SONNAR T* 135 ММ F1.8 ZA

Повні технічні характеристики та функції

SAL135F18Z

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony A-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
135 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
202,5 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
8/11
Кут огляду (35 мм)
18°
Кут огляду (APS-C)
12°
Максимальна діафрагма (F)
1,8
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
9
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
0,72 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,25x
Діаметр фільтра (мм)
77 мм
Стабілізація зображень (SteadyShot)
– (інтегровано в корпус)

Розмір і вага

Розміри (Ш x В x Г)
88 x 114,5 мм
Вага
995 г

Примітки

*
Матриця зображення APS-C забезпечує для цифрового фотоапарата зі змінним об’єктивом «Фокусну відстань 35 мм (APS-C)» і «Кут огляду (APS-C)».

Що в комплекті

  • Бленда для об’єктива (ALC–SH0003: кругла форма, байонетний тип)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об'єктива
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення Sonnar T* 135 мм F1,8 ZA

Прекрасний телеоб'єктив середнього діапазону із фіксованою фокусною відстанню

Ця модель є найкращим представником телеоб'єктивів середнього діапазону. Її дизайн ZEISS® Sonnar® відповідає найжорсткішим технічним і естетичним вимогам. Якщо Ви шукаєте об'єктив із фіксованою фокусною відстанню в цьому діапазоні для портретів, фотозйомки за тьмяного освітлення й інших видів зйомки для повнокадрової камери A-mount, модель SAL135F18Z є найкращим варіантом.

Зображення Sonnar T* 135 мм F1,8 ZA

Виняткова контрастність і реалістична передача деталей

Два елементи зі скла наднизького розсіювання, які входять до високоточної оптичної конструкції, забезпечують ефективну компенсацію аберацій, високу розподільчу здатність і приголомшливу контрастність для всього діапазону значень діафрагми. Найглибша контрастність і живе відтворення тонких градацій допомагають передати справжній реалізм зображення.

Зображення Sonnar T* 135 мм F1,8 ZA

Чітке зображення об'єкта й плавний ефект "боке" у фоні

Поєднання максимального значення діафрагми F1.8 і 9-пелюсткової круглої діафрагми дозволяє, коли це необхідно, контролювати глибину різкості й отримувати зображення об'єкта з надзвичайною чіткістю та ефектом "боке" у фоні. Велике значення діафрагми також дозволяє використовувати більш коротку витримку під час зйомки рухів за слабкого освітлення.

Зображення Sonnar T* 135 мм F1,8 ZA

Наближайте дрібні об'єкти і деталі

Цей об'єктив може забезпечити фокусування на відстані 0,72 сантиметра зі збільшенням у 0,25 разу під час зйомки дрібних об'єктів і деталей, із такою ж винятковою різкістю та рівнем якості, що й під час зйомки великих об'єктів. Окрім того, Ви можете використовувати плавний ефект "боке", щоб підкреслити об'єкт зйомки.

Зображення Sonnar T* 135 мм F1,8 ZA

Приголомшливі кольори й контрастність

Об'єктиви ZEISS® отримали визнання за неймовірно якісну передачу кольорів і контрастність. Покриття ZEISS® T*є важливим фактором ефективного усунення побічних відблисків, які можуть знизити загальну якість зображення. Відблиски та побічні зображення усуваються, а кольори і контрастність підсилюються, даруючи відчуття глибини зображення.

Чіткі зображення навіть за слабкого освітлення

Завдяки широкій максимальній діафрагмі F1.8 об'єктив SAL135F18Z ідеально підходить для зйомки з рук за умов слабкого освітлення. Його гарні характеристики зйомки за умов слабкого освітлення навіть покращуються під час використання разом із камерою, яка має функцію SteadyShot INSIDE – це вбудована система стабілізації об'єктива, яка компенсує тремтіння камери за різних умов зйомки.