FE 24MM F2.8 G

Повні технічні характеристики та функції

SEL24F28G

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
24
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
36
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
7-8
Кут огляду (35 мм)
84
Кут огляду (APS-C)
61
Максимальна діафрагма (F)
2,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
7
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,24 м (автофокусування), 0,18 м (ручне фокусування)
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,13x (автофокусування), 0,19x (ручне фокусування)
Діаметр фільтра (мм)
49
Стабілізація зображень (SteadyShot)
– (інтегровано в корпус)
Сумісність телеконвертера (x1,4)
-
Сумісність телеконвертера (x2,0)
-
Тип бленди
Кругла форма, байонетний тип

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
68 × 45 мм
Вага
162 г

Що в комплекті

  • Модель бленди: ALC-SH165
  • Передня кришка об’єктива: ALC-F49S
  • Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM
Placeholder

Функції

Зображення інтер’єру бібліотеки, зняте за допомогою цього об’єктива, з високою роздільною здатністю по всій площині

Компактний ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню

Цей ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню забезпечує притаманні G Lens високу якість зображення та красивий ефект боке в ретельно розробленому компактному корпусі з інтуїтивним керуванням. Його зручно всюди брати із собою, і він ідеально підходить для зйомки чудових краєвидів із широким кутом огляду. Швидке, точне й тихе автофокусування ідеально підходить для фото- й відеозйомки найважливіших моментів життя.

Зображення трьох майже однакових на вигляд об’єктивів

Відповідний набір портативних об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню

Це один із наших об’єктивів G Lens із фіксованою фокусною відстанню (продається окремо). На вибір доступні моделі з однаковим компактним корпусом, фільтром (49 мм у діаметрі), розташуванням елементів, але різною фокусною відстанню. Вони достатньо компактні, щоб носити їх усі три та знімати найрізноманітніші сцени та об’єкти, а майже однакова вага полегшує балансування з підвісним стабілізатором.

Зображення виробу, що демонструє металеве покриття корпусу об’єктива

Зручна металева конструкція та оптимізована оптика

Алюмінієве покриття корпусу та бленди, а також позначки-гравірування фокусної відстані й діафрагми доповнюють високоякісний корпус і дарують приємні тактильні враження. Надкомпактна й легка конструкція, висока якість зображення, притаманна G Lens, кільце діафрагми та режим ручного фокусування з лінійним відгуком забезпечують зручне інтуїтивне керування.

Портрет жінки, що робить знімки поза приміщенням

Портативні джерела світла для зйомки

Завдяки ефективному розташуванню трьох асферичних елементів і нетипово малій для бездзеркальних камер робочій відстані доступні всі можливості найсучаснішої оптики в компактному корпусі вагою лише 162 г. Цей об’єктив ідеально підходить для зйомки пейзажів чи спонтанних кадрів, відеозйомки з підвісним стабілізатором або зйомки селфі із широким кутом огляду. Мобільна компактна конструкція сумісна з камерами, що мають повнокадрову матрицю або APS-C.

Зображення інтер’єру бібліотеки, зняте за допомогою цього об’єктива, з високою роздільною здатністю по всій площині

Висока якість зображення завдяки найсучаснішій оптиці

Висока якість зображення досягається за рахунок сучасної оптичної системи, до складу якої входять три асферичні елементи й один елемент зі скла наднизького розсіювання (ED). Асферичні елементи компенсують аберації та забезпечують високу роздільну здатність по всій площині зображення навіть із максимальною діафрагмою та малою глибиною різкості. Елемент зі скла наднизького розсіювання (ED) усуває хроматичні аберації й ефективно справляється з кольоровим ореолом, що з великою ймовірністю виникає по краях зображення.

Докладніше про асферичний об’єктив

Зображення мишію та букетів інших квітів великим планом

Красивий природний ефект боке

7-пелюсткова кругла діафрагма з точним керуванням сферичними абераціями забезпечує красивий природний ефект боке об’єктива G Lens.

Докладніше про круглу діафрагму

Портрет жінки на вулиці

Подвійні лінійні приводи для швидкого, точного й тихого автофокусування

Два лінійні приводи забезпечують швидке й точне автофокусування з надійним відстеженням, що дає змогу повною мірою розкрити потенціал камери для зйомки швидкоплинних моментів тощо. Швидке, точне й тихе автофокусування з надійним відстеженням ідеально підходить як для фото-, так і для відеозйомки.

Докладніше про лінійні приводи

Зображення солодощів

Висока якість знімків великим планом

Мінімальна фокусна відстань 24 см (автофокусування) і 18 см (ручне фокусування) забезпечує відмінну якість зйомки великим планом. Зйомка великим планом дає змогу виділити об’єкт на розмитому фоні. Широкий кут огляду 24 мм дає змогу використовувати цей об’єктив для зйомки селфі з прикріпленою рукояткою чи підвісним стабілізатором.

Комбіноване зображення виробу, що демонструє конструкцію із захистом від пилу й вологи та металеве покриття корпусу об’єктива.

Металеве покриття та захист від пилу й вологи

Алюмінієве покриття корпусу та бленди покращує надійність об’єктива, міцність і довговічність конструкції. Конструкція із захистом від пилу й вологи забезпечує надійну роботу в суворих умовах зйомки.

Докладніше про конструкцію із захистом від пилу та вологи

Зображення виробу, на якому показано розташування кнопки утримування фокуса на об’єктиві

Настроювана кнопка утримування фокуса

Кнопці утримування фокуса можна призначити іншу функцію в меню камери, наприклад автофокусування на очах, що автоматично відстежує людські очі. Тоді користувач може тримати камеру правою рукою, а великим пальцем лівої керувати цією функцією.

Докладніше про кнопку утримування фокуса

Зображення виробу, на якому показано обертання кільця фокусування із символом стрілки

Інтуїтивне ручне фокусування з лінійним відгуком

У режимі ручного фокусування з лінійним відгуком можна миттєво й точно регулювати фокус за допомогою кільця фокусування. Обертанням кільця лінійно змінюється фокус, як під час механічного керування, задовольняючи бажання фотографа.

Докладніше про режим ручного фокусування з лінійним відгуком

Зображення виробу, на якому показано розташування перемикача ON/OFF на об’єктиві

Регульований фіксатор положень кільця діафрагми

За допомогою кільця діафрагми можна швидко встановлювати потрібні значення, що зручно для професійної фото- й відеозйомки. Фіксатор положень можна ввімкнути, коли необхідний тактильний відгук під час фотозйомки, або вимкнути на час відеозйомки, коли необхідна тиша. А завдяки безшумним лінійним приводам не буде жодних зайвих звуків.

Докладніше про перемикач клацання під час налаштування діафрагми

Зображення виробу, на якому показано розташування перемикача режимів фокусування на об’єктиві

Зручний перемикач між автоматичним і ручним фокусуванням

"Перемикач режимів фокусування" дає змогу миттєво переключатися між автоматичним і ручним фокусуванням, коли цього потребують умови зйомки.

Сумісність із багатьма фільтрами

Попри широкий кут огляду, цей об’єктив сумісний із фільтрами. Завдяки механізму внутрішнього фокусування передній елемент об’єктива не обертається. Тому можна користуватись округлими поляризаторами для зйомки пейзажів, фільтрами нейтральної щільності для зйомки відео тощо.

Зображення виробу з прикріпленим корпусом камери

Еквівалент 36 мм для APS-C

Цей об’єктив також сумісний із камерами APS-C, забезпечуючи фокусну відстань 36 мм (еквівалент повнокадрового формату 35 мм). Тому він чудово підходить для зйомки портретів, міських або гірських пейзажів тощо. Об’єктив рекомендується для APS-C та повного кадру.

Зображення виробу, на якому показано зйомку з об’єктивом, закріпленим на підвісному стабілізаторі

Внутрішнє фокусування для зручної зйомки відео

Завдяки внутрішній конструкції фокусування загальна довжина об’єктива не змінюється, тому можна легко знімати відео з прикріпленою рукояткою чи підвісним стабілізатором.

Докладніше про внутрішнє фокусування