Перейти до вмісту
Навушники

Навушники з системою шумопоглинання

Нехай світ не заважає Вам зосереджуватися на музиці завдяки нашим прекрасним навушникам із шумопоглинанням. Читайте далі, щоб дізнатися більше та знайти ідеальну модель, що пасує саме Вашому стилю життя.

Нічого крім музики

Нічого зайвого, лише Ваша музика – завдяки нашим навушникам із шумопоглинанням. Усе від навушників-вкладок із шумопоглинанням до моделей із дугою на голову та із Bluetooth® для бездротової трансляції. Знайдіть модель, що відповідає Вашим вимогам.

Чоловік прямує в навушниках із шумопоглинанням
Жінка не відволікається від улюбленої музики в навушниках із шумопоглинанням

Насолодіться прослуховуванням, як ніколи раніше

Завдяки усуненню до 99,7% навколишніх шумів Ви зможете зосередитись на звучанні музики. Яскравіші деталі звуку, потужніші біти, виразніші вокальні партії. Чекаєте на дзвінок? Просто вимкніть функцію шумопоглинання і повертайтеся у навколишній світ.

Лише найкраще

Удоскональте звучання своєї музики завдяки навушникам із системою шумопоглинання, оснащеним найновішими аудіотехнологіями від Sony. Широкий частотний діапазон і потужні неодимові динаміки забезпечують точне відтворення.

Чоловік у найкращих навушниках від Sony із системою шумопоглинання

Розроблено для зручності

Слухайте музику в цілковитому комфорті з нашими навушниками із шумопоглинанням. Моделі витонченого стилю з дугою, доступні з різними кольоровими оформленнями, мають м'які підкладки та можуть складатися для зручного зберігання.

Навушники Sony внутрішнього типу з шумопоглинанням
Навушники від Sony із шумопоглинанням

Довготривала потужність

Обрані моделі створені для надтривалого використання з ресурсом до 80 годин між заряджанням, тож будьте певні: вони Вас не підведуть. Під'єднайте свої навушники до зарядного USB-пристрою, і за кілька годин вони вже будуть готові до подальшої роботи.