70–400 ММ F4–5.6 G SSM II

Повні технічні характеристики та функції

SAL70400G2

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony A-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
70–400 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
105–600 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
12/18
Кут огляду (35 мм)
34°–6°10'
Кут огляду (APS-C)
23°–4°10'
Максимальна діафрагма (F)
4–5,6
Мінімальна діафрагма (F)
22-32
Пластини діафрагми
9
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
1,5 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,27x
Діаметр фільтра (мм)
77 мм
Стабілізація зображень (SteadyShot)
– (інтегровано в корпус)
Сумісність телеконвертера (x1,4)
Сумісність із режимом ручного фокусування
Сумісність телеконвертера (x2,0)
Сумісність із режимом ручного фокусування

Розмір і вага

Розміри (Ш x В x Г)
94,5 x 196 мм
Вага
1500 г (без кріплення для штатива)

Примітки

*
Матриця зображення APS-C забезпечує для цифрового фотоапарата зі змінним об’єктивом «Фокусну відстань 35 мм (APS-C)» і «Кут огляду (APS-C)».

Кольорові оформлення

black

Що в комплекті

  • Бленда для об’єктива (ALC–SH121: пелюсткова, байонетний тип)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об'єктива
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Діапазон фіксованого об'єктива від 70 до 400 мм

Нова модель цього популярного об'єктива G 70–400 мм F4-5.6. як і попередня модель, має неперевершену оптичну конструкцію, включаючи два елементи зі скла наднизького розсіювання, але відрізняється наявністю антиблікового нанопокриття, яке краще усуває небажані ефекти відбиття світла для отримання чистих зображень із мінімальними засвіченнями і побічними зображеннями. Надзвичайні оптичні характеристики забезпечують якість на рівні фіксованого об'єктива по всьому діапазону збільшення.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Якісні зображення з чітким контрастом

На додаток до високоточної оптики технологія антиблікового покриття від Sony забезпечує покриття об'єктиву з точно визначеною регулярною наноструктурою, яка ефективно зменшує ефект відбиття світла, який може призвести до засвічення і побічних зображень. Усе це дає неперевершену чистоту і чіткість контрасту, що сприяє неперевершеній різкості зображення.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Швидше відстеження і покращений відгук

Система автофокусування SSM від Sony є бажаною особливістю, що пропонує виключно плавну і безшумну роботу. Нова керуюча схема інтеграції високого рівня піднімає характеристики до нових горизонтів, забезпечуючи значно швидше відстеження об'єктів з автофокусуванням ніж у попередніх моделях, і робить систему автофокусування SSM чутливішою, ніж будь-коли.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Безшумний механізм автофокусування (SSM)

Механізм безшумного фокусування SSM є системою з п'єзоелектричним приводом, що забезпечує плавне і тихе автофокусування. Він має високий крутильний момент за повільного обертання, який забезпечує миттєвий відгук початку та зупинення роботи, а також точне регулювання положення. Для фотографа це означає швидкий, тихий і точний фокус.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Незабутні відчуття від керування

Три кнопки утримування фокуса навколо корпусу об'єктива забезпечують легкий доступ незалежно від того, як утримувати фотоапарат. Особливу увагу, яку приділила компанія Sony простоті керування, також неможливо не помітити при використанні режиму фокусування, перемикача обмежувача діапазону і режиму подвійного безпосереднього ручного фокусування.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Чітке і точне відтворення

Два елементи зі скла наднизького розсіювання забезпечують різкість рівня фіксованого об'єктива і точність по всьому діапазону збільшення, але цей об'єктив також дозволяє створювати чудове "боке" у фоні, коли це потрібно.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Можливість зйомки крупним планом

На додаток до універсального діапазону збільшення, цей об'єктив може забезпечити фокусування на відстані до 1,4 сантиметри від об'єкта з кратністю збільшення 0,27, що дозволяє знімати дрібні об'єкти і деталі з відмінною якістю.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Приголомшливе "боке" у фоні

Конструкція широкої 9-пелюсткової круглої діафрагми дозволяє створювати прекрасний ефект "боке" у фоні з природним підсвічуванням, коли це потрібно. Плавне дефокусування тла дозволяє створити область фокусування, що буде помітно виділятися на зображеннях, забезпечуючи ефект просторової глибини.

Зображення 70–400 мм F4–5.6 G SSM II

Стійкість до пилу і вологи

Деякі з найбільш уражаючих кадрів знято в найскладніших умовах. Конструкція із захистом від пилу та вологи забезпечує надійність роботи об’єктива в умовах середньої вологості чи запиленості та дозволяє впевнено знімати чудові кадри будь-де.