WH-XB900N

Почуйте кожну ноту з EXTRA BASS™

Навушники WH-XB900N забезпечують відмінне шумопоглинання та виняткове звучання басів. Пориньте у вир музики!

НАВУШНИКИ

Бездротові навушники WH-XB900N із системою шумопоглинання

WH-XB900N
Зображення Бездротові навушники WH-XB900N із системою шумопоглинання
Подивіться на XB900N у дії

Відкрийте для себе ці бездротові навушники із системою шумопоглинання й інтелектуальними можливостями, серед яких інтуїтивні сенсорні елементи керування, режим швидкої уваги для зручного спілкування та довгий час роботи від акумулятора. Ретельно продумана конструкція сприяє цілоденному відтворенню глибоких і потужних звуків.

Логотип EXTRA BASS™
Глибокий і насичений звук з EXTRA BASS™

Навушники WH-XB900N із системою шумопоглинання продовжують лінійку виробів Sony, обладнаних технологією EXTRA BASS™. Звук на низьких частотах підсилюється в спеціальному звуководі на корпусі навушників і виводиться з динаміків із підвищеним тиском, створюючи потужний і точний ритм для будь-якої композиції. Завдяки поєднанню глибоких басів і чистого вокалу музика звучить виразно й насичено.

Технологія шумопоглинання

Вимкніть навколишні шуми та насолоджуйтеся власним плейлістом завдяки поєднанню шумопоглинання та першокласного звучання EXTRA BASS.

Логотип цифрової системи шумопоглинання
Серія зображень принципу дії системи шумопоглинання в навушниках WH-XB900N
Як це працює

Шум транспорту та інші навколишні звуки надходять у невеликий мікрофон навушників, де система шумопоглинання аналізує форму хвилі отриманого сигналу (A). Навушники відтворюють обернену форму хвилі, протилежну до отриманого звуку (B). Після накладення вихідного та оберненого сигналу (C) музика відтворюється без зайвих звуків.

Свобода без проводів завдяки NFC та Bluetooth®

Дротові з’єднання та складні налаштування більше не потрібні завдяки технологіям NFC та Bluetooth®. Просто торкніться динаміка пристроєм із підтримкою технології NFC, щоб установити швидке й надійне з’єднання, і відтворіть свій плейліст. Немає NFC? Не проблема. Підключіться через Bluetooth®.

Логотип Bluetooth®
Бездротова трансляція через Bluetooth®

Транслюйте улюблені треки шляхом бездротового з’єднання Bluetooth®, об’єднавши смартфон або планшет у пару з навушниками.

Логотип функції з’єднання одним дотиком NFC™
З’єднання одним дотиком NFC™ для миттєвого підключення

Торкніться символу N пристроєм, що підтримує технологію NFC™, щоб установити швидке з’єднання.

Піктограма 30 годин роботи від акумулятора
Акумулятор, заряду якого вистачає на весь день

4 години зарядки забезпечують біля 30 годин прослуховування. Лише 10 хвилин швидкої зарядки достатньо для того, щоб слухати музику ще 60 хвилин.

Стильний дизайн і комфортне тривале прослуховування

Навушники WH-XB900N мають витончений лаконічний дизайн із одноколірним акцентом на корпусі. Завдяки технології шумопоглинання та м’яким амбушурам ви зможете насолоджуватися улюбленими виконавцями комфортно, без жодних перешкод і перерв.

Зображення складаної конструкції навушників WH-XB900N
Зручна складана конструкція

Закінчили слухати музику? Завдяки складаній конструкції компактні навушники WH-XB900N із системою шумопоглинання можна швидко й легко сховати в сумку.

Зображення навушників WH-XB900N
Вбудований мікрофон для зручного спілкування

Розмовляйте, не знімаючи навушники. Завдяки вбудованому мікрофону вони підтримують режим "hands-free" з деякими моделями смартфонів. Двічі торкніться правого навушника, щоб відповісти на дзвінок. Проведіть угору або вниз, щоб відрегулювати гучність.

Керування кінчиками пальців

Змінюйте композиції, збільшуйте або зменшуйте гучність, приймайте або здійснюйте виклики, торкаючись сенсорної панелі на корпусі навушників або проводячи по ній. У режимі швидкої уваги торкніться правого навушника, щоб миттєво знизити гучність і чути звуки довкола, як-от звернення перехожого до вас чи оголошення на залізничному вокзалі.

Логотип програми Sony | Headphones Connect
Програма Sony | Headphones Connect

Завантажте програму Sony | Headphones Connect. Регулюйте рівень звуку за допомогою еквалайзера та користуйтеся режимом адаптивного налаштування звуку, що автоматично оптимізує звучання відповідно до вашого оточення.

Логотипи Google Assistant і Amazon Alexa
Устигайте більше з голосовим помічником Google Assistant, Amazon Alexa або Siri

Плануйте свій розпорядок і робіть щоденні справи, промовляючи вказівки у вбудований мікрофон смартфона. Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику та сповіщення, установлюйте нагадування тощо.

Музика, що захоплює. Надзвичайно реалістичний звук

Пориньте у звук, що поширюється з усіх напрямків і лунає наче на концерті або в студії звукозапису. Технологія 360 Reality Audio робить музичні записи надзвичайно виразними та живими.

Ці навушники підтримують відтворення з технологією 360 Reality Audio.

Artist_connection
Завантажте додаток Artist Connection, щоб послухати зразки музики.

Технічні характеристики та функції

Влаштуйте собі свято якісного звуку з технологією EXTRA BASS™. Навушники WH-XB900N із системою шумопоглинання підтримують бездротову технологію Bluetooth®. Завдяки зручній конструкції та акумулятору, заряду якого вистачає на цілий день, ними можна користуватися тривалий час.
  • Звук EXTRA BASS™ і цифрова система шумопоглинання

  • Акумулятор, заряду якого вистачає на 30 годин прослуховування

  • Прослуховування одним дотиком за допомогою бездротових технологій NFC та Bluetooth®

  • Стильна складана конструкція

  • Дзвінки в режимі "hands-free"

Динамік
40 мм
S-Master HX
Ні
Частотна характеристика (з’єднання Bluetooth®)
20–20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц), 20–40 000 Гц (технологія LDAC, частота дискретизації 96 кГц, 990 Кбіт/с)
Пасивний режим
Так
NFC
Так
Довжина шнура
Приблизно 1,2 м (кабель для навушників у комплекті)
DSEE
Так
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів