Перейти до вмісту
Зображення Компактний фотоапарат із 50-кратним оптичним збільшенням HX400
Зображення Компактний фотоапарат із 50-кратним оптичним збільшенням HX400
Зображення Компактний фотоапарат із 50-кратним оптичним збільшенням HX400
Зображення Компактний фотоапарат із 50-кратним оптичним збільшенням HX400
Зображення Компактний фотоапарат із 50-кратним оптичним збільшенням HX400
Зображення Компактний фотоапарат із 50-кратним оптичним збільшенням HX400
Зображення Компактний фотоапарат із 50-кратним оптичним збільшенням HX400

Неперевершене збільшення

Знімайте незабутні події завдяки компактному об’єктиву з 50-кратним оптичним збільшенням (100-кратним за використання Clear Image Zoom), що поєднує 20,4-мегапіксельну матрицю Exmor R™ CMOS і процесор обробки зображення BIONZ X™ для незрівнянних технічних характеристик та не поступається цифровому дзеркальному фотоапарату в простоті керування і виборі аксесуарів. Завдяки вбудованому багатоінтерфейсному роз’єму Ви можете доповнити свій фотоапарат зовнішнім спалахом, освітленням, мікрофоном тощо.

Об'єктив ZEISS

20,4-мегапіксельний сенсор зображення Exmor R® CMOS

Збережіть деталі навіть за слабкого освітлення. 20,4-мегапіксельна матриця Exmor R™ CMOS із заднім підсвічуванням має ширшу чутливу ділянку, що дозволяє захоплювати більше світла і робити детальнішим кожний кадр.

Сенсор Exmor R™ CMOS

Процесор зображення BIONZ X™

Утричі потужніший за попередню модель процесор обробки зображень BIONZ X™ забезпечує реалістичнішу передачу кольорів, краще пониження шумів і швидшу роботу у режимі серійної зйомки – неабиякі переваги для отримання зображень найвищої якості.

Процесор BIONZ X

Об’єктив ZEISS®

Об’єктив ZEISS® преміум-класу із 50-кратним оптичним збільшенням дозволяє отримувати чудові зображення з високою деталізацію та контрастністю. Об’єктив обладнано оптичним стабілізатором SteadyShot™.

Чітке збільшення

50-кратне оптичне збільшення

50-кратне оптичне збільшення

Відтепер відстань не перешкода. Наближайте будь-які об'єкти зйомки за допомогою потужного 50-кратного оптичного збільшення, яке забезпечує неймовірну чіткість кожного кадру.

Оптичний стабілізатор SteadyShot

Оптичний стабілізатор SteadyShot

Технологія гіроскопічної стабілізації об'єктива компенсує тремтіння під час зйомки без штатива, що забезпечує зйомку неймовірно чітких зображень по всьому діапазону трансфокації.

Автофокус із фіксацією

Стеження за подіями

Ніколи не втрачайте жодного вдалого кадру. Автофокус із фіксацією автоматично регулює розмір кадру на основі властивостей об'єкта зйомки для чистих і точних зображень.

Керуйте процесом зйомки, як професіонал

Насолоджуйтеся формою та функціоналом як у цифрових дзеркальних фотоапаратів у поєднанні зі зручними елементами керування та ергономічною рукояткою. Розташування кнопок і функцій ретельно розраховано для забезпечення швидкого доступу, саме як у професійних фотоапаратів.

Диск вибору режиму

Диск вибору режиму

Диск вибору режиму дозволяє вибирати пріоритет витримки або діафрагми. Зручний для керування великим пальцем диск вибору режиму дозволяє швидко та легко керувати всіма режимами вручну.

7,5-см РК-екран

РК-екран

Насолоджуйтеся переглядом яскравих і чітких зображень на 7,5-см (3-дюймовому) РК-дисплеї Xtra Fine WhiteMagic™ розподільчою здатністю 921 тис. точок.

Мультиінтерфейсний роз'єм

Мультиінтерфейсний роз'єм

Під'єднуйте різноманітні аксесуари до свого фотоапарата, наприклад зовнішній спалах, студійний мікрофон тощо. Спеціальне гніздо забезпечує необхідне живлення для таких аксесуарів для вдосконалення процесу зйомки.

Електронний видошукач

Електронний видошукач на 201 тис. точок надає чітке відтворення в реальному часі та 100% охоплення кадру. Вбудований сенсор спрацьовує в момент піднесення камери до ока і забезпечує автоматичне перемикання між зйомкою з РК-екраном чи видошукачем.

Електронний видошукач

Звільніть свій режисерський потенціал

Надайте своїм домашнім відео кінематографічного вигляду. Просто натисніть спеціально кнопку відеозйомки, щоб почати запис чіткого відео Full HD. Оптичний стабілізатор Optical SteadyShot із режимом Active Intelligent зберігає стабільність відео та компенсує тремтіння навіть під час зйомки на ходу чи зі збільшенням.

Запис відео Full HD із частотою 24p

Full HD

Записуйте чітке й плавне відео Full HD – знімайте з частотою кадрів 24p і насолоджуйтеся справжньою кінематографічною якістю.

AVCHD

AVCHD

Якщо Ви бажаєте розвинути свої вміння у зйомці, спробуйте прогресивний формат AVCHD для отримання чіткого відеоматеріалу професійної якості.

Відтворення кожного нюансу та переходу

Модний ефект для передачі стрибків, руху тощо. Завдяки технології відео зі знімками рухів MotionShot Video фото рухомого об'єкта відображаються як послідовність накладених одне на одне зображень на єдиному тлі.

Відео зі знімками рухів
Програми для фотоапаратів у службі PlayMemories

Програми для вдосконалення кожного кадру

Розширюйте межі своєї творчості під час зйомки. PlayMemories Camera для фотоапаратів поповнюють арсенал ефектів і функцій фотоапарата такими можливостями, як сповільнена зйомка, підсвічування променем світла, зйомка з кількома експозиціями та ін.

Творіть, під'єднуйтесь і діліться

Робіть чудові знімки та діліться ними. Завдяки функціям Wi-Fi® та NFC можна ділитися кращими знімками через секунду після зйомки. Також Ви завжди зможете керувати обміном знімками за допомогою програми дистанційного керування для смартфонів.

Wi-Fi® та NFC

Обмін за допомогою Wi-Fi® та NFC

Використовуйте технологію NFC для зв'язку через Wi-Fi® і швидкого обміну фотографіями та відео із друзями та родиною.

Програма дистанційного керування для смартфонів

Зробіть свій смартфон пультом дистанційного керування

Змінюйте налаштування, масштабуйте кадр і, найголовніше, знімайте за допомогою програми дистанційного керування для смартфонів.

Ефект зображення

Наповнюйте знімок життям за допомогою вбудованої функції "Ефект зображення". До Ваших послуг ціле розмаїття режимів –завантаження окремого програмного забезпечення для редагування фотографій уже в минулому.

Ефект зображення

Насолоджуйтеся фотографіями з деталізацією 4K

Під'єднайте камеру до телевізора 4K ULTRA HD та насолоджуйтеся знімками вражаючої чіткості на великому екрані. Кожен відтінок буде живим і реалістичним завдяки технології TRILUMINOS™ Colour.

Широке розмаїття аксесуарів на будь-який випадок

Професійні характеристики відкривають нові можливості.

Ще більше насолоджуйтеся процесом зйомки та надавайте своїм фотографіям професійного вигляду за допомогою аксесуарів, розроблених спеціально для цієї моделі.

iMovie

Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Технічні характеристики та функції
  • 20,4-мегапіксельний сенсор зображення Exmor R® CMOS

  • Механізм BIONZ X для відмінної деталізації та шумопоглинання

  • Fonticon_Zeiss_logo

    Об'єктив ZEISS Vario-Sonnar® T* із 50-кратним оптичним збільшенням

  • Програми PlayMemories для камери розширюють творчі можливості

  • Оптичний стабілізатор Optical SteadyShot і режим Active Intelligent

Тип сенсора
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1/2,3 (7,82 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
Прибл. 20,4 мегапікселя

Що в комплекті

Акумуляторна батарея, Адаптер змінного струму, Кабель micro-USB, Ремінь на плече, Кришка гнізда, Кришка об'єктива, Посібник користувача

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів