Неперевершена реалістичність

Наполегливо працюючи над відтворенням оригінального зображення в наших телевізорах, інженери Sony реалізували найвищі стандарти якості в MASTER Series. Уперше за час перегляду фільму вдома можна побачити картинку такою, якою вона була задумана спочатку. 

Дізнайтеся, чому режисери в захопленні від MASTER Series

Режисер і продюсери фільму "Джуманджі: наступний рівень" були приємно вражені тим, як реалістично відтворюються створені ними зображення та звук у телевізорі MASTER Series AG9. Читайте інтерв’ю тут.

Джейк Кездан
"Це просто неймовірно. Побачивши фільм на екрані, я був глибоко вражений".

Джейк Кездан
Режисер

Мет Толмах
"Зображення таке чітке та насичене! А звук лунає просто з екрана".

Мет Толмах
Продюсер

Хірам Гарсія
"Це перший масовий виріб, який відображає саме те, що ми хотіли показати глядачам".

Хірам Гарсія
Продюсер

Неперевершене зображення, що дарує натхнення

Подивіться, як сюжети Gran Turismo® оживають на екрані телевізорів MASTER Series. Зображення відтворюється з тонкими нюансами кольорів, світла та градацій і виглядає саме так, як задумали автори гри.  

Флагманська лінійка першокласної якості завдяки заводському калібруванню 

Дізнайтеся, як наполеглива праця й безкомпромісні стандарти якості на виробництві створюють телевізори серії MASTER Series, що забезпечують неймовірно реалістичне зображення.

Мікічіка Саката, заступник генерального директора, відділ розробки телевізорів
"Ми були вражені якістю зображення, яку отримали для прототипу, і тепер хочемо поділитися цим захопленням із якомога більшою кількістю клієнтів".


Мікічіка Саката
Заступник генерального директора, відділ розробки телевізорів

Джун Моріцугу, інженер виробничого відділу
"Вироби MASTER Series є результатом наполегливої й натхненної праці наших інженерів. Ми прагнемо виробляти продукти, що повною мірою втілюють цей ентузіазм".


Джун Моріцугу
Молодший менеджер виробничо-конструкторського відділу

Таміо Харуяма, старший менеджер
"Цей процес протилежний звичайному підходу до виробничої ефективності. Утім, ми застосовуємо його з метою досягти неперевершеної якості у флагманській моделі".


Таміо Харуяма
Старший менеджер виробничого відділу

Дивіться анімаційний фільм "Людина-павук: Навколо всесвіту" в студійній якості

Дивіться відзначений нагородами фільм "Людина-павук: Навколо всесвіту" в студійній якості. На екрані телевізорів MASTER Series він відтворюється саме так, як задумано режисерами.

Родні Ротман
"Телевізор Sony, який ми щойно побачили, – перший виріб у масовому сегменті, який відображає наші ідеї з точністю до найменших нюансів". 


Родні Ротман
Режисер і співавтор

Боб Персікетті
"Нова серія Sony BRAVIA MASTER Series ніби створена для студійного перегляду. Зображення на екрані цих телевізорів відтворюється неймовірно якісно й точно".


Боб Персікетті
Режисер 

Пітер Рамзі
"Сьогоднішня демонстрація переконала, що із Sony BRAVIA MASTER Series наша робота виглядатиме якнайкраще".


Пітер Рамзі
Режисер

Реалізація задуму автора

Понад 50 років поспіль ми покращуємо якість зображення телевізорів. У телевізорах MASTER Series поєднано наш досвід удосконалення кіноматеріалів спільно з кінорежисерами та створення досконаліших екранів, що точно відтворюють задуми кінорежисерів.

Кінотеатр у вас вдома

Завдяки виробництву фільмів і розробці професійного обладнання ми створили телевізори, що дозволяють передати атмосферу кінотеатру в домашніх умовах. Наша мета – створення телевізійної концепції, що ретельно транслюватиме задум авторів. 

Точна передача атмосфери

Ми прагнемо такої якості зображення, яка б підкреслювала кожну деталь: глибокі темні тони для підкорення глядачів та яскрава кольорова гамма для їх захвату. Для максимальної реалістичності повинна бути передана кожна деталь.

Виклик авторам

Ми закликаємо авторів контенту максимально реалізувати свій творчий потенціал завдяки технологіям. Тепер кінематографісти можуть сміливо втілювати в життя всі свої ідеї та спостерігати вдома за їх досконалим відтворенням.

Процесор зображення X1™ Ultimate

Ретельна передача оригінального задуму

Для відтворення контенту на телевізорі необхідне його цифрове стиснення, що знижує якість зображення. Розробляючи телевізори MASTER Series, ми прагнули забезпечити зображення, як в оригіналі, з мінімальними спотвореннями. Цього вдалося досягти завдяки новому процесору. 

Збереження якості зображення

Для відтворення на телевізійному екрані відзняте зображення проходить обробку та кодування. Процесор зображення X1™ Ultimate від Sony мінімізує спотворення, що виникають внаслідок перетворення сигналу.

Надвисока швидкість передавання даних

Процесор зображення X1™ Ultimate створений під девізом "жодного втраченого біта". Сигнали обробляються з надвисокою швидкістю, а потім відтворюються з вихідною якістю. 

Налаштування сигналу відповідно до типу панелі

Процесор X1™ Ultimate розпізнає типи панелей та відмінності в їх характеристиках, що допомагає правильно налаштувати сигнал. Зображення ще ніколи не налаштовувалося настільки точно.

Поєднання кращих компонентів

Високоякісні компоненти процесора забезпечують деталізацію всього зображення, за рахунок чого воно виглядає неймовірно реалістично та виразно. 

Наші експерти в різних сферах – від об’єктивів до телевізорів

У 2000 році в телевізійному підрозділі Sony спільно із Sony Pictures Entertainment було розпочато розробку кінематографічного режиму – першої технології, покликаної забезпечити кінематографічну якість під час домашнього телеперегляду. Відтоді ми співпрацюємо над стандартизацією нових форматів, зокрема 4K та HDR, щоб наблизити якість телевізійного зображення до оригінального задуму режисерів.

Експерти галузі хвалебно відзиваються про MASTER Series

Дізнайтеся, наскільки добре передові експерти кіно- й телеіндустрії сприймають серію MASTER Series.

Інновація у сфері домашніх кінотеатрів
Співпраця Sony та Netflix

Завдяки розвитку технологій телевізори як ніколи здатні передавати бачення і задум автора. Вже сьогодні глядачі можуть спробувати широке розмаїття захоплюючих розваг з відмінною якістю зображення, не виходячи з дому. Протягом багатьох років компанії Sony і Netflix створюють інновації, що формують майбутнє сучасної телеіндустрії, і співпрацюють безпосередньо з авторами, щоб повністю донести їх історії до поціновувачів кіно з усього світу. Завдяки таким сучасним технологіям, як 4K і HDR, тепер можна отримати незабутні враження від кіно у себе вдома.

Для перегляду Netflix необхідно оформити підписку.

Netflix також активно інвестує в розробку оригінального телевізійного контенту з використанням нових стандартів відеозображення. Разом із Sony спеціалісти Netflix розробили режим Netflix Calibrated Mode, який зберігає якість зображення. Він покликаний відтворювати на телеекранах зображення такої самої якості, як після оцінки в студії, щоб передати бачення й задум автора.

Розваги, якими вони мають бути

Netflix Calibrated Mode дає глядачу змогу вибрати налаштування для відтворення телесеріалів, художніх і документальних фільмів та інших відео, щоб побачити їх в оригінальній якості.

Телевізор, що відповідає стандартам кіностудій 

Якість зображення телевізорів MASTER Series близька до калібрувальних моніторів, якими користуються в студіях, тому з ними розваги стають ще яскравішими. 

Кінотеатр у вас вдома

Любителі кіно тепер можуть насолоджуватися переглядом фільмів, не виходячи з дому, оскільки на телевізорах MASTER Series із Netflix Calibrated Mode візуальні ефекти настільки потужні, що зображення ніби оживає.

Міцне партнерство

У вітальні від Sony й Netflix розваги точно відтворюють задум авторів завдяки Netflix Calibrated Mode, що відмінно відтворює колір, контрастність і рух.

Професійне калібрування – ключ до бездоганних кольорів

Чому людям так подобаються фільми? Творчий процес створення кінострічки включає багато речей: написання сценарію, формування сцен, монтаж і корекцію кольорів. Задум авторів оживає, якщо всі ці елементи правдиво відтворюються на екрані телевізора, даруючи глядачам максимальні емоції від перегляду. Але найважливіше – це кольори. Важливо, коли точно відтворюються приховані тінню риси обличчя акторів, тонкі деталі в неочікуваних спалахах світла та забезпечується максимальна градація відтінків. Телевізори MASTER Series проходять ретельне кольорове калібрування в заводських умовах для отримання балансу білого й однорідності кольору, щоб відповідати професійним вимогам і забезпечувати стабільно високі технічні характеристики.

Логотип CalMAN
Збереження якості зображення

Для відтворення колірних варіацій у MASTER Series використовується ефективне програмне забезпечення з технологією автоматичного калібрування Calman від Portrait Displays. У результаті забезпечується небачений раніше рівень калібрування з можливістю детального налаштування параметрів зображення. Кольори відтворюються максимально точно без спотворення оригінального сигналу й адаптуються до найменших змін, що можуть траплятися з часом. MASTER Series підтримує технологію Calman. Завдяки програмному забезпеченню, за допомогою якого спеціалісти обробляють зображення та перевіряють якість робочого процесу, глядачі можуть насолоджуватися професійно відкаліброваними кольорами в себе вдома.

Завантажити буклет
Калібрування BRAVIA за допомогою Calman