WH-1000XM3

Лише музика. Нічого зайвого.

Навушники WH-1000XM3 ще краще усувають зайві звуки завдяки нашій передовій системі шумопоглинання та режиму інтелектуального прослуховування, що налаштовує звучання відповідно до оточення.

НАВУШНИКИ

Бездротові навушники WH-1000XM3 із системою шумопоглинання

WH-1000XM3
Зображення Бездротові навушники WH-1000XM3 із системою шумопоглинання
Відкрийте для себе новий рівень тиші

Удосконалена технологія шумопоглинання усуває ще більше сторонніх звуків і залишає вас наодинці з музикою. Відкрийте для себе нові функції, що забезпечують шумопоглинання з адаптивним налаштуванням звуку, мають зручний режим швидкої уваги, голосовий помічник і сенсорне керування.

Зосереджуйтесь у тиші

Заблокуйте сторонні звуки з передовою системою шумопоглинання. Навушники WH-1000XM3 мають щільно прилягаючі амбушури, і їх обладнано нашою найдосконалішою системою шумопоглинання з HD-процесором шумопоглинання QN1.

Вища потужність і оптимальне шумопоглинання

Новий HD-процесор шумопоглинання QN1 ще ефективніше обробляє сигнали. Він забезпечує максимальну якість звуку, усуваючи шуми та спотворення.

Процесор шумопоглинання
Максимальне усунення сторонніх звуків

Більшість навушників із системою шумопоглинання розроблено для усунення шуму в транспорті. Навушники WH-1000XM3 виконують не лише цю функцію, а й ефективно блокують повсякденний шум і сторонні звуки в місті.

Прослуховування без проводів і сторонніх звуків

Технологія LDAC передає приблизно втричі більше даних (з максимальною швидкістю 990 Кбіт/с) порівняно з традиційним способом бездротового передавання аудіосигналу через BLUETOOTH®. Це забезпечує якість звуку, наближену до аудіо високої точності, як під час прослуховування з кабелем для навушників.

Динамік 40 мм
Реалістичне звучання

HD-процесор шумопоглинання QN1 із вбудованим підсилювачем забезпечує відмінну якість звучання. Це можливо завдяки найкращому в класі співвідношенню сигнал/шум і зниженню спотворення звуку під час відтворення з портативних пристроїв. Потужні випромінювачі діаметром 40 мм із мембраною з рідкокристалічного полімеру відтворюють повний діапазон частот (до 40 кГц), зокрема глибокі баси.

Відновлюйте всі свої стиснені файли

Цифровий механізм удосконалення звуку HX (DSEE HX™) наближує якість стиснутих цифрових музичних файлів до аудіо високої точності. Насичене чисте звучання досягається завдяки відновленню втрачених під час стиснення високих частот.

Діаграма стиснення DSEE HX
Технологія інтелектуального прослуховування від SENSE ENGINE – автоматичне регулювання звуку відповідно до вашого оточення

Режим адаптивного налаштування звуку автоматично визначає, коли ви їдете в транспорті, ідете або очікуєте, і налаштовує шумопоглинання відповідно до вашого оточення. А з режимом швидкої уваги можна спілкуватися, не знімаючи навушники. Щоб миттєво зменшити гучність музики, покладіть руку на навушник. 

Автоматичне налаштування відповідно до ваших дій
Чоловік, що їде в таксі
Подорожі 

Занурюйтесь у музику без фонових шумів, подорожуючи. 

Чоловік, що йде аеропортом
Ходьба

Контролюйте ситуацію навколо (чи то в офісі, чи то на вулиці), слухаючи музику. 

Чоловік, що очікує на оголошення
Очікування

Прослуховуйте важливі оголошення під час очікування, зменшивши рівень фонових шумів.  

Логотип SENSE ENGINE™
Налаштування звуку відповідно до ваших потреб

Функція SENSE ENGINE™ дає змогу одним дотиком вмикати й вимикати музику.

Логотип програми Sony | Headphones Connect
Програма Sony | Headphones Connect

Завантажте програму Sony | Headphones Connect, щоб користуватися режимом інтелектуального прослуховування з адаптивним налаштуванням звуку, змінювати параметри шумопоглинання та рівень звуку за допомогою еквалайзера.

Режим швидкої уваги
Спілкування одним дотиком у режимі швидкої уваги

Спілкуйтеся, не знімаючи навушники. Щоб миттєво зменшити гучність музики, покладіть руку на навушник.

Режим оточуючого звуку
Чуйте все важливе з режимом оточуючого звуку

Програма Sony | Headphones Connect дає змогу налаштувати систему шумопоглинання так, щоб можна було чути важливі звуки в дорозі.

Еквалайзер

Відкрийте для себе ідеальне звучання кожної композиції з попередньо встановленими параметрами програми Sony | Headphones Connect, які легко змінювати.

Віртуальний об'ємний звук

Занурюйтеся в океан звуку будь-де. Він оптимізується відповідно до місця, зокрема відкритого простору, клубу, залу та стадіону.

Керування напрямком звуку

Вибирайте необхідний напрямок звуку так само, як із бездротовим динаміком.

Комфортне користування протягом цілого дня

Дуже м’які амбушури зі спіненого уретану рівномірно розподіляють тиск і зручно прилягають до вух. Ергономічна конструкція зі збільшеним і поглибленим простором довкола вуха забезпечує додатковий комфорт. Ці навушники настільки легкі, що в них можна слухати музику цілий день.

Нові інтелектуальні функції

Усе необхідне – просто у вас під рукою. Приймайте дзвінки в режимі "hands-free" подвійним дотиком. Перемикайте композиції, регулюйте гучність і телефонуйте одним дотиком або проведенням по панелі. Вмикайте функцію голосового помічника на смартфоні одним довгим натисканням.

Висока ємність і швидке заряджання

Заряду акумулятора вистачає на 30 годин, тож жодна поїздка не обійдеться без музики. А придбавши адаптер змінного струму, можна зарядити навушники на 5 годин користування лише за 10 хвилин.

Поворотна складана конструкція
Поворотна складана конструкція

Завдяки поворотним чашкам навушники складаються в компактний футляр.

Футляр із кабелем
Футляр із кабелем

До комплекту входить міцний футляр і кабель для навушників.

Музика, що захоплює. Надзвичайно реалістичний звук

Пориньте у звук, що поширюється з усіх напрямків і лунає наче на концерті або в студії звукозапису. Технологія 360 Reality Audio робить музичні записи надзвичайно виразними та живими.

Ці навушники підтримують відтворення з технологією 360 Reality Audio.

Artist_connection
Завантажте додаток Artist Connection, щоб послухати зразки музики.

Технічні характеристики та функції

Навушники WH-1000XM3 ще краще усувають зайві звуки завдяки передовій системі шумопоглинання та режиму інтелектуального прослуховування, що налаштовує звучання відповідно до оточення.
  • HD-процесор шумопоглинання QN1 усуває сторонні звуки

  • Унікальна функція автоматичного персоналізованого шумопоглинання з оптимізацією атмосферного тиску

  • Бездротове прослуховування з технологіями BLUETOOTH® і NFC

  • Режим інтелектуального прослуховування з адаптивним налаштуванням звуку, що автоматично налаштовує шумопоглинання відповідно до ваших дій

  • Високоякісний звук із технологіями DSEE HX™ і LDAC

Динамік
40 мм, куполоподібні (звукова котушка CCAW)
DSEE HX
Так
Входи
Міні-штекер стерео
Частотна характеристика
4–40 000 Гц
Частотна характеристика (з’єднання Bluetooth®)
20–20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц), 20–40 000 Гц (технологія LDAC, частота дискретизації 96 кГц, 990 Кбіт/с)
Частотна характеристика (активний режим) 
4–40 000 Гц
Пасивний режим
Так
NFC
Так
Довжина шнура
Кабель навушників (довжина приблизно 1,2 м, безкиснева мідь зі срібним покриттям, позолочений міні-штекер стерео)

Що в комплекті

Футляр для транспортування, Адаптер для використання в літаку, Кабель навушників (приблизно 1,2 м), Кабель USB: Type-C™ (приблизно 20 см)

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів