Неперевершена реалістичність

Наполегливо працюючи над відтворенням оригінального зображення в наших телевізорах, інженери Sony реалізували найвищі стандарти якості в MASTER Series. Уперше за час перегляду фільму вдома можна побачити картинку такою, якою вона була задумана спочатку. 

MASTER Series у продажу

Перегляньте відео з презентації, присвяченої запуску MASTER Series, щоб ознайомитися з ключовими можливостями пристроїв цієї серії та приєднатися до подій заходу завдяки інтерв’ю з інженерами, партнерами Sony та галузевими експертами.

Реалізація задуму автора

Понад 50 років поспіль ми піднімаємо якість зображення телевізорів. Наш досвід удосконалення кіноматеріалів спільно з авторами та створення все досконаліших екранів, що відтворюють задуми авторів, об’єднано в телевізорах MASTER Series.

Кінотеатр у вас вдома

Завдяки виробництву фільмів і розробці професійного обладнання ми створили телевізори, що дозволяють передати атмосферу кінотеатру в домашніх умовах. Наша мета – створення телевізійної концепції, що ретельно транслюватиме задум авторів. 

Точна передача атмосфери

Ми прагнемо такої якості зображення, яка б підкреслювала кожну деталь: глибокі темні тони для підкорення глядачів та яскрава кольорова гамма для їх захвату. Для максимальної реалістичності повинна бути передана кожна деталь.

Виклик авторам

Ми закликаємо авторів контенту максимально реалізувати свій творчий потенціал завдяки технологіям. Тепер кінематографісти можуть сміливо втілювати в життя всі свої ідеї та спостерігати вдома за їхнім досконалим відтворенням.

Процесор зображення X1™ Ultimate

Ретельна передача оригінального задуму

Для відтворення контенту на телевізорі необхідне його цифрове стиснення, що знижує якість зображення. Розробляючи телевізори MASTER Series, ми прагнули забезпечити зображення, як в оригіналі, з мінімальними спотвореннями. Цього вдалося досягти завдяки новому процесору. 

Збереження якості зображення

Для відтворення на телевізійному екрані відзняте зображення проходить обробку та кодування. Процесор зображення X1™ Ultimate від Sony мінімізує спотворення, що виникають внаслідок перетворення сигналу.

Надвисока швидкість передавання даних

Процесор зображення X1™ Ultimate створений під девізом "жодного втраченого біта". Сигнали обробляються з надвисокою швидкістю, а потім відтворюються з вихідною якістю. 

Налаштування сигналу відповідно до типу панелі

Процесор X1™ Ultimate розпізнає типи панелей та відмінності в їх характеристиках, що допомагає правильно налаштувати сигнал. Зображення ще ніколи не налаштовувалося настільки точно.

Поєднання кращих компонентів

Високоякісні компоненти процесора забезпечують деталізацію всього зображення, за рахунок чого воно виглядає неймовірно реалістично та виразно. 

Наші експерти в різних сферах – від об’єктивів до телевізорів

У 2000 році в телевізійному підрозділі Sony спільно із Sony Pictures Entertainment було розпочато розробку кінематографічному режиму – першої технології, покликаної забезпечити кінематографічну якість під час домашнього телеперегляду. Відтоді ми співпрацюємо над стандартизацією нових форматів, зокрема 4K та HDR, щоб наблизити якість телевізійного зображення до оригінального задуму режисерів.

OLED — ідеальне поєднання звуку та зображення

Технологія поширення звуку безпосередньо з поверхні екрана стала інноваційним рішенням у кінотеатрах. З нею звук і зображення є неподільним цілим навіть на великому екрані, а тому забезпечується максимальний ефект присутності. Телевізор AF9 MASTER Series відтворює зображення ідеально точно, а технологія Acoustic Surface Audio+™ забезпечує функцію динаміка в екрані. При цьому звук і зображення гармонійно поєднуються, завдяки чому в себе вдома ви отримуєте такі ж незабутні враження від перегляду, як у кінотеатрі.

Логотип процесора X1 Ultimate
Логотип технології Acoustic Surface Pro

LCD-дисплей – якісне зображення під будь-яким кутом

У зв’язку з тим, що розмір LCD-екрана збільшується, велике значення мають дві характеристики: ефект остаточного зображення, коли об’єкти на екрані швидко рухаються, і втрата реалістичності кольорів при перегляді під кутом. Ці дві проблеми вирішені в моделі ZF9 MASTER Series, у якій використовуються нові технології, забезпечуючи чудову якість зображення навіть на великих екранах.

Логотип процесора X1 Ultimate
Логотип X-Wide Angle
Логотип X-Motion Clarity

Інновація у сфері домашніх кінотеатрів
Співпраця Sony та Netflix

Завдяки розвитку технологій телевізори як ніколи здатні передавати бачення і задум автора. Вже сьогодні глядачі можуть спробувати широке розмаїття захоплюючих розваг з відмінною якістю зображення, не виходячи з дому. Протягом багатьох років компанії Sony і Netflix створюють інновації, що формують майбутнє сучасної телеіндустрії, і співпрацюють безпосередньо з авторами, щоб повністю донести їх історії до поціновувачів кіно з усього світу. Завдяки таким сучасним технологіям, як 4K і HDR, тепер можна отримати незабутні враження від кіно у себе вдома.

Щоб переглядати трансляцію Netflix, потрібно оформити передплату.

Netflix також активно інвестує в розробку оригінального телевізійного контенту з використанням нових стандартів відеозображення. Разом з Sony спеціалісти Netflix розробили режим калібрування, який зберігає якість зображення. Цей режим покликаний відтворювати на телеекранах зображення такої ж якості, як після оцінки в студії, щоб передати бачення і задум автора.

Режим калібрування Netflix

Розваги, якими вони мають бути

Режим калібрування Netflix дозволяє глядачу обрати налаштування для відтворення телесеріалів, художніх, документальних фільмів та інших відео, щоб побачити їх в оригінальній якості.

Телевізор з характеристиками студійного

Телевізор, що відповідає стандартам кіностудій 

Якість зображення телевізорів MASTER Series близька до калібрувальних моніторів, якими користуються в студіях, тому з ними розваги стають ще яскравішими. 

Домашнє дозвілля

Кінотеатр у вас вдома

Любителі кіно тепер можуть насолоджуватися переглядом фільмів, не виходячи з дому, оскільки на телевізорах MASTER Series із режимом калібрування Netflix візуальні ефекти настільки потужні, що зображення ніби оживає.

Міцне партнерство

У вітальні від Sony й Netflix розваги точно відтворюють задум авторів завдяки режиму калібрування Netflix, що відмінно відтворює колір, контрастність і рух.

Професійне калібрування – ключ до бездоганних кольорів

Чому людям так подобаються фільми? Творчий процес створення кінострічки включає багато речей: написання сценарію, формування сцен, монтаж і корекцію кольорів. Задум авторів оживає, якщо всі ці елементи правдиво відтворюються на екрані телевізора, даруючи глядачам максимальні емоції від перегляду. Але найважливіше – це кольори. Важливо, коли точно відтворюються приховані тінню риси обличчя акторів, тонкі деталі в неочікуваних спалахах світла та забезпечується максимальна градація відтінків. Телевізори MASTER Series проходять ретельне кольорове калібрування в заводських умовах для отримання балансу білого й однорідності кольору, щоб відповідати професійним вимогам і забезпечувати стабільно високі технічні характеристики.

Логотип CalMAN

Збереження якості зображення

Для відтворення колірних варіацій у MASTER Series використовується ефективне програмне забезпечення з технологією автоматичного калібрування CalMAN® від Portrait Displays. У результаті забезпечується небачений раніше рівень калібрування з можливістю детального налаштування параметрів зображення. Кольори відтворюються максимально точно без спотворення оригінального сигналу й адаптуються до найменших змін, що можуть траплятися з часом. MASTER Series підтримує технологію CalMAN®. Завдяки програмному забезпеченню, за допомогою якого спеціалісти обробляють зображення та перевіряють якість робочого процесу, глядачі можуть насолоджуватися професійно відкаліброваними кольорами в себе вдома.

Завантажити буклет

Calibrating BRAVIA with CalMAN®