Зображення Бездротові навушники MDR-ZX330BT
Зображення Бездротові навушники MDR-ZX330BT
Зображення Бездротові навушники MDR-ZX330BT

Функції

Бездротова трансляція через Bluetooth®

Транслюйте улюблені аудіодоріжки без дротів через Bluetooth®. Установіть зв’язок між смартфоном чи планшетом і цими навушниками з підтримкою Bluetooth® і насолоджуйтеся своєю музикою та навіть керуйте списками відтворення та гучністю прямо зі свого пристрою.

Функція одного дотику NFC для миттєвого з'єднання

Технологія зв'язку ближнього поля (NFC) дозволяє забути про численні складні етапи налаштування з'єднання. Просто торкніться символу N пристроєм, що підтримує технологію NFC, щоб установити швидке й надійне з'єднання, та розпочинайте трансляцію вмісту через Bluetooth®. Немає NFC? Жодних проблем. Можна все одно під'єднуватися вручну за допомогою з'єднання Bluetooth® через меню параметрів пристрою.

Почуйте все із 30-мм динаміками

Легкі компактні 30-мм куполоподібні динаміки надають енергійності звучанню та дозволяють почути найтонші деталі ваших улюблених пісень.

Слухайте довше із 30-годинним бездротовим відтворенням

Нехай Ваша музика звучить цілий день. Вбудована літій-іонна батарея забезпечує до 30 годин роботи (в залежності від налаштувань музики) і заряджається через USB-порт. 

Швидке заряджання через USB-порт

Навіщо чекати, якщо можна слухати музику? Під’єднайте Ваші навушники за допомогою кабелю USB, що входить до комплекту, і лише після одного часу заряджання насолоджуйтеся відтворенням, що триває до 10 годин. Навушники MDR-ZX330BT повністю заряджаються приблизно за чотири години, отже чекати більше не треба.

Поворотна складана конструкція для зручності в подорожах

Беріть ці навушники з собою, куди б Ви не вирушили. Поворотна складана конструкція дозволяє зручно зберігати їх, коли вони не використовуються, або під час подорожей. Завдяки поворотним чашкам навушники зручно пакувати у валізу або просто носити в сумці.

Характеристики

Відривайтеся в танці з бездротовими навушниками MDR-ZX330BT із Bluetooth®. За допомогою функції прослуховування одним дотиком через NFC встановлюйте з’єднання з обраними смартфонами та вільно і з легкістю рухайтесь, не турбуючись про сплутування або дискомфорт. Зменшуючи тиск, м’які амбушури забезпечують комфорт тривалого прослуховування.
  • Прості можливості під'єднання через Bluetooth® зі зв'язком одним дотиком NFC

  • 30-мм динамік

  • До 30 годин роботи від батареї

  • Заряджання через USB-порт, кабель входить до комплекту

Динамік
30 мм, куполоподібний тип
Частотна характеристика
20 Гц - 20000 Гц
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів