WH-XB700

Життя в стилі EXTRA BASS™

Бездротові навушники WH-XB700 із технологією EXTRA BASS™ дарують надзвичайно комфортне прослуховування, забезпечуючи потужні баси та чіткі вокальні партії.

Логотип EXTRA BASS
Глибокий насичений звук із потужними басами

Навушники WH-XB700 представляють лінійку виробів Sony, обладнаних технологією EXTRA BASS™. Завдяки покращенню звуку на низьких частотах вона додає потужних ритмів до будь-якої композиції, зберігаючи чистоту вокалу.

Свобода без проводів завдяки NFC та Bluetooth®

Більше ніяких дротових з’єднань та складних налаштувань з технологіями NFC та Bluetooth®! Просто торкніться навушників пристроєм із підтримкою технології NFC для швидкого й надійного з’єднання, і насолоджуйтеся своєю музичною колекцією. Немає NFC? Не проблема. Підключіться через Bluetooth®.

Піктограма 30 годин роботи від акумулятора
Потужна батарея для тривалого прослуховування

4-годинна зарядка забезпечує біля 30 годин прослуховування, тож ви можете насолоджуватись улюбленими плейлістами без обмежень.

Зображення навушників WH-XB700 під час швидкого заряджання
Швидка зарядка для випадків, коли обмаль часу

Якщо перед виходом помітили, що навушники майже розрядилися, всього за 10 хвилин швидкої зарядки можна продовжити їх роботу ще на 90 хвилин.

Стильний дизайн і комфортне тривале прослуховування

Навушники WH-XB700 мають витончений лаконічний дизайн, у який ідеально вписується одноколірний яскравий акцент на басовому корпусі. М’які амбушури забезпечують комфортне й безперервне прослуховування улюблених альбомів без жодних перешкод.

Знімок чоловіка, що приймає виклик у режимі "hands-free" за допомогою навушників WH-XB700
Вбудований мікрофон для дзвінків у режимі "вільні руки"

Легко перемикайтеся між музикою та викликами, не знімаючи навушники. Просто натисніть багатофункціональну кнопку на лівому навушнику та розмовляйте в режимі "hands-free" через вбудований мікрофон. Функція підтримується для окремих моделей смартфонів.

Логотип програми Sony | Headphones Connect
Налаштовуйте звучання для себе

Кожна композиція звучатиме ідеально, адже в інноваційній програмі Sony | Headphones Connect можна регулювати рівень басів і вибирати попередні налаштування для різних стилів прослуховування (сцена під відкритим небом, клуб, концертна зала, стадіон).

Логотипи Google Асистента й Amazon Alexa
Устигайте більше з голосовим помічником Google Assistant, Amazon Alexa або Siri

Плануйте свій розпорядок і робіть щоденні справи, промовляючи вказівки у вбудований мікрофон смартфона. Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику та сповіщення, установлюйте нагадування тощо.

Музика, що захоплює. Надзвичайно реалістичний звук

Пориньте у звук, що поширюється з усіх напрямків і лунає наче на концерті або в студії звукозапису. Технологія 360 Reality Audio робить музичні записи надзвичайно виразними та живими.

Ці навушники підтримують відтворення з технологією 360 Reality Audio.

Artist_connection
Завантажте додаток Artist Connection, щоб послухати зразки музики.

Технічні характеристики та функції

Відчуйте енергію басів. Практичні, зручні та стильні навушники WH-XB700 із технологією EXTRA BASS™ забезпечують підсилення басів і чіткі вокальні партії, підтримують з’єднання Bluetooth® і мають місткий акумулятор.
  • Лінійка EXTRA BASS™ для глибокого насиченого звуку

  • Прослуховування одним дотиком через Bluetooth® і NFC

  • До 30 годин роботи від акумулятора та швидке заряджання

  • Стильний дизайн і комфортне тривале прослуховування

  • Вбудований мікрофон для дзвінків у режимі "вільні руки"

Динамік
30 мм (куполоподібний)
S-Master HX
Ні
Частотна характеристика (з’єднання Bluetooth®)
20–20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц)
Пасивний режим
Так
NFC
Так
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів