Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Ілюстрація
Дізнайтеся більше про вироби G Master
Компактний світлосильний об’єктив 35 мм

Цей потужний об’єктив E-mount обладнано передовими технологіями Sony. Він забезпечує високу роздільну здатність і ефект боке, притаманні серії G Master, а також винятково швидке й точне автофокусування. Він має широку діафрагму й фокусну відстань 35 мм, проте водночас компактний і портативний. Відчуйте безкомпромісну якість зображень.

Компактний об’єктив G Master 35mm F1.4
Галерея зображень, знятих на FE 35mm F1.4
Зразок зображення
Першокласний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню 35 мм

Оптична конструкція G Master із двома надзвичайно асферичними елементами (XA) дає змогу повноцінно використовувати коротку робочу відстань бездзеркальних камер, забезпечуючи неперевершені контрастність і роздільну здатність. Крім того, скло наднизького розсіювання (ED) мінімізує хроматичну аберацію, а розроблене Sony покриття Nano AR Coating II дає змогу створювати чіткі знімки за будь-якого освітлення.

Зображення використання
Легкий компактний виріб для якісної зйомки будь-де

Компактний об’єктив FE 35mm F1.4 GM, що легко поміщається в долоні та важить лише 524 г, має конструкцію з двома надзвичайно асферичними елементами (XA) і забезпечує першокласну якість G Master. Він надзвичайно портативний і підходить для різноманітних умов і сценаріїв зйомки.

Зразок зображення
Гнучкі можливості та чудовий ефект боке в об’єктиві G Master

Елементи XA запобігають появі кільцевих спотворень у фоновій частині знімка, а 11-пелюсткова діафрагма має практично круглу форму, навіть коли максимально відкрита. Завдяки ретельному контролю сферичної аберації на етапах розробки й виробництва цей об’єктив із діафрагмою F/1,4 забезпечує чудовий ефект боке. Удосконалена конструкція підтримує мінімальну фокусну відстань 27 см і максимальне збільшення 0,23x.  

Зразок зображення
Тиха система АФ та відстеження завдяки лінійним приводам XD

Два високодинамічні лінійні приводи (XD) від Sony працюють дуже плавно й тихо, забезпечуючи повний спектр переваг системи E-mount, зокрема швидке й точне автофокусування з відстеженням. Передові алгоритми, розроблені саме для цих приводів, знижують вібрацію та шум, а створений Sony режим ручного фокусування з лінійним відгуком дає змогу миттєво й точно відрегулювати фокус.

Зображення виробу з позначенням перемикача режимів фокусування та ілюстрація конструкції із захистом від вологи й пилу
Професійний рівень контролю та надійності

Виріб має елементи для плавного та зручного керування, серед яких кільце фокусування та кнопка утримування фокуса, якій можна призначати багато інших функцій із меню на корпусі камери, щоб оптимізувати інтерфейс відповідно до власних потреб. Завдяки фторовмісному покриттю переднього елемента та конструкції із захистом від пилу та вологи об’єктив можна використовувати в складних умовах зйомки.

Зображення конструкції об’єктива
Конфігурація об'єктива

Об’єктиви серії G Master забезпечують надзвичайно якісне та виразне зображення завдяки поєднанню високої роздільної здатності та плавного ефекту боке для фону.

[1] Надзвичайно асферичний елемент (XA) [2] Скло наднизького розсіювання (ED)

Частотно-контрастна характеристика об’єктива SEL35F14GM
Частотно-контрастна характеристика

Частотно-контрастна характеристика описує, як добре об’єктив відтворює дрібні деталі (контрастність між близько розташованими лініями).

[1] Контрастність (%) [2] Відстань від оптичного центра об’єктива (мм) [3] Максимальна діафрагма [4] Діафрагма F/8 [5] Просторова частота [6] 10 пар ліній/мм [7] 30 пар ліній/мм [8] Радіальні значення [9] Тангенціальні значення

Фото камери FX6, яка використовується для відеозйомки, великим планом
Переваги об’єктивів Sony для відеозйомки

Дізнайтеся про чотири унікальні переваги об’єктива Sony E-mount для відеозйомки. Поєднання об’єктивів і камер Sony покращує можливості зйомки.

Керування об'єктивом

1. Кільце фокусування 2. Кнопка утримування фокуса 3. Кільце діафрагми 4. Перемикач режимів фокусування 5. Покажчик діафрагми 6. Перемикач клацань діафрагми

Сумісність з об’єктивом FE 35mm F1.4

Для отримання докладнішої інформації про сумісність об’єктивів і корпусів перейдіть за посиланням нижче.

Щоб користуватися всіма функціями деяких камер, може знадобитись оновлення програмного забезпечення.

Технічні характеристики та функції

  • Першокласний ширококутний об’єктив серії G Master із фіксованою фокусною відстанню

  • Елементи XA і скло ED для високої роздільної здатності по всій площині зображення

  • Антиблікове нанопокриття Nano AR Coating II від Sony, що усуває засвічення й побічні зображення

  • Лінійні приводи XD з відмінним відгуком і низькою вібрацією для швидкого, точного й тихого автофокусування

  • Кнопка утримування фокуса та інші можливості задовольняють потреби професійної зйомки

Мінімальна фокальна відстань
0,27 м (автофокусування), 0,25 м (ручне фокусування)
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,23x (автофокусування) 0,26x (ручне фокусування)
Діаметр фільтра (мм)
67
Вага
524 г
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля