Неперевершена реалістичність

Наполегливо працюючи над відтворенням оригінального зображення в наших телевізорах, інженери Sony реалізували найвищі стандарти якості в серії MASTER. Уперше режисери можуть вільно творити, а глядачі – переглядати бездоганно якісне зображення в себе вдома. 

Реалізація задуму автора

Понад п’ятдесят років поспіль ми піднімаємо якість зображення телевізорів. Наш досвід удосконалення кіноматеріалів спільно з авторами та створення все досконаліших екранів, що відтворюють задуми авторів, об’єднано в телевізорах серії MASTER.

Кінотеатр у вашій оселі

Створюючи фільми та професійне обладнання для кіновиробництва, ми стали першовідкривачами у сфері кіно. Крім того, ми розробили телевізори для домашнього кінотеатру. Наша мета – створити телевізійну концепцію, що достовірно передасть задум авторів. 

Відтворення кожної емоції

Ми прагнемо досягти такої якості зображення, щоб яскравість підкреслювала кожну деталь, глибокі темні тони підкорювали глядачів, а красиві кольори припадали до сердець. Кожна емоція має відтворюватися максимально реально.

Виклик авторам

Ми пропонуємо авторам виклик: поєднати переваги технологій і свої творчі задуми. Тепер автори фільмів можуть вигадувати нові кінематографічні ідеї та спостерігати вдома за їхнім досконалим відтворенням.

Процесор зображення X1™ Ultimate

Точне відтворення задумів режисерів

До відтворення на телеекрані зображення проходить цифрову обробку зі стисненням. У телевізорах серії MASTER ми хотіли забезпечити ідеальну якість оригінального зображення в цифровому форматі з мінімальним спотворенням. Для цієї непростої задачі розроблено новий удосконалений процесор. 

Збереження якості перетвореного сигналу

Для відтворення на телевізійному екрані відзняте зображення проходить обробку та кодування. Процесор зображення X1™ Ultimate від Sony мінімізує спотворення, що виникають внаслідок перетворення сигналу.

Надвисока швидкість передавання даних

Процесор зображення X1™ Ultimate створений під девізом "жодного втраченого біта". Сигнали обробляються з надвисокою швидкістю, а потім відтворюються з вихідною якістю. 

Налаштування сигналу відповідно до типу панелі

Процесор зображення X1™ Ultimate регулює сигнал відповідно до характеристик різних типів панелей. Зображення ще ніколи не налаштовувалося настільки точно. 

Застосування компонентів найвищої якості

Процесор зображення містить високоякісні компоненти, що забезпечують надреалістичне, виразне й деталізоване зображення по всій площині екрана. 

Наші експерти в різних сферах – від об’єктивів до віталень

У 2000 році в телевізійному підрозділі Sony спільно із Sony Pictures Entertainment було розпочато розробку кінематографічному режиму – першої технології, покликаної забезпечити кінематографічну якість під час домашнього телеперегляду. Відтоді ми співпрацюємо над стандартизацією нових форматів, зокрема 4K та HDR, щоб наблизити якість телевізійного зображення до оригінального задуму режисерів.

OLED-дисплей, що бездоганно поєднує звук і зображення

Технологія поширення звуку безпосередньо з поверхні екрана стала інноваційним рішенням у кінотеатрах. З нею звук і зображення є неподільним цілим навіть на великому екрані, а тому забезпечується максимальний ефект присутності. Телевізор AF9 серії MASTER відтворює зображення ідеально точно, а технологія Acoustic Surface Audio+™ забезпечує функцію динаміка в екрані. Отже, кінематографічна якість тепер можлива у вашій оселі.

Логотип процесора X1 Ultimate
Логотип технології Acoustic Surface Pro

LCD-дисплей, що відтворює якісне зображення під будь-яким кутом

На великих LCD-екранах можуть спостерігатись ефекти післязображення, коли об’єкти швидко рухаються, і спотворення кольорів у разі перегляду під кутом. Обидві проблеми вирішено в телевізорах ZF9 серії MASTER, що передають задум авторів завдяки новим технологіям.

Логотип процесора X1 Ultimate
Логотип X-Wide Angle
Логотип X-Motion Clarity

Інновації у сфері домашнього перегляду
Співпраця Sony та Netflix

Розвиток новітніх технологій забезпечив потужні засоби для точного відтворення задумів кінорежисерів на телевізійному екрані. Для глядачів став доступний значно ширший спектр якісних розваг просто вдома. Протягом багатьох років Sony та Netflix створюють інновації, що формують майбутнє сучасної телеіндустрії, і співпрацюють безпосередньо з режисерами, поширюючи якісний вміст для шанувальників у різних країнах світу. Завдяки провідним технологіям, зокрема стандартам 4K та HDR, глядачі отримують кінематографічну якість у себе вдома.

Щоб переглядати трансляцію Netflix, потрібно оформити передплату.

Режим калібрування Netflix

Netflix активно інвестує в розробку оригінальних програм із використанням найновіших стандартів відеозображення. Режим калібрування Netflix було створено разом із Sony для забезпечення якості телевізійного зображення, яке не відрізняється від оригінального студійного запису й точно передає задум кінорежисера.

Режим калібрування Netflix

Розваги, якими вони мають бути

Режим калібрування Netflix забезпечує відтворення телесеріалів, художніх, документальних фільмів тощо в оригінальній якості.

Телевізор, що відповідає стандартам кіностудій

Телевізор, що відповідає стандартам кіностудій 

Забезпечуючи стандарти, подібні до характеристик калібрувальних моніторів у кінематографічних студіях, телевізори серії MASTER відтворюють зображення з ідеальною якістю. 

Домашнє дозвілля

Перегляд удома з ефектом присутності

З телевізорами серії MASTER, що надзвичайно реалістично відтворюють зображення та забезпечують ефект присутності завдяки режиму калібрування Netflix, можна сповна насолоджуватися розвагами вдома.

Професійне калібрування – ключ до бездоганних кольорів

Чому людям так подобаються фільми? Творчий процес створення кінострічки включає багато речей: написання сценарію, формування сцен, монтаж і корекцію кольорів. Задум творців оживає, якщо всі ці елементи правдиво відтворюються на екрані телевізора, даруючи глядачам максимальні емоції від перегляду. Але найважливіше – це кольори. Важливо, коли точно відтворюються приховані тінню риси обличчя акторів, тонкі деталі в неочікуваних спалахах світла та забезпечується максимальна градація відтінків. Точність заводського калібрування балансу білого й однорідності серії MASTER задовольняє потреби спеціалістів і забезпечує стабільно високі технічні характеристики.

Логотип CalMAN

Уособлення пристрасті своїх творців

Для відтворення колірних варіацій у серії MASTER використовується ефективне програмне забезпечення з технологією автоматичного калібрування CalMAN® від Portrait Displays. У результаті забезпечується небачений раніше рівень калібрування з можливістю детального налаштування параметрів зображення. Кольори відтворюються максимально точно без спотворення оригінального сигналу й адаптуються до найменших змін, що можуть траплятися з часом. Серія MASTER підтримує технологію CalMAN®. Завдяки програмному забезпеченню, за допомогою якого спеціалісти обробляють зображення та перевіряють якість робочого процесу, глядачі можуть насолоджуватися професійно відкаліброваними кольорами в себе вдома.