифрового фотоапарата зі змінним об’єктивом «Фокусну відстань 35 мм (APS-C)» і «Кут огляду (APS-C)».

Що в комплекті

  • Бленда для об’єктива (ALC–SH129: ковпачковий тип)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об'єктива
Placeholder

Функції

Зображення Sonnar T* FE 35 мм F2.8 ZA

Відмінні характеристики для серії α7

Внутрішній механізм фокусування, завдяки якому корпус об’єктива під час фокусування залишається нерухомим, робить використання цього компактного 35-мм об’єктива ще зручнішим. Легка конструкція збільшує портативність та зручність роботи з камерою. Завдяки всім цим властивостям, а також надзвичайній розподільчій здатності та контрастності оптики ZEISS® цей об’єктив ідеально підходить для повнокадрових фотоапаратів серії α7.

Дізнатися більше

Зображення Sonnar T* FE 35 мм F2.8 ZA

Розподільча здатність ZEISS від кута до кута

Ключовими особливостями цього об'єктива є виняткові розподільча здатність і контрастність зображення. Три двосторонні асферичні елементи забезпечують ефективну нейтралізацію сферичної аберації, а покриття ZEISS T* не лише запобігає засвіченню та появі побічних зображень для відтворення природних кольорів, а й сприяє досягненню вражаючого рівня контрастності.

Дізнатися більше

Зображення Sonnar T* FE 35 мм F2.8 ZA

Чудовий ефект "боке" й якісні результати за слабкого освітлення

Максимальна діафрагма F2.8 полегшує фотографування за різноманітних умов освітлення та забезпечує незмінну якість зображення за будь-яких параметрів діафрагми. Зазвичай світлосильні об’єктиви мають великий розмір, але нова конструкція фокусної групи дозволяє поєднати компактний об’єктив і широку максимальну діафрагму. Кругла конструкція діафрагми дозволяє створити чудове "боке", надаючи ефект плавного розфокусованого тла.

Зображення Sonnar T* FE 35 мм F2.8 ZA

Упевнено знімайте будь-де

Деякі з найбільш уражаючих кадрів знято в найскладніших умовах. Конструкція із захистом від пилу та вологи забезпечує надійність роботи об’єктива в умовах середньої вологості чи запиленості та дозволяє впевнено знімати чудові кадри будь-де.

Дізнатися більше

Зображення Sonnar T* FE 35 мм F2.8 ZA

Приголомшливі кольори й контрастність

Покриття ZEISS T*є важливим засобом для ефективного усунення побічних відблисків, які можуть знизити загальну якість зображення. Відблиски та побічні зображення усуваються, а кольори і контрастність підсилюються, даруючи відчуття глибини зображення.

Дізнатися більше

Зображення Sonnar T* FE 35 мм F2.8 ZA

7-пелюсткова кругла діафрагма

7-пелюсткова кругла конструкція дозволяє досягати більшої плавності та природності дефокусування на Ваших зображеннях. Почніть творити з художніми ефектами розмиття та "боке", а також кращим контролем над глибиною різкості.

Дізнатися більше

Спеціальна бленда, що входить до комплекту, підходить до компактної форми об’єктива

До комплекту входить бленда ALC-SH129 ковпачкового типу. Ця конструкція ідеально підходить до компактного корпусу об’єктива, забезпечуючи портативність та захист. Різьба на бленді дозволяє під час її використання приєднувати 40,5-мм фільтри.