WH-XB910N, вид під кутом
WH-XB910N, вид спереду
WH-XB910N, вид збоку
WH-XB910N, вид іззаду
WH-XB910N у складеному вигляді, вид збоку
WH-XB910N у футлярі з відкритою кришкою
WH-XB910N, вид під кутом
WH-XB910N, вид спереду
WH-XB910N, вид збоку
WH-XB910N, вид іззаду
WH-XB910N у складеному вигляді, вид збоку
WH-XB910N у футлярі з відкритою кришкою
Пориньте в глибоке клубне звучання

Улюблена музика тепер звучить іще реалістичніше. Завдяки потужним басам і вдосконаленій системі шумопоглинання навушники WH-XB910N створюють справжню атмосферу вечірки.

Огляньте навушники WH-XB910N
Логотип EXTRA BASS
Глибокий і насичений звук з EXTRA BASS™

Навушники WH-XB910N із системою шумопоглинання покращують звук на низьких частотах, забезпечуючи потужні баси. Звук на низьких частотах підсилюється в спеціальному звуководі на корпусі навушників і виводиться з динаміків із підвищеним тиском, створюючи потужний і точний ритм для будь-якої композиції. Завдяки поєднанню глибоких басів і чистого вокалу музика в цих бездротових навушниках звучить виразно й насичено. 

Функція шумопоглинання для якісного звучання

Технологія подвійного датчика шумів у навушниках WH-XB910N забезпечує новий рівень шумопоглинання. Відгородіться від звуків навколишнього світу та влаштуйте собі свято, де є лише ви й ваша музика. 

Навушники WH-XB910N чорного кольору на столі біля чашки кави й смартфона
Надчіткі дзвінки

Навушники WH-XB910N забезпечують чистий звук під час телефонних розмов завдяки технології точного розпізнавання голосу, що поєднує в собі два мікрофони й передову систему обробки сигналу.

Додайте потужності улюбленій музиці

Під час стиснення оригінального музичного файлу втрачаються високочастотні фрагменти, завдяки яким композиції звучать так насичено й природно. Наша функція DSEE точно відновлює ці фрагменти й повертає високу якість звучання, наближену до оригінального запису.

Логотип DSEE

На малюнку показано, як налаштувати звук у додатку Sony Headphones Connect за допомогою еквалайзера
Звук, яким ви будете задоволені

Налаштовуйте звук на свій смак. Готові налаштування дають змогу вибрати режим відтворення відповідно до музичного жанру. Або створюйте й зберігайте власні налаштування за допомогою еквалайзера в додатку Sony | Headphones Connect.

Природніший навколишній звук

Завдяки двом мікрофонам із прямим і зворотним зв’язком навушники WH-XB910N розпізнають більше навколишніх звуків і забезпечують природніше звучання, зберігаючи зв’язок з оточенням. А за допомогою додатка Sony | Headphones Connect можна налаштувати систему шумопоглинання так, щоб було чутно важливі звуки.

Зображення кнопок навушників WH-XB910N великим планом
Зображення дужки й правої чашки навушників WH-XB910N великим планом
Налаштування звуку відповідно до ваших дій

Адаптивне налаштування звуку – це інтелектуальна функція, яка визначає, де ви й чим займаєтеся, і відповідно налаштовує шумопоглинання, забезпечуючи оптимальні параметри прослуховування.

Карта вулиць із сіткою, на якій зображено маркери дому, школи й офісу
Запам’ятовує ваші улюблені місця

З часом функція адаптивного налаштування звуку може навчитися розпізнавати місця, які ви часто відвідуєте, як-от ваше місце роботи, спортзал або улюблене кафе, і відповідно налаштовувати звук.

Піктограма 30 годин роботи від акумулятора й швидкого заряджання за 10 хвилин на 4,5 години
Прослуховування впродовж цілого дня та заряджання за хвилини

Заряду акумулятора вистачає на 30 годин, тож ви зможете вирушати в багатоденні подорожі або на фестивалі. А якщо ви придбаєте адаптер змінного струму, можна зарядити навушники на 4,5 години користування лише за 10 хвилин.

Керування кінчиками пальців

Перемикайте композиції, регулюйте гучність, приймайте або здійснюйте виклики, торкаючись сенсорної панелі на корпусі навушників або проводячи по ній. Потрібно швидко почути звуки або голоси поруч із вами? Просто покладіть руку на навушник, щоб миттєво зменшити гучність.

Зображення кнопок керування на правому навушнику WH-XB910N
Логотипи команди "Окей, Google" і вбудованого помічника Alexa
Підтримка Google Assistant і Alexa

Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику й сповіщення, установлюйте нагадування тощо. Активуйте голосового помічника Alexa, промовивши "Alexa".

Піктограма функції Fast Pair
Пошук навушників із функцією Fast Pair

Функція Fast Pair дає змогу легко підключати навушники до пристроїв Android™. Просто натисніть спливаючу інструкцію на екрані пристрою, і навушники миттєво підключаться до нього через Bluetooth®. Крім того, навушники можна легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їхнє останнє відоме розташування на смартфоні. Ви навіть отримуватимете сповіщення, коли потрібно буде зарядити навушники.

Піктограма функції Swift Pair
Під’єднуйтеся до комп’ютера зі Swift Pair

Функція Swift Pair дає змогу швидко й легко об’єднувати навушники WH-XB910N у пару з комп’ютером із Windows 10 через Bluetooth®. Коли вибрано режим створення пари, на пристроях із Windows 10 поблизу з’являються відповідні спливаючі інструкції. 

Чоловік, який працює за ноутбуком у навушниках WH-XB910N
Зручне перемикання між пристроями

Для найбільшої зручності навушники WH-XB910N можна об’єднувати в пару з двома пристроями Bluetooth® одночасно. Навушники визначають, на який із пристроїв надходить виклик, і підключаються до нього автоматично. Ви також можете швидко й плавно перемикати навушники на будь-який із двох пристроїв одним натисканням кнопки.

Зручні навушники, що не відчуваються на голові
Слухайте музику з комфортом

За допомогою повзунка можна відрегулювати посадку навушників для зручного тривалого прослуховування. Так забезпечується якісне звучання музики й ефективне шумопоглинання.

Комфортне прослуховування цілий день 

Навушники WH-XB910N обладнано м’якими амбушурами овальної форми, тож ви можете слухати улюблену музику, фільми й телепередачі без перерв. Оптимальна структура й розміри амбушур зі штучної шкіри й уретану забезпечують комфортну посадку навушників.

Навушники WH-XB910N у складеному вигляді
Зручна складана конструкція

Завдяки поворотним чашкам навушники складаються в компактний футляр.

Навушники WH-XB910N чорного кольору в зарядному футлярі з відкритою кришкою
Футляр для зручного транспортування

До комплекту входить міцний футляр і кабель для навушників.

Сертифіковані навушники й персоналізоване звучання

За допомогою сертифікованих навушників із підтримкою 360 Reality Audio й додатка Sony | Headphones Connect можна налаштувати оптимальні параметри звуку під форму своїх вух і поринути в музику.

Зображення трьох чаш з екологічно чистими матеріалами
Екологічність

Наші вироби мають стильний дизайн і створені з турботою про довкілля. Компанія Sony прагне зменшити вплив своїх виробів і технологічних процесів на довкілля. Саме тому в пакувальному матеріалі навушників WH-XB910N немає пластику.

Технічні характеристики та функції

Відчуйте глибоке клубне звучання завдяки вдосконаленій системі шумопоглинання й повній свободі без проводів. У цих навушниках із технологією Bluetooth® зручно слухати музику цілий день, а завдяки багатоточковому з’єднанню й чистому звуку під час викликів ви легко зможете спілкуватися з друзями.
  • Звук EXTRA BASS™ і цифрова система шумопоглинання

  • Технологія DSEE™ відновлює високі частоти й затухання звуку, втрачені під час стиснення

  • Акумулятор, заряду якого вистачає на 30 годин прослуховування

  • Виклики в режимі "hands free" й активація голосового помічника словом

  • Бездротове прослуховування з технологією Bluetooth® і багатоточкове з’єднання

ДИНАМІК
40 мм
ВХОДИ
Міні-штекер стерео
ЧАСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА
7–25 000 Гц (JEITA)
ЧАСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА (BLUETOOTH®)
20–20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц), 20–40 000 Гц (технологія LDAC, частота дискретизації 96 кГц, 990 Кбіт/с)
ЧАСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА (АКТИВНИЙ РЕЖИМ)
7–25 000 Гц
ПАСИВНИЙ РЕЖИМ
Так
ДОВЖИНА ШНУРА
Прибл. 1,2 м
DSEE
Так
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля