Перейти до вмісту
Навушники

Навушники Bluetooth®

Тепер легко слухати музику з MP3-програвача чи смартфона завдяки нашим навушникам Bluetooth®. Читайте далі, щоб дізнатися більше та знайти для себе ідеальну пару.

Відкрийте для себе світ без зайвих кабелів

Наші навушники Bluetooth® розроблено для свободи та зручності. Завдяки великим динамікам, широкому частотному діапазону і технологіям вдосконалення звуку,аудіо має дуже високу якість. До того ж, Вас не обмежуватимуть кабелі.

Чоловік займається бігом у навушниках Bluetooth®
Чоловік прямує в найкращих навушниках Bluetooth® від Sony

Установлюйте з'єднання

Ви можете миттєво під'єднувати свої навушники Bluetooth® до смартфона, планшета або MP3-програвача та без турбот насолоджуватися кожною композицією. Спробуйте портативні навушники-вкладки – покладіть усю міць технологій Sony просто до своєї кишені.

Насолоджуйтеся аудіо високої точності

Об'єднуючи кожний компонент, від аудіосигналу до динаміків, аудіо високої точності у навушниках навушників Bluetooth® перевищує якість звуку CD. Додаткові функції, такі як DSEE, забезпечують більш реалістичне звучання під час прослуховування.

Найкращі навушники Bluetooth® від Sony з підтримкою аудіо високої точності
Чорні навушники Bluetooth® від Sony внутрішнього типу

Якісні компоненти

Високотехнологічні динаміки зберігають чистоту всієї Вашої музики, від дзвінкого вокалу до пронизливих гітарних соло. Широкий частотний діапазон дозволяє моделям Bluetooth® легко передавати найнижчі та найвищі частоти за будь-якого рівня гучності.

Вищий рівень найнижчих частот

Вражайте друзів навушникам Bluetooth® і насолоджуйтесь інтенсивними басами. Функція керування характеристиками бореться зі спотвореннями та покращує потік повітря за допомогою спеціальних отворів, забезпечуючи глибше та точніше відтворення ритму.

Чоловік слухає музику в навушниках Bluetooth® внутрішнього типу
Чорні навушники Bluetooth® від Sony з мікрофоном 

Зручність без зайвих турбот

Навушники Bluetooth® зроблять Ваше життя зручнішим. Завдяки бездротовим технологіям сплутані кабелі вже в минулому, а під'єднувати навушники до смартфона, планшета або MP3-програвача стало швидше й легше. Обладнані елементами керування та мікрофоном.