КОМПАКТНІ КАМЕРИ

Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60

DSC-HX60

Зображення Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60
Зображення Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60
Зображення Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60
Зображення Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60
Зображення Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60
Зображення Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60
Зображення Компактний фотоапарат із 30-кратним оптичним збільшенням HX60

Потужне збільшення, повний контроль

Наближайте об'єкти та знімайте з абсолютною точністю за допомогою цього компактного цифрового фотоапарата. Насолоджуйтеся широким асортиментом технологій удосконалення зображення, а також можливостями 30-кратного оптичного збільшення, 20,4-Мп сенсором Exmor R® CMOS та стабілізацією зображення, які забезпечують зйомку реалістичних і чітких зображень на будь-якій відстані до об'єкта зйомки.

Сенсор Exmor R® CMOS

Сенсор Exmor R® CMOS на 20,4 мегапікселя

Збережіть деталі навіть за слабкого освітлення. Сенсор Exmor R® CMOS™ розподільчою здатністю 20,4 ефективного мегапікселя із заднім підсвічуванням має ширшу чутливу ділянку, відтворюючи більше світла та деталей у кожному кадрі.

Процесор BIONZ X

Процесор BIONZ X

Оцініть точнішу передачу кольорів, краще усунення шумів і вищу швидкість і продуктивність у режимі серійної зйомки із процесором BIONZ X, адже він утричі потужніший за попередню модель BIONZ і забезпечує зйомку зображень найвищої якості.

Об'єктив Sony G

Об'єктив Sony G

Об'єктиви G оснащено провідними оптичними технологіями від Sony, які забезпечують зйомку чітких зображень із чудовими ефектами дефокусування тла.

Стабільність і збільшення

30-кратне оптичне збільшення

30-кратне оптичне збільшення

Об'єктив G від Sony із 30-кратним оптичним збільшенням є ідеальним вибором для зйомки дикої природи, заходу сонця та аналогічних сцен із надзвичайною чіткістю.

Оптичний стабілізатор SteadyShot

Оптичний стабілізатор SteadyShot

Технологія гіроскопічної стабілізації об'єктива компенсує тремтіння під час зйомки без штатива, що забезпечує зйомку неймовірно чітких зображень по всьому діапазону трансфокації.

Автофокус із фіксацією

Стеження за подіями

Ніколи не втрачайте жодного вдалого кадру. Автофокус із фіксацією автоматично регулює розмір кадру на основі властивостей об'єкта зйомки для чистих і точних зображень.

Розширення творчих можливостей у фотографії

Диск вибору режиму

Функції ручного регулювання

За допомогою диска вибору режиму можна вибирати між пріоритетом діафрагми чи витримки, а також змінювати інші налаштування відповідно до умов зйомки. Контролюйте кількість світла в кадрі за допомогою кільцевого регулятора компенсації експозиції.

Багатороз'ємне гніздо

Багатороз'ємне гніздо

Під'єднуйте різноманітні аксесуари до свого фотоапарата, наприклад зовнішній спалах, студійний мікрофон, електронний видошукач тощо. Спеціальне гніздо забезпечує необхідне живлення для таких аксесуарів для вдосконалення процесу зйомки.

Рукоятка

Ергономічна рукоятка

Фотоапарат HX60 приємно тримати в руках завдяки компактному корпусу та зручній рукоятці, яка забезпечує надійне утримування за будь-яких умов зйомки.

Висувний спалах

Висувний спалах

Під час зйомки у темряві висувний спалах на верхній частині фотоапарата забезпечує зйомку яскравих і чітких фотографій.

Відтворення насичених кольорами зображень просто на ходу

Переглядайте фотографії та відео під час зйомки на вбудованому 7,6-см (3-дюймовому) РК-дисплеї. Усі сцени на екрані виглядають яскравими та чіткими, саме такими, як у реальному житті.

7,6-см (3-дюймовий) РК-дисплей

Звільніть свій режисерський потенціал

Надайте своїм домашнім відео кінематографічного вигляду. Просто натисніть спеціально кнопку відеозйомки, щоб почати запис чіткого відео Full HD. Режим Active Intelligent зберігає стабільність відео та компенсує тремтіння навіть під час зйомки на ходу чи зі збільшенням.

Запис відео Full HD із частотою 24p

Full HD

Записуйте чітке й плавне відео Full HD – знімайте з частотою кадрів 24p і насолоджуйтеся справжньою кінематографічною якістю.

AVCHD

AVCHD

Якщо Ви бажаєте розвинути свої вміння у зйомці, спробуйте прогресивний формат AVCHD для отримання чіткого відеоматеріалу майже професійної якості.

Відтворення кожного нюансу та переходу

Модний ефект для передачі стрибків, руху тощо. Завдяки технології відео зі знімками рухів MotionShot Video фото рухомого об'єкта відображаються як послідовність накладених одне на одне зображень на єдиному тлі.

Відео зі знімками рухів
Програми для фотоапаратів у службі PlayMemories

Програми для вдосконалення кожного кадру

Розширюйте межі своєї творчості під час зйомки. PlayMemories Camera для фотоапаратів поповнюють арсенал ефектів і функцій фотоапарата такими можливостями, як сповільнена зйомка, підсвічування променем світла, зйомка з кількома експозиціями та ін.

Творіть, під'єднуйтесь і діліться

Робіть чудові знімки та діліться ними. Завдяки функціям Wi-Fi® та NFC можна ділитися кращими знімками через секунду після зйомки. Також Ви завжди зможете керувати обміном знімками за допомогою програми дистанційного керування для смартфонів.

Wi-Fi® та NFC

Обмін за допомогою Wi-Fi® та NFC

Використовуйте технологію NFC для зв'язку через Wi-Fi® і швидкого обміну фотографіями та відео із друзями та родиною.

Програма дистанційного керування для смартфонів

Зробіть свій смартфон пультом дистанційного керування

Змінюйте налаштування, масштабуйте кадр і, найголовніше, знімайте за допомогою програми дистанційного керування для смартфонів.

Можливості для творчості з ефектами зображень

Наповнюйте знімок життям за допомогою вбудованої технології Picture Effect. До Ваших послуг ціле розмаїття режимів – завантаження окремого програмного забезпечення для редагування фотографій уже в минулому.

Ефекти зображення Picture Effect

Насолоджуйтеся фотографіями з деталізацією 4K

Під'єднайте камеру HX60 до телевізора 4K ULTRA HD та насолоджуйтеся знімками вражаючої чіткості на великому екрані. Кожен відтінок буде живим і реалістичним завдяки технології TRILUMINOS™ Colour.

Відстежуйте маршрут своєї подорожі

Із моделлю HX60V Ви завжди можете дізнатися своє поточне місцеперебування, а також переглянути місця, де вже побували. Вбудована функція додавання GPS-міток позначає місця зйомки всіх фотографій та відео, знятих під час Вашої подорожі.

Вбудована функція GPS

Широке розмаїття аксесуарів на будь-який випадок

Професійні характеристики відкривають нові можливості.

Ще більше насолоджуйтеся процесом зйомки та надавайте своїм фотографіям професійного вигляду за допомогою аксесуарів, розроблених спеціально для цієї моделі.

iMovie

Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції
  • 20,4-мегапіксельний сенсор Exmor R® CMOS

  • Механізм BIONZ X для відмінної деталізації та шумопоглинання

  • Об'єктив G від Sony із 30-кратним оптичним збільшенням/60-кратним збільшенням Clear Image

  • Утримуйте об'єкти у фокусі завдяки функції автофокусування з фіксацією

  • Програми PlayMemories для камери розширюють творчі можливості

Тип сенсора
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1/2,3 (7,82 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
20,4 Мп

Що в комплекті

Акумуляторна батарея, Адаптер змінного струму, Кабель micro-USB, Ремінець на зап'ясток, Кришка гнізда, Посібник користувача

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів