Зображення Бездротові навушники MDR-ZX220BT
Зображення Бездротові навушники MDR-ZX220BT
Зображення Бездротові навушники MDR-ZX220BT
Зображення Бездротові навушники MDR-ZX220BT
Зображення Бездротові навушники MDR-ZX220BT

Функції

Бездротова трансляція через Bluetooth®

Транслюйте улюблені аудіодоріжки без дротів через Bluetooth®. Установіть зв’язок між смартфоном чи планшетом і цими навушниками з підтримкою Bluetooth® і насолоджуйтеся своєю музикою та навіть керуйте списками відтворення та гучністю прямо зі свого пристрою.

Функція одного дотику NFC для миттєвого з'єднання

Технологія зв'язку ближнього поля (NFC) дозволяє забути про численні складні етапи налаштування з'єднання. Просто торкніться символу N пристроєм, що підтримує технологію NFC, щоб установити швидке й надійне з'єднання, та розпочинайте трансляцію вмісту через Bluetooth®. Немає NFC? Жодних проблем. Можна все одно під'єднуватися вручну за допомогою з'єднання Bluetooth® через меню параметрів пристрою.

Почуйте все із 30-мм динаміками

Легкі компактні 30-мм куполоподібні динаміки надають енергійності звучанню та дозволяють почути найтонші деталі ваших улюблених пісень.

Слухайте музику довше завдяки 8-годинному бездротовому відтворенню

Нехай ваша музика звучить цілий день. Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечує до 8 годин роботи (залежно від настройок музики) і заряджається через порт micro USB. 

Вбудований мікрофон для дзвінків у режимі "вільні руки"

Відповідайте на дзвінки та використовуйте керування голосом, навіть якщо Ваш телефон знаходиться у кишені або сумці. Завдяки високоякісному вбудованому мікрофону Ви з легкістю зможете телефонувати та відповідати на виклики, що надходять на Ваш смартфон.

Поворотна складана конструкція для зручності в подорожах

Беріть ці навушники з собою, куди б Ви не вирушили. Поворотна складана конструкція дозволяє зручно зберігати їх, коли вони не використовуються, або під час подорожей. Завдяки поворотним чашкам навушники зручно пакувати у валізу або просто носити в сумці.

Характеристики
  • Прості можливості під'єднання через Bluetooth® зі зв'язком одним дотиком NFC

  • 30-мм динамік

  • До 8 годин роботи від акумулятора

  • Заряджання через USB-порт, кабель входить до комплекту

Частотна характеристика
20 Гц - 20000 Гц
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля