WH-1000XM4 

ЛИШЕ МУЗИКА.
НІЧОГО ЗАЙВОГО

Навушники WH-1000XM4 дають змогу залишитися наодинці з музикою. Технологія інтелектуального прослуховування автоматично персоналізує звучання, роблячи його чистішим і зменшуючи рівень шуму.

Відтворити

Перегляньте відео нашої кампанії

НАВУШНИКИ

Бездротові навушники WH-1000XM4 із системою шумопоглинання

WH-1000XM4
Зображення Бездротові навушники WH-1000XM4 із системою шумопоглинання

silverblack

Станьте одним цілим із музикою

Дізнайтеся, як навушники WH-1000XM4 поєднують найсучаснішу систему шумопоглинання з винятковою якістю звуку й низкою корисних функцій, щоб забезпечити незрівнянні враження від прослуховування.

Ознайомтеся з навушниками WH-1000XM4
Найважливіші функції
Навушники із системою шумопоглинання в потягу
Передова система шумопоглинання
Звук преміум-класу на платформі
Звук преміум-класу
Навушники з інтелектуальною технологією в ресторані
Технологія інтелектуального прослуховування
Передова система шумопоглинання

Навушники WH-1000XM4 забезпечують найкращу якість шумопоглинання в будь-якій ситуації, від довгих авіаперельотів до відпочинку в кафе, блокуючи навіть високі й середні частоти звуку.

Технологія, завдяки якій це можливо

Технологія подвійного сенсора шуму з двома мікрофонами на кожній чашці вловлює навколишній шум і передає дані на HD-процесор шумопоглинання QN1. Використовуючи новий алгоритм, процесор блокує шуми в різних акустичних умовах у режимі реального часу. Працюючи в поєднанні з новою системою на кристалі Bluetooth® Audio, він понад 700 разів на секунду налаштовує звучання музики відповідно до визначених шумів, а також акустичних характеристик між динаміком і вухами.

HD-процесор шумопоглинання QN1
Оптимізація шумопоглинання

Навушники WH-1000XM4 поєднали в собі дві технології для найкращого шумопоглинання: персоналізовану оптимізацію шумопоглинання особисто для вас і функцію оптимізації атмосферного тиску, яку було розроблено спеціально для подорожей літаком.

Режим оточуючого звуку

Програма Sony | Headphones Connect дає змогу налаштувати систему шумопоглинання так, щоб було чутно важливі звуки в дорозі, як-от оголошення в транспорті.

Знімок лівої чашки навушників WH-1000XM4 великим планом
Свобода без проводів і першокласний звук

Технологія LDAC передає приблизно втричі більше даних (з максимальною швидкістю 990 Кбіт/с) порівняно з традиційним способом трансляції сигналу через BLUETOOTH®. Це забезпечує якість звуку, наближену до аудіо високої точності, як під час прослуховування з кабелем для навушників.

Зображення частин конструкції навушників WH-1000XM4
Реалістичне звучання

HD-процесор шумопоглинання QN1 із вбудованим аналоговим підсилювачем забезпечує відмінну якість звучання завдяки найкращому в класі співвідношенню "сигнал – шум" і зниженню спотворення звуку під час відтворення з портативних пристроїв. Потужні випромінювачі діаметром 40 мм із мембраною з рідкокристалічного полімеру відтворюють повний діапазон частот (до 40 кГц), зокрема глибокі баси.

Відновлення стиснених файлів у режимі реального часу

Технологія DSEE Extreme™ із засобами штучного інтелекту Edge-AI підвищують якість стиснених цифрових музичних файлів у реальному часі. Під час відтворення ця технологія розпізнає інструменти, музичні жанри й окремі елементи, як-от вокал або інтерлюдія, і відновлює високі частоти, втрачені під час стиснення, забезпечуючи повніше звучання та кращі враження від прослуховування

Логотип DSEE Extreme
Технологія інтелектуального прослуховування для оптимального звучання

Інтелектуальні технології в навушниках WH-1000XM4 забезпечують зручне прослуховування в режимі "hands-free". Просто почніть говорити в режимі Speak-to-Chat, і музика призупиниться. А завдяки датчику наближення й двом датчикам прискорення, які визначають, коли ви користуєтеся навушниками, звучання адаптовано до ваших дій і оточення.

Просто починайте розмову з функцією Speak-to-Chat

Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти – навіть не знімаючи навушники або із зайнятими руками. Ця корисна функція на основі технології точного розпізнавання голосу використовує п’ять вбудованих мікрофонів і вдосконалену обробку аудіосигналу, щоб розпізнавати ваш голос і реагувати на нього. А коли ви завершите розмову, відтворення музики автоматично відновиться.

Режим адаптивного налаштування звуку для автоматичного керування відтворенням відповідно до ваших дій

Адаптивне налаштування звуку – це інтелектуальна функція, яка визначає, де ви й чим займаєтеся, і відповідно налаштовує шумопоглинання, забезпечуючи оптимальні параметри прослуховування.

Навушники WH-1000XM4 під час подорожі автобусом
Подорожі

Пориньте в подорож з улюбленою музикою, яку не перериває фоновий шум.

Навушники WH-1000XM4 під час подорожі вулицею
Ходьба

В офісі або на вулиці – ви можете слухати музику та водночас не пропустити нічого важливого довкола.

Навушники WH-1000XM4 під час очікування на платформі
Очікування

Прослуховуйте важливі оголошення під час очікування, не помічаючи інших навколишніх шумів.

Запам’ятовує ваші улюблені місця

З часом функція адаптивного налаштування звуку вчиться розпізнавати місця, які ви часто відвідуєте, як-от ваше місце роботи, спортзал чи улюблене кафе, і налаштовувати звук відповідно до вашого оточення.

Карта
Навушники, що налаштовуються під вас

Датчик наближення та два датчики прискорення в навушниках визначають, коли ви користуєтеся навушниками, і відповідно регулюють відтворення звуку, зберігаючи заряд акумулятора.

Навушники WH-1000XM4 на шиї в кафе
Призупинення музики

Зніміть навушники, і відтворення музики автоматично призупиниться.

Навушники Wearing WH-1000XM4 під час використання в кафе
Відновлення відтворення

Знов одягніть навушники, і відтворення музики автоматично продовжиться.

Режим швидкої уваги в кафе
Режим швидкої уваги

Потрібно швидко почути звуки або голоси поруч із вами? Просто покладіть руку на навушник, щоб миттєво зменшити гучність.

Комфортне користування протягом цілого дня

Навушники WH-1000XM4 поєднують у собі вишуканий стиль і винятковий комфорт. Дуже м’які амбушури зі спіненого уретану рівномірно розподіляють тиск і надійно прилягають до вух. А завдяки легшій конструкції ви майже не помічатимете, що ви в навушниках.

Висока ємність і швидке заряджання

Заряду акумулятора вистачає на 30 годин, тож жодна поїздка не обійдеться без музики. А придбавши адаптер змінного струму, можна зарядити навушники на 5 годин користування лише за 10 хвилин.

Керування без зусиль

Керувати музикою, викликати голосового помічника, здійснювати виклики в режимі "hands-free" – з навушниками WH-1000XM4 все це дуже просто.

Навушники WH-1000XM4 з голосовим помічником
Підвищена зручність із голосовим помічником

Плануйте свій розпорядок і робіть щоденні справи за допомогою голосових вказівок. Розважайтеся, спілкуйтеся, шукайте інформацію, слухайте музику та сповіщення, установлюйте нагадування тощо.

Навушники WH-1000XM4 з режимом "hands-free"
Чіткіший звук для викликів у режимі "hands-free" 

Спілкуватися в режимі "hands-free" легко й зручно. Подвійний дотик – і ви зможете розмовляти, не виймаючи смартфон із кишені. Завдяки технології точного розпізнавання голосу, що використовує п’ять вбудованих мікрофонів і вдосконалену обробку аудіосигналу, навушники WH-1000XM4 чіткіше передають голос під час розмови. 

Навушники WH-1000XM4 зі зручним керуванням
Керування кінчиками пальців

Змінюйте композиції, збільшуйте або зменшуйте гучність, приймайте або здійснюйте виклики, торкаючись панелі або проводячи по ній.

Програма Sony | Headphones Connect

Використовуючи режим навколишнього звуку в програмі Sony | Headphones Connect, можна налаштувати рівень шумопоглинання, зокрема заблокувати всі навколишні звуки, крім голосів. Регулюйте рівень звуку в композиціях за допомогою еквалайзера.

Логотип програми Headphones Connect
Багатоточкове з’єднання

Для найбільшої зручності навушники WH-1000XM4 можна об’єднувати в пару з двома пристроями Bluetooth® одночасно. Навушники визначають, на який із пристроїв надходить виклик, і підключаються до нього автоматично. Ви також можете швидко й плавно переключати навушники на будь-який із двох пристроїв одним натисканням кнопки.

Чоловік у навушниках WH-1000XM4 в ресторані
Логотип функції Fast Pair

Навушники WH-1000XM4 підтримують нову функцію Fast Pair від Google, з якою їх можна легко знайти, відтворивши на них сигнал або перевіривши їх останнє відоме розташування в додатку Google "Знайти пристрій" на смартфоні.

Зображення навушників WH-1000XM4 в складеному вигляді
Поворотна складана конструкція

Завдяки поворотним чашкам навушники складаються в компактний футляр.

Зображення навушників WH-1000XM4 у футлярі з кабелем
Футляр із кабелем

До комплекту входить міцний футляр і кабель для навушників.

Музика, що захоплює. Надзвичайно реалістичний звук

Пориньте у звук, що поширюється з усіх напрямків і лунає наче на концерті або в студії звукозапису. Технологія 360 Reality Audio робить музичні записи надзвичайно виразними та живими. Ці навушники підтримують відтворення з технологією 360 Reality Audio.

Artist_connection
Завантажте додаток Artist Connection, щоб послухати зразки музики.

Технічні характеристики та функції

Інтелектуальні навушники WH-1000XM4 поєднують у собі інтуїтивне керування, удосконалену передову систему шумопоглинання, виняткову якість звуку й технологію інтелектуального прослуховування, яка налаштовує звучання відповідно до ваших дій і оточення.
  • HD-процесор шумопоглинання QN1, система на кристалі Bluetooth® Audio та подвійний сенсор шуму забезпечують прослуховування без завад

  • Персоналізація шумопоглинання й оптимізація атмосферного тиску

  • Високоякісний звук із технологіями DSEE Extreme™ і LDAC

  • Адаптивне налаштування звуку автоматично змінює параметри відтворення відповідно до вашого оточення й дій

  • Бездротове прослуховування з технологією BLUETOOTH®

Динамік
40 мм, куполоподібні (звукова котушка CCAW)
DSEE Extreme
Так
Частотна характеристика
4–40 000 Гц
Частотна характеристика (з’єднання Bluetooth®)
20–20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц), 20–40 000 Гц (технологія LDAC, частота дискретизації 96 кГц, 990 Кбіт/с)
Частотна характеристика (активний режим) 
4–40 000 Гц
Пасивний режим
Так
NFC
Так
Довжина шнура
Кабель навушників (довжина приблизно 1,2 м, безкиснева мідь зі срібним покриттям, позолочений міні-штекер стерео)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів