IER-M7 

Новий рівень музичних виступів

Моніторні навушники внутрішнього типу IER-M7 розроблено для музикантів. Завдяки точному відтворенню звуку та надійній фіксації ви можете виразити повну гаму емоцій і забезпечити найточніше звучання.

НАВУШНИКИ

Моніторні навушники внутрішнього типу IER-M7

IER-M7
Зображення Моніторні навушники внутрішнього типу IER-M7
Першокласні технології для живих концертних виступів

Завдяки системі з чотирьох арматурних випромінювачів і конструкції з внутрішнім магнієвим корпусом, виготовленої з першокласних матеріалів, навушники IER-M7 оптимізують поширення сигналу та забезпечують найкраще звучання.

Чотири арматурні випромінювачі
Чотири арматурні випромінювачі для точного зведення звуку

Забезпечуйте максимально точне й виразне звучання з чотирма арматурними випромінювачами від Sony. Завдяки T-подібній формі та лінійному керуванню мембраною оптимізується поширення сигналу й досягається точне та чисте відтворення високих частот.

Спеціальний плівковий аудіоконденсатор для чистішого звуку 

Перехресна схема зі спеціальним плівковим аудіоконденсатором Sony значно знижує спотворення. Завдяки йому та спеціальному припою, що мінімізує втрати під час передавання сигналу, навушники IER-M7 відтворюють звук чисто й точно. 

Спеціальний плівковий аудіоконденсатор
Продумана конструкція для точного балансування

Завдяки внутрішньому магнієвому корпусу з оптимальним поширенням звуку навушники IER-M7 забезпечують збалансоване й максимально виразне звучання.

Внутрішній магнієвий корпус
Внутрішній магнієвий корпус для зниження вібрації

Арматурні випромінювачі зафіксовано в жорсткому корпусі, що дає змогу знизити вібрацію та відтворювати всі нюанси звуку точно й чисто.

Оптимальне поширення сигналу

Мідна конструкція забезпечує широкий і короткий шлях поширення звуку для плавного й природного відтворення найбільш і найменш інтенсивних ділянок композиції.

Лита конструкція поширення хвиль
Точне й емоційне відтворення всіх нюансів звуку

Для найточнішого відтворення звуку в навушниках IER-M7 використовуються кабелі з безкисневої міді зі срібним покриттям та ізоляція із шовковим обплетенням, як у моделях преміум-класу.

Схема симетричного підключення
Симетричне підключення

Кабель для симетричного підключення діаметром 4,4 мм повністю розділяє лівий і правий канали. Таким чином мінімізуються втрати під час передавання сигналу, що можуть призвести до погіршення якості звуку.

Безкиснева мідь зі срібним покриттям
Безкиснева мідь зі срібним покриттям

Кабелі з безкисневої міді зі срібним покриттям мінімізують опір матеріалу та втрати під час передавання сигналу. Тому зменшується спотворення звуку, відтворюється більше звукових нюансів і досягається плавніше звучання на вищих частотах. 

Знімний кабель
Знімний кабель

Кабель легко від’єднати, якщо потрібно замінити його або використовувати для налаштування звуку інший кабель.

Розроблено для найемоційніших виступів

Моніторні навушники внутрішнього типу для сцени IER-M7 надійно фіксуються у вухах, тож ви зможете відчути всі емоції слухачів під час виступу.

Формовані вушні тримачі
Формовані вушні тримачі для зручної фіксації

Навушники внутрішнього типу IER-M7 надійно фіксуються у вухах завдяки вушним тримачам універсальної форми, які легко знайти та вдягнути навіть у темряві. 

13 типів вушних вкладок

До комплекту входять вушні вкладки 13 типів для будь-якого розміру – шість наборів Triple Comfort і сім пар гібридних силіконових вкладок. Завдяки поєднанню жорсткої силіконової гуми з формованим силіконом спеціальної форми вони забезпечують надійне прилягання, комфортне тривале користування та якісний звук.

13 типів вушних вкладок
Зображення моніторних навушників внутрішнього типу IER-M7
Надійна фіксація

Навіть під час руху на сцені IER-M7 надійно фіксуються та щільно прилягають до вух завдяки оптимальній формі корпусу й вушним вкладкам різних розмірів.

Розроблено професіоналами

Ми розробили ці моніторні навушники внутрішнього типу разом із професійними музикантами та звукорежисерами, керуючись їхніми рекомендаціями.

Музика, що захоплює. Надзвичайно реалістичний звук

Пориньте у звук, що поширюється з усіх напрямків і лунає наче на концерті або в студії звукозапису. Технологія 360 Reality Audio робить музичні записи надзвичайно виразними та живими.

Ці навушники підтримують відтворення з технологією 360 Reality Audio.

Artist_connection
Завантажте додаток Artist Connection, щоб послухати зразки музики.

Технічні характеристики та функції

Наповніть свій виступ емоціями й виразним звуком завдяки моніторним навушникам внутрішнього типу IER-M7, розробленим для музикантів. Вони надійно прилягають до вух і забезпечують точне балансування звуку завдяки чотирьом випромінювачам Balanced Armature від Sony та першокласній звукоізоляції.
  • Чотири арматурні випромінювачі

  • Випромінювачі Balanced Armature від Sony

  • Якісна звукоізоляція

  • Легкий корпус

  • Формовані вушні тримачі для надійної фіксації

Динамік
Чотири випромінювачі Balanced Armature
Частотна характеристика
5–40 000 Гц
Довжина шнура
Довжина приблизно 1,2 м, безкиснева мідь зі срібним покриттям волокон, вушний тримач, позолочений L-подібний міні-штекер для стереозвуку; довжина приблизно 1,2 м, безкиснева мідь зі срібним покриттям волокон, вушний тримач, позолочений L-подібний стандартний штекер із симетричним підключенням

Що в комплекті

Вушні вкладки Triple Comfort: SS, S, MS, M, ML, L, Гібридні силіконові вушні вкладки: SS, S, MS, M, ML, L, LL, Футляр для транспортування, Фіксатор для кабелю, Тканина для чищення, Затискач-кліпса

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля