RX100 IV

Надшвидка камера, малий розмір.

Закарбуйте найважливіші моменти та побачте те, що досі залишалось небаченим. Лише дістаньте з кишені новий надшвидкісний фотоапарат Sony RX100 IV і відправляйтеся у неймовірну та натхненну подорож.

КОМПАКТНІ КАМЕРИ

RX100 IV – камера Speed Master із багатошаровою CMOS-матрицею типу 1.0 з поєднаним чипом пам’яті

DSC-RX100M4
Зображення RX100 IV – камера Speed Master із багатошаровою CMOS-матрицею типу 1.0 з поєднаним чипом пам’яті
Доступне нове програмне забезпечення.

Розширте можливості своєї камери та максимально спростіть процес зйомки.

Світ надшвидкої зйомки

Ласкаво просимо у захопливий світ надшвидкої зйомки. Забезпечує перегляд відео у надповільному режимі, що раніше було доступно лише на професійних пристроях. Зйомка об’єктів, які швидко рухаються, без викривлення. Відтепер Ви можете робити знімки за умов яскравого освітлення. Відкрийте приховані деталі навколишнього світу завдяки надвисокій швидкості спрацьовування затвора в 1/32000 секунди. На Вас чекають дива.

Оглянути інші зразки знімків
Оглянути інші зразки знімків
Зйомка за межами людських можливостей.

Надзвичайні можливості. Неймовірна реалістичність.

Всередині компактного фотоапарата RX100 IV приховано найперший у світі CMOS-датчик зображень типу 1.0 з багатошаровою структурою і під’єднаною мікросхемою пам’яті – видатне досягнення, яке розширює можливості зйомки. З ним Ви зможете відкрити переваги режиму з 40-кратним уповільненням, швидкісної зйомки зі швидкістю спрацьовування затвора 1/32000 сек., зменшення викривлення в результаті ефекту зсуву затвора та відео у форматі 4K. Оцініть безмежні можливості зйомки за межами звичного.

Багатошаровий CMOS-датчик типу 1.0 з мікросхемою DRAM
Надшвидкісна зйомка
Надшвидкісна зйомка

Швидкість спрацьовування 1/32000 сек.

Найшвидший затвор із функцією зменшення викривлення зі швидкістю спрацьовування 1/32000 сек. надає можливість фіксувати неймовірно швидкий рух без викривлення зображення, яке виникає за ефекту зсуву затвора.

Знімки навіть за умов надзвичайно яскравого освітлення.

Надшвидкісний затвор 1/32000 сек.

Надшвидкий затвор з функцією зменшення викривлення в результаті ефекту зсуву затвора охоплює широке поле огляду з експозицією до EV19. Робіть знімки навіть за умов яскравого світла, навіть з дефокусованим заднім планом.

Робіть знімки навіть за умов яскравого світла.
1/2000 сек.
Робіть знімки навіть за умов яскравого світла.
1/32000 СЕК.
Безперервна високошвидкісна зйомка
Безперервна високошвидкісна зйомка

Безперервна зйомка зі швидкістю до 16 кадр./с без ефектів засвічування

На додачу до високої роздільної здатності 20,1 мегапікселя фотоапарат забезпечує швидке зчитування для безперервної зйомки зі швидкістю 16 кадр./с без ефектів засвічування. Тепер Ви можете фіксувати ключові моменти в русі без втрати деталей.

Відео у форматі 4K'' у Вашій кишені.

Звільніть свої творчі можливості.

Насолоджуйтеся зйомкою у форматі 4K – функція для створення реалістичного 4K-відео'' для звичайної зйомки у форматі 4K протягом 5 хвилин. Професійний відеокодек XAVC S гарантує якість зйомки та записування з високою швидкістю передачі даних.

Sony l Camera Channel
Дивіться більше відео
Яскраве, чітке та точніше зображення
Яскраве, чітке та точніше зображення

Незамінний прилад для професійних фотографів

У камері такого розміру висувний видошукач XGA OLED Tru-Finder винесено окремо. Завдяки спеціальному покриттю ZEISS® T* Coating цей електронний видошукач (EVF) охоплює ширококутне поле огляду.

Створені професіоналами функції для ще більшого задоволення.

Досконале обладнання для створення незабутніх знімків

Аби не обтяжувати Вас великою кількістю аксесуарів, ми створили новий кишеньковий фотоапарат RX100 IV, у якому Ви знайдете усі функції професійної камери. Тепер у Вас є все необхідне для створення чудових знімків за будь-яких умов.

Оновлення, які можна завантажити

Програми PlayMemories Camera Apps розширюють можливості фотоапарата.

Отримайте ще більше практичності з основними програмами на зразок Smart Remote Control (для дистанційного керування спуском затвора з вашого смартфона), програмами для редагування та додавання ефектів, а також використовуйте з’єднання Wi-Fi/NFC™.

Оновлення, які можна завантажити
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit
Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування процесом зйомки з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу дистанційно керувати зйомкою, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Capture One (для Sony)
Capture One (для Sony)

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Платна програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

Ілюстрація
Imaging Edge™ Webcam

З програмою Imaging Edge Webcam можна використовувати камеру Sony як першокласну веб-камеру для різних завдань, зокрема якісних трансляцій у реальному часі та конференцій.

iMovie
Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції

Фотоапарат RX100 IV створено для фотографів, які багато часу проводять у дорозі. Це стає можливим із новим CMOS-сенсором із багатошаровою структурою і під’єднаною мікросхемою пам’яті для відеозапису у надповільному режимі, надшвидкісному затвору зі швидкістю спрацьовування1/32000 с, підтримці формату 4K та багато чому іншому. Унікальне поєднання функцій також робить його ідеальним для професіоналів, яким потрібен іще один фотоапарат на додаток до дзеркальної камери зі змінними об'єктивами.
  • CMOS сензор за слика од тип 1,0 со 20,1 MP8, подредена структура и DRAM чип

  • Vario-Sonnar® T* објектив од 24-70мм со решетка од F1,8-2,8 од ZEISS®

  • Процесор BIONZ X за врвни детали и намалување на шум

  • Відеозйомка із 40-кратним уповільненням

  • Бленда која спречува изобличувања - Бленда со извонредна голема брзина од 1/32000

Тип сенсора
Сенсор Exmor RS® CMOS типу 1.0 (13,2 мм x 8,8 мм), формат кадру 3:2
Кількість пікселів (ефективна)
20,1 Мп
Чутливість ISO під час фотозйомки (рекомендований показник експозиції)
Авто: (ISO 125–12800, із нижньою/верхньою межею на вибір), 125 / 160 / 200 / 250 / 320 / 400 / 500 / 640 / 800 / 1000 / 1250 / 1600 / 2000 / 2500 / 3200 / 4000 / 5000 / 6400 / 8000 / 10000 / 12800 (можливість підвищення до ISO80/100), Багатокадрове усунення шумів: Авто (ISO 125–12800), 200 / 400 / 800 / 1600 / 3200 / 6400 / 12800 / 25600

Що в комплекті

Акумуляторна батарея NP-BX1, Адаптер змінного струму AC-UB10C/UB10D, Кабель micro-USB, Ремінець на зап'ясток, Посібник користувача

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів