DISTAGON T* 24 ММ F2 ZA SSM

Повні технічні характеристики та функції

SAL24F20Z

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony A-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
24 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
36 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
7/9
Кут огляду (35 мм)
84°
Кут огляду (APS-C)
61°
Максимальна діафрагма (F)
2
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
9
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,19 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,29x
Діаметр фільтра (мм)
72 мм
Стабілізація зображень (SteadyShot)
– (інтегровано в корпус)

Розмір і вага

Розміри (Ш x В x Г)
78 x 76 мм (3-1/8 x 3 дюйма)
Вага
555 г (19,6 унції)

Примітки

*
Матриця зображення APS-C забезпечує для цифрового фотоапарата зі змінним об’єктивом «Фокусну відстань 35 мм (APS-C)» і «Кут огляду (APS-C)».

Що в комплекті

  • Бленда для об’єктива (ALC-SH110: форма пелюстки, байонетний механізм)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об’єктива: Футляр
Placeholder

Функції

Зображення Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

Виняткова якість деталей

Дизайн моделі ZEISS® Distagon був спеціально розроблений для досягнення відмінної різкості та контрастності в ширококутних об'єктивах, і вона досі має свої переваги. Модель SAL24F20Z підвищує актуальність конфігурації Distagon завдяки найдосконалішій технології об'єктива, яка забезпечує неперевершені оптичні характеристики в межах усього діапазону фокальних відстаней.

Зображення Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

Деталізовані висококонтрастні зображення

Два асферичні елементи і два елементи зі скла наднизького розсіювання забезпечують неперевершену різкість і контрастність усього зображення, а покриття ZEISS® T* усуває засвічення та появу сторонніх зображень, додаючи чіткості, чистоти і чудові відтінки чорного кольору. Такі вражаючі характеристики об'єктив має для всіх значень діафрагми аж до максимальної величини F2.0.

Зображення Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

Приголомшливі кольори й контрастність

Об'єктиви ZEISS® отримали визнання за неймовірно якісну передачу кольорів і контрастність. Покриття ZEISS® T*є важливим фактором ефективного усунення побічних відблисків, які можуть знизити загальну якість зображення. Відблиски та побічні зображення усуваються, а кольори і контрастність підсилюються, даруючи відчуття глибини зображення.

Зображення Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

Наближайте дрібні об'єкти і деталі

Об'єктив SAL24F20Z може забезпечити фокусування дрібних об'єктів і деталей на відстані до 19 сантиметрів з відмінною якістю. Завдяки 9-пелюстковій круглій діафрагмі з максимальним значенням F2.0 ця модель забезпечує чудовий плавний ефект "боке" у фоні, який дозволяє підкреслити об'єкт і показати його переваги.

Зображення Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

Безшумний механізм автофокусування (SSM)

Механізм безшумного фокусування SSM є системою з п'єзоелектричним приводом, що забезпечує плавне і тихе автофокусування. Він має високий крутильний момент за повільного обертання, який забезпечує миттєвий відгук початку та зупинення роботи, а також точне регулювання положення. Для фотографа це означає швидкий, тихий і точний фокус.

Зображення Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

Скло наднизького розсіювання покращує розподільчу здатність і контрастність

Елементи зі скла наднизького розсіювання, які використовуються в моделі SAL24F20Z, ефективно знижують хроматичні аберації. Це дозволяє не тільки мінімізувати кольорову облямівку, а й забезпечує неперевершену різкість і контрастність по всій площині зображення, навіть за широкої діафрагми.