Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Зображення виробу
Ідеальний бездротовий мікрофон для відеоблогів

Записуйте звук для відеоблогу чи інтерв’ю з бездротовим мікрофоном ECM-W2BT. Завдяки бездротовому з’єднанню він забезпечує зйомку без клопотів і чистий звук у різних умовах незалежно від напрямку мікрофона чи відстані від нього. 

Запис якісного звуку без зайвих зусиль 
Зображення людини, яка говорить у передавач під час запису
Чистий звук із будь-якого напрямку

ECM-W2BT можна закріпити поруч із ротом людини, яка говорить, за допомогою кліпси. Усенаправлена капсула мікрофона допомагає вловлювати голос із будь-якого напрямку, тому мікрофон може бути спрямовано будь-куди.

Зображення мікрофона ECM-W2BT, прикріпленого до камери α7C
Ефективне зниження шуму під час передавання звуку

На відміну від аналогового передавання аудіо, вас не турбуватимуть перешкоди кабельного сигналу. Підключіть мікрофон ECM-W2BT до сумісної камери Sony через цифровий аудіоінтерфейс багатоінтерфейсного роз’єму, щоб отримувати чистий цифровий звук майже без шумів.

Зображення виробу з кнопкою перемикача атенюатора
Проста оптимізація звуку з будь-якого джерела

Функція атенюатора дає змогу легко змінювати рівні запису відповідно до джерела звуку. Просто поверніть перемикач, щоб оптимізувати звучання: приглушити занадто гучні звуки або посилити тихі. 

Зображення людини, яка кріпить вітрозахисний екран із комплекту до ECM-W2BT
Чистий звук навіть поза приміщенням при вітрі 

До комплекту входить вітрозахисний екран для комфортного запису поза приміщенням. Прикріпіть вітрозахисний екран до мікрофона, і він ефективно зменшуватиме шум вітру та звуки дихання, забезпечуючи чистий і стабільний звук навіть під час зйомки у вітряний день.

Зображення, на якому показано кодек AptX Low Latency Bluetooth для бездротового передавання звуку
Стабільне передавання між мікрофоном і ресивером

Кодек Qualcomm® aptX™ Low Latency Bluetooth® використовується для передавання звуку між мікрофоном і ресивером, забезпечуючи низьку затримку й оригінальну якість звуку. Він дає змогу без перешкод записувати звук, а низька затримка забезпечує відповідність звукової доріжки та відеоряду.  

[1] Qualcomm® aptX™ Low Latency

Зручна й надійна зйомка
Зображення, на якому показано максимальну відстань з’єднання – до 200 м
Стабільний запис звуку

Завдяки вдвічі більшій ємності й покращеному бездротовому з’єднанню значно знижується ризик переривання аудіопотоку, навіть у людних місцях із великою кількістю бездротових підключень. У місцях із хорошою видимістю без перешкод максимальна відстань з’єднання складає до 200 метрів, що забезпечує більшу гнучкість у налаштуванні камери та звуку.

[1] До 200 м у місцях із хорошою видимістю.

Тривалий час роботи від акумулятора під час зйомки 

ECM-W2BT довго працює від акумулятора, тому його можна використовувати протягом тривалого часу поза приміщенням. Підключення до камер із підтримкою живлення через багатоінтерфейсний роз’єм забезпечує до 9 годин зйомки без дротів.

Зображення, на якому показано максимальну тривалість роботи від акумулятора з бездротовим підключенням – 9 годин
Зображення людини, яка користується ECM-W2BT біля водойми
Пило- й вологостійка конструкція

Завдяки пило- й вологостійкій конструкції ECM-W2BT чудово підходить для комфортної зйомки поза приміщенням. Оскільки компоненти корпусу герметизовано, а для портів передбачено кришки, забезпечується максимальна пило- й вологостійкість.

Один мікрофон, багато налаштувань
Зображення двох людей, які записують свої голоси за допомогою ECM-W2BT, користуючись передавачем і ресивером
Підтримка зйомки за участю двох осіб 

Навіть під час зйомки за участю двох осіб (актора перед камерою й оператора) мікрофон ECM-W2BT задовольнить усі ваші потреби в записі звуку. Окрім основного бездротового мікрофона, приймач також обладнано внутрішнім мікрофоном, що дає змогу записувати звук як від оператора, так і від об’єкта зйомки. 

Легка зйомка навіть кількох осіб

Установіть мікрофон у центрі, використовуючи захисний тримач роз’ємів, що входить до комплекту, як підставку. Навіть під час зйомки кількох осіб усенаправлений мікрофон уловлюватиме звук від кожного. 

Зображення ECM-W2BT, що стоїть на столі, а фіксатор роз’єму з комплекту використовується як підставка для мікрофона
Зображення виробу з міні-штекером стерео 3,5 мм на верхній частині передавача
Розширені можливості з міні-штекером стерео 3,5 мм

Додайте професійності своїм відеоблогам, записуючи природніший звук. Міні-штекер стерео діаметром 3,5 мм на передавачі розширює можливості використання мікрофона, а для високоякісного стереозвуку можна підключити мікрофон ECM-LV1.

Людина, що підключає ECM-W2BT до сумісної камери за допомогою кабелю з міні-штекером стерео 3,5 мм
Гнучкість підключення

Окрім камер Sony з багатоінтерфейсним роз’ємом, мікрофон ECM-W2BT можна використовувати з багатьма іншими камерами й обладнанням. Міні-штекер стерео діаметром 3,5 мм дає змогу підключати приймач до камер, комп’ютерів, цифрових диктофонів та інших пристроїв з аналоговим аудіовходом. 

Людина, що користується ECM-W2BT з ECM-LV1
Бездоганне поєднання з мікрофоном ECM-LV1

Простий і ненав’язливий дизайн повністю чорного мікрофона ECM-LV1 не відволікає, тому його можна використовувати для запису звуку на будь-якому одязі. Кліпса обертається на 360 градусів, тому її можна закріпити будь-де на одязі.

Портативний і зручний 
Зображення людини, яка витягує ECM-W2BT із кишені
Компактна й легка конструкція для портативності

Мікрофон ECM-W2BT легкий і портативний, тому його зручно використовувати на відкритому повітрі. Він важить усього 27 г, а приймач – 28 г, тож вони не обтяжуватимуть вас під час зйомки.

Зображення людини, що використовує камеру з мікрофоном ECM-W2BT, підключеним без кабелів
Просте підключення без кабелів для легкої зйомки

Багатоінтерфейсний роз’єм камери Sony дає змогу підключатися без кабелів, тож вам не загрожують випадкові відключення чи проблеми з кабелями. Цифровий аудіоінтерфейс, доступний на сумісних камерах, також забезпечує чистоту й високу якість цифрового звуку. 

Зображення виробу, на якому показано кнопки перемикання
Режими вловлювання звуку, які зручно регулюються

За допомогою перемикача на приймачі можна вибрати будь-який із трьох доступних режимів вловлювання звуку: лише мікрофон, лише приймач або поєднання мікрофона й приймача. 

Зображення виробу, на якому показано індикатор LINK
Захист від збоїв запису

Чіткі світлодіодні індикатори на приймачі мікрофона ECM-W2BT надають відповідну інформацію під час запису. Індикатор LINK відображає стан з’єднання між мікрофоном і приймачем, а індикатор POWER – залишок заряду акумулятора.

Зображення мікрофона ECM-W2BT; передавач і приймач зберігаються разом у захисному тримачі з комплекту постачання
Портативність без зусиль

За допомогою захисного тримача роз’ємів, що входить до комплекту мікрофона ECM-W2BT, можна разом переносити приймач і мікрофон. Тримач полегшує використання приймача разом із мікрофоном. У ньому також зручно зберігати мікрофон ECM-W2BT, якщо вам потрібно взяти його із собою. 

Технічні характеристики та функції

Покращуйте якість запису й користуйтеся гнучкішими можливостями ECM-W2BT – бездротового мікрофона, що ідеально підходить для відеоблогів. Завдяки бездротовій конфігурації й усенаправленій конструкції мікрофона, оптимізованого для вловлювання голосів людей під будь-яким кутом, ви отримуватимете чистий звук, не хвилюючись про навколишній шум або направленість мікрофона.
  • Бездротовий мікрофон, що ідеально підходить для відеоблогів

  • Сумісність із цифровим аудіоінтерфейсом багатоінтерфейсного роз’єму для високоякісного звуку майже без шумів

  • Подвійний запис із мікрофонів приймача та передавача для легкого вловлювання звуку від об’єкта зйомки й оператора без додаткового обладнання

  • Надійне універсальне підключення навіть у людних місцях

  • Отримайте до 9 годин бездротового підключення з вбудованим акумулятором і живленням від камери

Дізнайтеся про функції енергозбереження та нашу турботу про довкілля Відвідайте наш еко-сайт