ІНТЕРВ'Ю З МУЗИКАНТАМИ SONY

Chiyomaru Shikura

Музичний продюсер класичних ігор, серед яких "Fire Pro Wrestling" і "Clock Tower", продюсер популярного гурту "Akihabara", композитор пісень до мультфільмів.

Майбутнє музичної індустрії

Чійомару – особа, талановита в різних сферах музичного світу, що виконує роль музичного продюсера у виробництві ігор, продюсера поп-гуртів, виконавчого директора та навіть композитора. Ми спілкуємося з ним про те, як аудіо високої точності вплине на музичну індустрію.

Інтерв'ю від blueprint / Фотографія: Yohei Takeuchi (Йохі Такеюші)

П: Вам дуже знайомі всі аспекти аудіотехнологій і навіть на професійному рівні читаєте лекції про цифрове стиснення. Що Ви думаєте про аудіо високої точності як джерело?

В: Я пам'ятаю, коли почув аудіо високої точності, щойно воно почало з'являтися. Тоді його неможливо було легко почути на Walkman®, і я подумав, що було б добре користуватися цим форматом з особливої нагоди. Та тепер я вважаю, що формат вартий значно ширшого застосування, особливо для написання музики. Це звук, що повністю відрізняється від аудіо на компакт-дисках.

П: Чому прослуховування у форматі аудіо високої точності настільки захоплює?

В: Чудово те, що можна фактично почути дихання співака; це ніби бути саме там поруч із ним у студії.

П: Зараз ви працюєте з акторами озвучування і лейблом "Stand Up! Project". Тепер це нова цікава вам сфера діяльності?

В: Саме так. Наша компанія випускає CD-диски для молодих дівчат. Ми використовуємо спеціальні мікрофони форми голови людини і відтворюємо з них усі звуки; ти швидко вчишся розпізнавати, хто говорить та звідки. Це дійсно звучить прекрасно завдяки насиченості аудіо високої точності.

П: Які люди мають сподівання щодо музики в цю нову еру аудіо високої точності?

В: Те, що слухачі дійсно хочуть отримати – та купуватимуть, – це музика, що породжує бажання володіти нею. Почувши музику на гарному програвачі з підтримкою аудіо високої точності, ви розумієте, що це набагато краще; ви просто бажаєте це мати, для себе.

П: Як, на вашу думку, аудіо високої точності може впливати на ваші різні види діяльності у сфері музики?

В: Ну, якщо аудіо високої точності стане мейнстрімом, то потрібен буде, так би мовити, "майстер", що здатний буде створювати нове автентичне звучання. Я також дивлюся на аудіо високої точності як на потенційний спосіб удосконалення звучання класичних витворів мистецтва.

Marty Friedman (Марті Фрідман)

Від головного гітариста хеві-метал гурту Megadeath до палкого шанувальника джей-поп (японської поп-музики) – ознайомтеся з історією та думками Марті щодо аудіо високої точності.

Саме так, як насправді задумано авторами

Насолодіться найтоншими нюансами звуку студійної якості завдяки формату аудіо високої точності. Наша пристрасть до музики дозволила нам бездоганно поєднати кожний компонент, від створення сигналу до виходу з динаміків, а такі вдосконалені технології, як цифрове підвищення якості, допомагають створити найкращу атмосферу прослуховування.