RX10 Ⅱ

Профі-стиль. Блискавична швидкість.

Камера RX10 II з оптичним збільшенням і багатошаровим CMOS-датчиком типу 1.0 і мікросхемою пам’яті дозволить побачити непомітні деталі. Знімайте надреалістичне відео у форматі 4K та статичні кадри.

Доступне нове програмне забезпечення.

Розширте можливості своєї камери та максимально спростіть процес зйомки.

Пізнайте невіданий досі світ.

Створюйте надзвичайно реалістичні зображення з роздільністю 4K.

Камера Sony серії RX10 II з високим коефіцієнтом збільшення здійснює прорив у фотографуванні та зніманні відео завдяки найпершому в світі CMOS-датчику зображень типу 1.0 з багатошаровою структурою і під’єднаною мікросхемою пам’яті. Тепер Ви зможете знімати захопливе відео у форматі 4K, відео з 40-кратним уповільненням, чарівні статичні зображення та багато іншого. Для Вас відкривається новий світ надзвичайно реалістичних фотографій. Наблизьтесь ще більше.

Світ надшвидкої зйомки

Ласкаво просимо у чарівний світ надшвидкої зйомки. Забезпечено перегляд відео у надповільному режимі, що раніше було доступно лише на професійних пристроях. Зйомка об’єктів, які швидко рухаються, без викривлення. Відтепер Ви можете робити знімки за умов яскравого освітлення. Відкрийте приховані деталі навколишнього світу завдяки надвисокій швидкості спрацьовування затвора в 1/32000 секунди. На Вас чекають дива.

Sony l Photo Gallery
Оглянути інші зразки знімків
Багатошаровий CMOS-датчик типу 1.0 з мікросхемою DRAM
Високоточне записування у форматі 4K

Здивуйте своїх глядачів. Перевершіть себе.

Насолодіться високоточним записом у форматі 4K з мінімальним викривленням та надзвичайним реалізмом. Кодек XAVC S гарантує якість зйомки, а повнопіксельне зчитування без групування забезпечує високу роздільність. Знімайте реалістичне відео зі збереженням кінематографічної деталізації та чіткості, що дозволяє побачити невидимі для ока людини деталі.

Надшвидкісна зйомка
Надшвидкісна зйомка

Швидкість спрацьовування 1/32000 сек.

Найшвидший затвор із функцією зменшення викривлення зі швидкістю спрацьовування 1/32000 сек. надає можливість фіксувати неймовірно швидкий рух без викривлення зображення, яке виникає за ефекту зсуву затвора.

Знімки навіть за умов надзвичайно яскравого освітлення.

Надшвидкісний затвор 1/32000 сек.

Надшвидкий затвор з функцією зменшення викривлення в результаті ефекту зсуву затвора охоплює широке поле огляду з експозицією до EV19. Робіть знімки навіть за умов яскравого світла, навіть з дефокусованим заднім планом.

Знімки навіть за умов надзвичайно яскравого освітлення.
1/2000 сек.
Знімки навіть за умов надзвичайно яскравого освітлення.
1/32000 сек.
Надшвидкий розумний автофокус спрацьовує лише за 0,09 с.
Надшвидкий розумний автофокус спрацьовує лише за 0,09 с.

Точне та швидке спрацьовування для закарбування вирішальних моментів

Модель RX10 II оснащена системою автофокусування Fast Intelligent AF з високошвидкісним та точним визначенням контрастності. Швидше спрацьовування забезпечується оптимізованою узгодженою роботою об’єктива та його контролера.

Неперевершена уява

Чудова можливість для самовираження.

Роблячи будь-який знімок і закарбовуючи будь-яку сцену, Ви щоразу насолоджуватиметеся вражаючими результатами завдяки потужному об’єктиву ZEISS Vario-Sonnar® T* із фіксованою діафрагмою F2.8. в усьому діапазоні збільшення. З виключною чіткістю об’єктива Ви отримаєте не просто знімки, а витвори мистецтва.

Яскраве, чітке та точніше зображення
Яскраве, чітке та точніше зображення

Незамінний прилад для професійних фотографів

Висококонтрастний видошукач OLED Tru-Finder має вражаючу роздільну здатність у 2,359 млн точок. Яскраве ширококутне охоплення надає можливість концентруватися на зйомці об’єктів.

Традиційний і водночас вишуканий.

Задовольнить вимоги професіоналів і надихне простих любителів фотографії.

Довіртеся традиційному професійному контролю на кшталт ручного регулювання кільця діафрагми. Оцініть досконалість корпусу, у тому числі захист від потрапляння пилу або вологи. У моделі RX10 II поєднані очікувані та виключні функції, здатні перевершити будь-які сподівання.

Оновлення, які можна завантажити

Програми PlayMemories Camera Apps розширюють можливості фотоапарата.

Ще більше практичності з основними програмами типу Smart Remote Control (дистанційне керування спуском затвора), програмами для редагування та додавання ефектів, а також з’єднанням Wi-Fi/NFC™.

*Примітка: доступність послуг залежить від регіону.

Оновлення, які можна завантажити
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування зйомкою з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу дистанційно керувати зйомкою, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Capture One (для Sony)
Capture One для Sony

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Платна програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг. 

Ілюстрація
Imaging Edge™ Webcam

З програмою Imaging Edge Webcam можна використовувати камеру Sony як першокласну веб-камеру для різних завдань, зокрема якісних трансляцій у реальному часі та конференцій.

iMovie
Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції

Завдяки новому CMOS-датчику зображень з під’єднаною мікросхемою пам’яті, що дозволяє записувати у найновішому форматі 4К, надшвидкісному затвору 1/32000 сек., надповільному режиму та багатьом іншим функціям, RX10 II створений для серйозних фотографів, які завжди в дорозі. Об’єктив із великою діафрагмою, широкий діапазон збільшення та інші зручні функції успадковані від RX10.
  • 20,2-мегапіксельний CMOS-датчик типу 1.0 з багатошаровою структурою і мікросхемою DRAM

  • Об’єктив ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-200 мм із діафрагмою 2.8

  • Механізм BIONZ X для відмінної деталізації та зниження шумів

  • 4K , Ultra HD – якість, учетверо вища за формат Full HD

  • Режим зйомки з 40-кратним уповільненням

Тип сенсора
Матриця Exmor® RS CMOS типу 1.0 (13,2 мм x 8,8 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
20,2 мегапікселя
Чутливість ISO під час фотозйомки (рекомендований показник експозиції)
Авто: (ISO 100–12800, із нижньою/верхньою межею на вибір), 100 / 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 / 2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10000 / 12800 (можливість підвищення до ISO64/80); Багатокадрове усунення шуму: Авто (ISO 100–12800), 100 / 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600

Що в комплекті

Акумуляторна батарея NP-FW50, Адаптер змінного струму (AC-UB10C/UB10D), Кабель micro-USB, Ремінь на плече,Кришка об'єктива, Кришка роз'єму, Бленда для об'єктива, Кришка видошукача, Посібник користувача

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів