FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Повні технічні характеристики та функції

SEL100F28GM

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
100
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
150
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
10–13 (не враховуючи елемент аподизації)
Кут огляду (35 мм)
24°
Кут огляду (APS-C)
16°
Максимальна діафрагма (F)
F/2,8 (T5,6)
Мінімальна діафрагма (F)
F/20 (T22)
Пластини діафрагми
11
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,85 м (для налаштування "від 0,85 м до нескінченності"); 0,57 м (для налаштування "від 0,57 до 1,0 м")
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,14 (для налаштування "від 0,85 м до нескінченності"); 0,25 (для налаштування "від 0,57 до 1,0 м")
Діаметр фільтра (мм)
72
Стабілізація зображень (SteadyShot)
Оптичний стабілізатор SteadyShot
Сумісність телеконвертера (x1,4)
-
Сумісність телеконвертера (x2,0)
-
Тип бленди
Кругла форма, байонетний тип

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
85,2 x 118,1 мм (3 3/8 x 4 3/4 дюйма)
Вага
700 г

Що в комплекті

  • Модель бленди: ALC-SH147
  • Передня кришка об’єктива: ALC-F72S
  • Задня кришка об’єктива: ALC-R1EM
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Зразкова роздільна здатність G Master і ефект "боке"

Цей об’єктив відповідає стандартам серії G Master, забезпечуючи чудову роздільну здатність і надзвичайно м’який і плавний ефект "боке" для виразнішого виділення об’єктів зйомки. Оптична система з інноваційним елементом аподизації та 11-пелюстковою діафрагмою нової конструкції забезпечує стабільно високу якість по всій площині зображення. 

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Роздільна здатність, що відповідає G Master

Цей об’єктив обладнаний технологією зниження сферичної аберації, склом наднизького розсіювання та асферичними елементами, завдяки чому досягається неперевершена роздільна здатність і чіткість зображення з частотно-контрастною характеристикою 50 ліній на міліметр, що відповідає вимогам стандарту G Master. Чіткість зображення зберігається по всій його площині.

Дізнатися більше

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Приголомшлива чіткість і контрастність

Оригінальне антиблікове нанопокриття від Sony зменшує ефект відбиття світла, що може призвести до засвічення та появи побічних зображень, особливо під час зйомки в контражурі. Застосування цієї технології забезпечує стабільно високу контрастність і чіткість зображення з глибоким чорним кольором у найрізноманітніших ситуаціях фотозйомки. (1. Антиблікове нанопокриття / 2. Скло / 3. Світло, що передається)

Дізнатися більше

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Кращого "боке" просто не буває

Цей об’єктив спеціально розроблено для створення надзвичайно природного та плавного ефекту "боке". У ньому використовуються унікальний оптичний елемент аподизації, 11-пелюсткова кругла діафрагма нової конструкції й технологія, що запобігає спотворенню освітлених ділянок на периферії зображення. Кожен об’єктив налаштовується окремо з дотриманням найвищих стандартів якості G Master.

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Аподизація для неперевершеного ефекту "боке"

Оптичний елемент аподизації – це фільтр спеціального типу, що поступово зменшує рівень пропускання світла в напрямку до країв. Він використовується для створення винятково плавного й гармонійного ефекту "боке" по всій площині зображення, який досягається завдяки пом’якшенню різких контурів, що утворюються довкола об’єктів від джерел точкового освітлення.

Дізнатися більше

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Виразні освітлені ділянки на периферії зображення

Конструкція об’єктива, значну увагу в якій приділено ефекту "боке", запобігає віньєтуванню та спотворенню зображення на периферії. Завдяки використанню кругового ефекту "боке" по всій площині зображення природніше відтворюються точкові джерела світла, наприклад відблиски сонячного світла або проміння, що проходить крізь листя.

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Покращений ефект "боке" з 11-пелюстковою діафрагмою

Круглу діафрагму Sony розширено до 11 пелюсток. Нові матеріали й удосконалена конструкція відповідають строгим стандартам, забезпечуючи майже бездоганно круглу форму діафрагми в усьому діапазоні її значень. Завдяки цьому досягається найкращий ефект "боке", який тільки можливий в об’єктивах STF.

Дізнатися більше

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Висока деталізація під час зйомки великим планом

Оскільки ефект "боке" є однією з ключових функцій цього об’єктива, її можна ефективно використовувати також під час макрозйомки завдяки відповідному кільцевому регулятору. Мінімальна фокусна відстань 0,57 м і максимальне збільшення 0,25x у режимі макрозйомки забезпечують чудову роздільну здатність зображення.

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Автофокусування, що дає змогу поринути у творчий процес

Система DDSSM забезпечує швидке, точне й тихе автофокусування. Швидке та безшумне автофокусування дає змогу повністю зосередитися на роботі й забезпечує найвищу якість фотографій і відео. Об’єктив чудово підходить до сучасних корпусів камер Sony завдяки підтримці контрастного автофокусування та фазового автофокусування у фокусній площині.

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Удосконалені приводи зі швидким і точним механізмом

Система DDSSM обладнана п’єзоелектричним приводом Sony, що безпосередньо керує кільцем фокусування. Точний механізм керування фокусуванням дає змогу отримати максимально чітке зображення за допомогою кільця фокусування. Оскільки механізм автофокусування працює тихо, цей об’єктив чудово підходить для зйомки дикої природи, а також для відеозйомки. Ручне фокусування також відбувається плавно й швидко.

Дізнатися більше

Чітке зображення без штатива

Завдяки вбудованому оптичному стабілізатору SteadyShot зображення відтворюється чітко за вищих значень витримки. Технологія стабілізації зображення в телеоб’єктиві середнього діапазону з фокусною відстанню 100 мм важлива як для професійної, так і для любительської зйомки. Корпуси серії α7 другого покоління обладнані вбудованою системою стабілізації за 5 осями.

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Професійне налаштування та керування

Серед удосконалених функцій для ефективної фото- й відеозйомки – кільце керування діафрагмою з можливістю фіксації його положення, кнопка утримування фокуса, перемикач між режимами автоматичного та ручного фокусування, а також широке кільце фокусування для зручного й надійного керування.

Дізнатися більше

Зображення FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Надійна робота за складних умов

Герметичне гумове кільце довкола кріплення та конструкція об’єктива захищають його від пилу та вологи, забезпечуючи надійну роботу в складних умовах. Упевнено знімайте під час невеликого дощу або у вітряну погоду.

Дізнатися більше