Навушники 1A

MDR-1A

Немає інформації про ціну

Навушники 1A (з кабелем для симетричного підключення)

MDR-1ABP

Немає інформації про ціну

Зображення Навушники MDR-1A
Зображення Навушники MDR-1A
Зображення Навушники MDR-1A

Саме так, як насправді задумано авторами

Відчуйте найтонші нюанси звуку студійної якості завдяки формату аудіо високої точності. Пристрасть до музики поєднує усі компоненти, від створення сигналу до виходу з динаміків, створюючи враження, що виконавці грають особисто для Вас.

Чистий звук для меломанів

Відчуйте потужність і точність у звучанні улюблених доріжок

Подаруйте своїй музиці чисте звучання, на яке вона заслуговує. Частота, що сягає 100 кГц, дозволяє навушникам MDR-1A із підтримкою аудіо високої точності відтворювати всю сутність кожної доріжки. Тож Ви чутимете звук, максимально наближений до звучання студійного оригіналу. Від глибоких бітів до пронизливих вокальних нот, звук завжди залишається точним, природним та автентичним.

Динамік 40 мм

Зручність під час прослуховування

Насолоджуйтеся точною акустикою з великого динаміка та чашками, що надійно та комфортно розміщуються на вухах.

Надширокий діапазон частот

Надзвичайно широкий діапазон частот

Відчуйте глибокі низькі та надзвичайні високі частоти з повним діапазоном звуку до 100 кГц.

Висока чутливість 105 дБ/мВт

Висока чутливість

Відтворюйте чистий звук на великій гучності з будь-якої домашньої аудіосистеми або портативних пристроїв із високою чутливістю 105 дБ/мВт.

Пристрасть до звуку

Точне відображення кожної найдрібнішої ноти

Налаштовуйтеся на чистий, збалансований звук, максимально наближений до оригінального запису незалежно від рівня гучності. 40-мм HD-динамік із блакитною діафрагмою з міцного рідкокристалічного полімеру з алюмінієвим покриттям забезпечує більш узгоджений та точний звук по всьому частотному діапазону, ніж звичайні динаміки з РК-полімерами.

Що таке аудіо високої точності?

Аудіо високої точності – це низка процесів цифрової обробки звуку, що дозволяю кодувати та відтворювати музику з вищою, ніж на CD, частотою дискретизації.

Запис із високою частотою

Записуйте з вищою частотою, ніж на CD

Аудіо високої точності зазвичай записується у форматі 96 кГц/24 біт або навіть 192 кГц/24 біт. Це значно вищий за CD показник.

широкий динамічний діапазон

Відчуйте більш реалістичне та емоційне звучання

Формати CD та MP3 здані мати максимальний показник 20 кГц, а аудіо високої точності підтримує частоту понад 24 кГц (на цій моделі показники сягають 100 кГц) і ширший динамічний діапазон.

Отримайте повний спектр відчуттів від прослуховування музики

Слухаючи аудіо високої точності через динаміки, ви повністю поринете у світ чистого музичного звучання. Виберіть одну з безкоштовних композицій зі звуком високої точності вже зараз на веб-сайті HDtracks.

Не втрачайте звук

Облягаюча конструкція з ергономічними вушними 3D-підкладками не дозволяє звуку розсіюватися і запобігає проникненню зайвих шумів. Завдяки резонуючій акустиці до Ваших вух потрапляють найдрібніші нюанси музики.

Облягаюча конструкція
Кабель навушників із симетричним підключенням

Збалансоване аудіо

До комплекту MDR-1ABP входить кабель навушників із симетричним підключенням (з чотирьох мідних проводів зі срібним покриттям). Використовуйте його з аудіопристроями, що підтримують симетричне підключення, щоб забезпечити якісне та чітке звучання.

Вишукані вигляд і відчуття

Станьте уособленням стилю

Ці бездоганні навушники не лише прекрасно звучать. Ними так само приємно користуватись. Вишукана металева дуга ідеально поєднується з елегантними вушними підкладками з чорної шкіри.

Комфортне прослуховування

Відчуйте більше нюансів у своїй музиці завдяки закритій обтічній конструкції, що надійно розміщується на вухах. Це комфорт протягом годин. Слухайте улюблену музику ще довше.

Закрита обтічна конструкція

М'які підкладки для полегшення тиску

М'які шкіряні вушні підкладки комфортно та надійно розміщуються на Ваших вухах.

Закрита обтічна конструкція

Бездоганне з'єднання

Ніжніші матеріали та бездоганні шви дарують винятковий комфорт і надійність.

Складіть необхідне та вирушайте

Слухайте музику будь-де. Розсувна дужка для голови і поворотні складані чашки навушників роблять простим зберігання навушників у валізі або сумці.

Вбудовані пульт ДК та мікрофон

Залишайтесь на зв'язку

Вбудовані пульт ДК та мікрофон дозволяють будь-коли здійснювати виклики в режимі "hands-free", що надходять до Вашого смартфона Android або iPhone.

Програма SmartKey

Контролюйте ситуацію

Відтворюйте музику та налаштовуйте її під себе. Налаштовуйте процеси дзвінків. Програма Sony SmartKey дозволяє керувати функціями через Ваші навушники.

Технічні характеристики та функції
Подаруйте своїй музиці чисте звучання, на яке вона заслуговує. Частота, що сягає 100 кГц, дозволяє навушникам MDR-1A із підтримкою аудіо високої точності відтворювати всю сутність кожної доріжки. Тож Ви чутимете звук, максимально наближений до звучання студійного оригіналу. Від глибоких бітів до пронизливих вокальних нот, звук завжди залишається точним, природним та автентичним.
  • Сумісність із аудіо високої точності

  • Динамік зі швидким відгуком з РК-полімеру для забезпечення чистоти звучання

  • Сумісність зі смартфонами із вбудованим дистанційним керуванням і мікрофоном

  • Функція керування характеристиками ритму запобігає спотворенню наднизьких басів

  • Поворотні чашки для зручності та портативності

Динамік
40-мм динамік – куполоподібний
Частотна характеристика
3–100000 Гц
Довжина шнура
1,2 м

Що в комплекті

Гарантійний лист, Інструкція з експлуатації, Футляр для транспортування, Шнур навушників (1,2 м), Шнур навушників із вбудованим пультом ДК і мікрофоном (1,2 м)

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Огляди та нагороди

Думка користувачів