Який ваш ідеальний телевізор?

Зважаючи на різноманіття моделей і функцій, вибрати найкращий телевізор нелегко. Ми допоможемо вибрати телевізор Sony, який зробить ваше дозвілля неперевершеним.

OLED АБО LCD?

Тип дисплея

Виберіть телевізор з OLED- або LCD-дисплеєм, кожен із яких має унікальні характеристики. Досконалі технології Sony для телевізорів забезпечують відмінну якість зображення для обох типів панелей. 

OLED: глибші тіні, яскравіші світлі ділянки

Наші OLED-екрани містять понад 8 мільйонів автономних пікселів, які обробляються точно й окремо один від одного. Оскільки кожен піксель може бути повністю ввімкнуто або вимкнуто, відтворюється глибокий чорний і яскравіші світлі відтінки, а різниця між ними значно виражена, як порівняти зі звичайними екранами. Завдяки процесору Cognitive Processor XR і нашій унікальній технології керування панеллю кольори й контрастність покращуються задля виняткової реалістичності. Як наслідок – темні сцени деталізованіші, глибші й текстурованіші. Тому переглядати фільми на OLED-телевізорі особливо приємно.

Папуга, що причепурюється
Широкий спектр кольорів для реалістичних тіней і відтінків

OLED-телевізори на базі Cognitive Processor XR відтворюють понад мільярд кольорів. Панель із розширеною колірною гамою та орієнтований на людину процесор аналізують кольори за насиченістю, тоном і яскравістю, щоб відтворювати зображення природно та в найдрібніших деталях.

Дві барвисті риби, що кружляють на чорному фоні
Глибокий чорний колір для природної глибини й текстур

Процесор Cognitive Processor XR™ аналізує зображення й покращує його відповідно до того, як фокусуються наші очі, щоб збільшити деталізацію у світлих і темних ділянках.

Три динозаври на екрані телевізора, двоє з яких ревуть; від їх зображень поширюються звукові хвилі
Театральне звучання завдяки звуку з екрана

Завдяки технології Acoustic Surface Audio звук в OLED-телевізорах Sony точно синхронізується із зображенням і надходить просто з екрана, сприяючи більшому ефекту присутності.

LCD: яскравість і насиченість кольорів

LCD-телевізори з підсвічуванням збільшують яскравість, завдяки чому барвисті сцени відтворюватимуться належним чином навіть у світлих кімнатах. Телевізори з технологіями Mini LED і Full Array LED обладнано процесором Cognitive Processor XR, що разом із нашими унікальними технологіями керування підсвічуванням точно налаштовує освітлення екрана, забезпечуючи яскраве зображення з природною контрастністю.

Екран телевізора з пляжем на заході сонця, вид під кутом. Те саме зображення, але з точним підсвічуванням Mini LED.
Mini LED

Нові телевізори Mini LED керують підсвічуванням для чіткого відображення об’єктів у світлих і темних ділянках зображення. Оскільки світлодіоди Mini LED значно менші й щільніше розташовані, ніж Full Array, ними потрібно керувати набагато точніше. Для цього телевізори Mini LED обладнано технологією XR Backlight Master Drive від Sony, що забезпечує контрастне зображення без засвічень із глибоким чорним, яскравими світлими відтінками й природними напівтонами.

Людина, що виконує трюк зі скейтбордом у задимленому просторі з фоновим підсвічуванням
Full Array LED

Завдяки підсвічуванню Full Array LED світлодіоди розташовано по всій площі екрана, тому їхню потужність та інтенсивність можна точніше регулювати залежно від сцени. Так світлі ділянки залишаються світлими, а темні – темними. А XR Contrast Booster забезпечує контрастне зображення з насиченими світлими й глибшими темними відтінками. Тому сцени відтворюються ще природніше з усіма деталями.

ЯКИЙ РОЗМІР ЕКРАНА ВАМ ПІДХОДИТЬ?

Розмір екрана

Виберіть ідеальний телевізор, урахувавши всі важливі фактори. Наші рекомендації допоможуть вибрати модель, яка підходить саме вам, і отримати максимальний розмір екрана. Завдяки сучасним технологіям телевізор із великим екраном можна встановити в оселі стандартної площі.

Рекомендована відстань до екрана
Рекомендована відстань до екрана

Сучасні телевізори 4K мають високу роздільну здатність і відтворюють чітке зображення навіть із близької відстані й на більшому екрані. Рекомендована висота телевізора становить 2/3 відстані від екрана до вашого місця під час перегляду.

Відстань до екрана: ① 90 см: 49 дюймів ② 100 см: 55 дюймів ③ 120 см: 65 дюймів ④ 140 см: 75 дюймів ⑤ 160 см: 85 дюймів

Тонша рамка для збільшення розміру екрана
Тонша рамка для збільшення розміру екрана

Найновіші моделі телевізорів Sony мають тоншу рамку, завдяки чому телевізор такого самого розміру має більший екран. Крім того, новий дизайн дає змогу не відволікатися на зайві деталі та повністю поринути в перегляд.

ЗА ЩО ВИ ЛЮБИТЕ СВІЙ ТЕЛЕВІЗОР?

Те, що ви дивитесь

Можливо, це фільми з театральним звучанням, спортивні події з атмосферою стадіону або деталізовані динамічні ігри. Знайдіть модель, що максимально відповідатиме вашим потребам.

Любите дивитися фільми?

Для перегляду фільмів важливо вибрати телевізор, що якісно відтворює чорний колір і яскраві ділянки зображення. Завдяки цьому кінематографічні сцени відтворюються найбільш виразно й реалістично. А гармонійне поєднання зображення та звуку дає змогу повністю поринути в сюжет.

Три динозаври на екрані телевізора, двоє з яких ревуть; від їх зображень поширюються звукові хвилі
Фільми на OLED

Понад 8 мільйонів автономних пікселів OLED-дисплея, які вмикаються окремо, підвищують яскравість світлих і глибину темних ділянок зображення, тому фільми відтворюються якнайкраще, особливо наукова фантастика, жахи й бойовики. З технологією Acoustic Surface Audio™ звук лунає з екрана й точно узгоджується із зображенням. Тому голоси персонажів чутимуться саме звідти, де вони перебувають, – враження, наче в кінотеатрі.

Розділене зображення двох екранів. На одному кращі яскравість і контрастність. Екран позаду також розділено, завдяки чому видно, як дві частини переднього екрана освітлено по-різному.
Фільми на LCD

Наші телевізори Mini LED і Full Array LED з унікальними технологіями керування підсвічуванням регулюють яскравість окремих пікселів і роблять світлі ділянки яскравішими, а зображення – реалістичнішим. Тому LCD-телевізори ідеально відтворюють світлі й сонячні сцени у фільмах для сімейного перегляду та мультфільмах.

Любите спорт?

Основні проблеми під час перегляду спортивних подій, як-от футбол і автомобільні гонки, – це розмитість. Виберіть телевізор із підвищеною чіткістю, який передає чисте зображення навіть у найдинамічніших подіях.

Чітке відтворення спортивних сюжетів на OLED-екрані
OLED-екран для спортивних подій

OLED-екран складається з мільйонів самопідсвічуваних пікселів і забезпечує надчітке зображення. Навіть найдинамічніші спортивні сюжети відтворюються майже без розмиття або залишкового зображення. 

Технології Motionflow та X-Motion Clarity
LCD-екран для спортивних подій

Дізнайтеся про технологію XR-Motion Clarity™ від Sony, що зменшує розмиття за рахунок вставлення в зображення чорних кадрів. Вона автономно регулює інтенсивність світла й підвищує чіткість без зменшення яскравості.

① Зображення з XR Motion Clarity
② Зображення без XR Motion Clarity

Граєте в ігри?
Perfect for PlayStation®5

Телевізори BRAVIA XR™ ідеально працюють із консолями PlayStation®5. BRAVIA XR у поєднанні з PS5™ забезпечує приголомшливе зображення й звук. Ви почуватиметеся, наче в епіцентрі подій на екрані  .

Перемагайте завдяки якості 4K (120 кадр./с)

Наші телевізори відтворюють формат 4K (120 кадр./с) згідно зі стандартом HDMI 2.1 для плавних чітких рухів і швидкого відгуку.

Швидке підключення і легке керування

Не витрачайте час на зайві дії. Просто підключіть кабель HDMI, а BRAVIA XR автоматично визначить, коли підключено консоль, і ввімкне на телевізорі режим гри. Насолоджуйтеся плавною грою зі швидким відгуком .

Телепередача, що відтворюється в кращій якості з технологією X-Reality PRO
Дивитеся телепередачі, новини та багато іншого?

Телевізори 4K стають дедалі популярнішими, але деякі телеканали досі транслюються в якості, нижчій за 2K. Технологія підвищення якості до XR 4K наближає роздільну здатність будь-якого контенту до 4K за допомогою унікальної бази даних Sony.

Плануєте користуватися програмами?

Отримуйте рекомендації нових фільмів і телепередач на основі того, що ви дивились і що вас цікавить. Ви навіть можете доповнювати свій список перегляду безпосередньо з телефона, тож ваші рекомендації завжди будуть актуальні. Для вашого телевізора доступно понад 7000 додатків та ігор у Google Play .

ЗВУК З ЕКРАНА, ЯК У КІНОТЕАТРІ

Якість звуку

Отримуйте найкращі враження від перегляду завдяки точній відповідності звуку й зображення. Виберіть телевізор із технологією поширення звуку з екрана, яка робить звучання максимально реалістичним. Її переваги особливо відчутні в телевізорах із великим екраном.

OLED: пориньте у звук, що рухається разом із зображенням

У технології Acoustic Surface Audio від Sony екран вібрує, створюючи ефект звуку, що поширюється безпосередньо з екрана – саме звідти, де відбувається дія

LCD: опиніться в центрі подій зі звуком, що лунає з екрана 

З технологією Acoustic Multi-Audio від Sony звук надходить ніби з центру екрана, точно відповідаючи зображенню.