MDR-XB650BT

Баси мають значення

Відчуйте глибину та потужність звучання з технологією EXTRA BASS™, втіленою в бездротових навушниках MDR-XB650BT, які дарують повну свободу дії під час тривалого прослуховування музики.

Відчуйте потужність EXTRA BASS

Інноваційна технологія EXTRA BASS створена спеціально для любителів танцювальної музики, які надають перевагу глибоким і потужним басам.

Баси, які вражають своєю глибиною

У цих навушниках із колекції EXTRA BASS впроваджено технологію підсилення басів. Завдяки цій технології надчіткий звук і насичені баси зі швидким відгуком спрямовуються безпосередньо у Ваші вуха. 

Тривале відтворення будь-де

Значний ресурс батареї гарантує 30 годин прослуховування з бездоганним відтворенням. Відчуйте повну свободу дії завдяки бездротовій технології Bluetooth® і функції прослуховування одним дотиком через NFC.

Комфортне прослуховування

Компактні та майже невагомі навушники MDR-XB650BT дарують незабутні години прослуховування музики та навіть оптимізують низькі частоти.

Регульована дуга
Найкраще рішення для басів

Регульована дуга навушників гарантує ідеальну посадку та зменшує вібрації від потужних басів, а отже Ви можете насолоджуватися глибокими низькими частотами.

Поворотні чашки навушників
Функції, втілені у формі

М’які амбушури щільно прилягають до вух, створюючи надзвичайно точну передачу звуку. Завдяки поворотним чашкам навушники зручно сховати в сумці.

Технічні характеристики та функції

Навушники MDR-XB650BT – це поєднання насичених низьких частот і свободи бездротового з’єднання для тривалого й комфортного прослуховування.
  • Лінійка EXTRA BASS™ для глибокого насиченого звуку

  • Прослуховування одним дотиком із Bluetooth® і NFC™

  • 30-мм неодимовий динамік виключно для лінійки EXTRA BASS™

  • До 30 годин роботи від батареї

  • Поворотні чашки для зручності та портативності

Динамік
30 мм
Частотна характеристика
20 Гц - 20000 Гц
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів